• Şubat 10, 2019 Cilt Bakımı

  Cildinizi tahriş eden, tıkayan veya yakan durumlar kızarıklık, şişme, yanma ve kaşıntı gibi semptomlara neden olabilir. Alerjiler, tahriş edici maddeler, genetik yapı ve bazı hastalıklar ve bağışıklık sistemi problemleri kızarıklığa, kurdeşenlere ve diğer cilt rahartsızlıklarına neden olabilir.

  Eubos
 • Şubat 09, 2019 Saç Bakımı

  Saç dökülmesi ve saç dökülmesinin bu döngüsü bozulduğunda ve skar dokusu ile değiştirildiğinde saç dökülmesi meydana gelir.

  Evocapil, Intensive, saç dökülmesi
 • Şubat 08, 2019 Cilt Bakımı

  Aloe vera, geleneksel tıpta kullanılan en eski ve en kullanışlı bitkilerden biridir. Dünyada en çok kullanılan şifalı bitkidir.

  Aloe Vera
 • Şubat 07, 2019 Saç Bakımı

  Saçta kepek sorunu, saç derisinin soyulup, dökülmesinin oluşturduğu bir durumdur. Çok ciddi bir saç sorunu olmasa da kim omzuna beyaz, toz gibi parçaların düşmesini, devamlı saç derisinin kaşınmasını ister ki?

  kepek, kepek karşıtı bakım, kepeğe karşı etkili
 • Şubat 06, 2019 Güneş Koruma

  Güneş kremleri cildimiz için önemli. Ancak güneş kremlerini sadece sıcak yaz aylarında aklınıza gelmesin. Uzmanlar kışın bile güneş kremi kullanmamızı tavsiye ediyor!

  güneş, güneş koruma
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.