• Eylül 11, 2019 Cilt Bakımı

  Koltuk altları bazen, vücudun diğer kısımlarına göre daha koyu bir renkte görünebilir. Koltuk altlarında meydana gelen renk koyulaşması kadınlar için oldukça can sıkıcı bir durumdur.

  koltuk altı, kararma
 • Eylül 06, 2019 Saç Bakımı

  Sonbaharın ilk etkilerini ufak ufak hissetmeye başlıyoruz. Yıkadıktan hemen sonra kendiliğinden kuruyan saçlarla vedalaşma zamanı geldi. Tatil modundan çıkıp şehirlere dönmeye başladık. Artık daha bakımlı olma ve saçlarımıza daha özenli davranma zamanı geldi.

  Saç Kurutma, Saç Bakımı
 • Eylül 03, 2019 Makyaj

  Maskara, makyajın olmazsa olmazıdır. Yoğun bir göz makyajı yaptığınızda maskara kullanmadığınızı düşünebiliyor musunuz? Aynı şekilde makyaj yapmak istemeyen kadınların çoğu da gözlerine derinlik katması için sadece maskarayı tercih ediyor.

  maskara, makyaj, Kirpik
 • Eylül 03, 2019 Cilt Bakımı

  Lierac Normal ve Karma Ciltler İçin Yeniden Şekillendirici Bakım Seti, kırışıklıklara karşı cildi yapılandırıcı ve sıkılaştırıcı yoğun bakım serumudur.

  cilt bakımı, kırışıklık bakımı, anti-aging
 • Eylül 03, 2019 Saç Bakımı

  Yazın son demlerine geldik. Deniz, kum, güneş ve havuza veda zamanı yaklaşıyor. Güzel geçen bir yazın sonunda saçlarınız hala eski sağlığını ve parlaklığını koruyor mu yoksa sönük ve bakımsız mı görünüyor?

  saç bakımı, sonbahar, mevsimsel bakım
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.