• Temmuz 14, 2020 Cilt Bakımı

  Lierac sizi Parisli kadınların güzellik iksiriyle tanıştırıyor. Onca yıl süren deneyimin sonucu olan yapısı ve marka güvenilirliği sayesinde size dünyadaki en iyi dermokozmetik ürünlerini sunuyor. Lierac Paris markası bir dermokozmetik firması olmasının etkili yapısı sayesinde özellikle hasarlı cilt yapıları için geliştirilmiştir.

  lierac, lierac ürünleri, lierac cilt bakımı, lierac blog, cilt, bakım,
 • Haziran 18, 2020 Cilt Bakımı

  Neden hep aynı yerde sivilce çıkar? Sürekli aynı bölgede, her defasında ısrarla çıkan sivilcelerden bıktınız mı? Birçok insanda, sivilceler hep aynı yerde ya da aynı bölgede çıkar. Bu sivilcelerin kadınlar için genelde regl dönemlerinde, hemen öncesi ya da sonrasında; genel anlamdaysa sıkıntılı zamanlarımızda ya da bu zamanların takibinde çıktığını görürüz. 

  sivilce, cilt bakımı, sivilce kremi, sivilce nedenleri
 • Haziran 04, 2020 Saç Bakımı

  Saçların yağlanması nasıl engellenir? Birçoğumuzun problemi yağlı saçlar. Her ne kadar temizliğine önem dahi versek, saçlarda istenilen dolgun ve canlı görünüme ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Pekala saçların yağlanmasını engellemek, hacimli, canlı, göz kamaştıran dolgun saçlara ulaşmak nasıl mümkün olabilir?

  yağlı saçlar, sebum
 • Mayıs 28, 2020 Cilt Bakımı

  Yüzde iltihaplı sivilceler neden olur, nasıl geçer? Sivilceler deride bulunan küçük gözeneklerin tıkanmasıyla ortaya çıkar. Özellikle genç yaşlarda ortaya çıkan akneler deri üzerinde kabarık, kızarık görüntülerin oluşmasına neden olur. Aşırı büyük olan sivilceler ciltte kalıcı izler bırakabilirler. 

  Mevsim geçişi, cilt bakımı
 • Mayıs 20, 2020 Cilt Bakımı

  İlkbaharın bitmekte olduğu, yaz günlerinin ise yaklaştığı bugünlerde, cilt bakımı da ayrı bir ehemmiyet kazanıyor. Çünkü kıştan bahara, bahardan yaza, tüm mevsim geçişlerinde cilt bakımı önemlidir. 

  Mevsim geçişi, cilt bakımı
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.