KAMPANYA
Vichy Aminexil Serum Hediye
YENİ ÜRÜNLER

Bionike Ürünleri

Bionike
Zaman ilerledikçe cildimizde de bazı değişikler olmaya başlar. En basiti yüzümüzde kurumalar, soyulmalar ya da alerjik etkiler gözle görülmeye başlar. Bunları engellemek için dermokozmetik ürünleri her zaman ilk aklımıza gelen çözüm yollarından birisi olur. Fakat bu konuda her üründen muhteşem ve de olumlu sonuçlar sağlanmaya bilir. Sonuçta cildimiz en hassas kimliğimizdir. Bunun için Bionike cildimizi bizden daha fazla düşünmektedir. Cildinizin yenilerek, tazelenmesi için geliştirilmiş formülüyle alerji, gözaltı morluğu, cilt kuruluğu gibi birçok sorununuzu ortadan kaldırmaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı dermatoloji uzmanları, pediatrisiler, alerji uzmanları ve kimyacılarla oluşturduğu sağlam kadrosu ile dermokozmetik ürün markaları arasından sıyrılarak bir numara olmayı hak etmektedir.
Bionike

Cildinizi tazelemesiyle bilinen Bionike ürünleri kendi laboratuarında geliştirdikleri özel formülleri, birçok bilimsel teste tabi tuttuktan sonra tüketicileriyle buluşturmayı uygun görmüşlerdir. Sonuçta her cilt farklı ve de her cildin reaksiyonu farklıdır. Bu yüzden her cilt yapısını esas alarak bir ürün oluşturmak doğru olandır. Bu ürünün amacı sadece estetik ve ya sadece sağlık değildir. Sağlık ile estetik görüntüyü harmanlayarak sizlerin hoşuna gideceği, her zaman diğer ürünlerden sıyrılmasını sağlayan bir etki bırakmak olmuş ve de bunu başarmıştır. Çünkü bildiğiniz üzere sadece estetik kaygısı taşıyan birçok ürün sağlıksız, cildiniz için tehdit uyandırıcıdır. Fakat bionike ürünleri satan eczanelere de danıştığınızda da aynı yanıtı alacaksınız. Sonuçta hiçbir eczane sağlıksız bir ürünü tavsiye etmek istemez ve tavsiye de etmemektedir. Çünkü ilerleyen zamanlarda zararlı bir sonuç ortaya koyması ürünün hem eczacının hem de o ürünün kalitesini ortaya koymaktadır.
Marka niteliği taşıyan birçok ürün sağlığınız ve de cildiniz için önemli bir tehdit içermektedir. Fakat bunların çoğunu önceden bilmemiz pek mümkün olmamakta ya da markaya sağlanan güven o kadar çok arttırılmaktadır ki zararlı olabileceği düşünülmemektedir. Bu yüzden dermokozmetik ürünlerde en çok dikkat edilmesi gereken şartlardan bir tanesi ürünün içerisinde bulunun kimyasal oranları, bir değeri de ürünün cildinize uyumlu olup olmamasıdır. Her ürünü deneme fırsatınız olmaya bilir fakat birçok teste tabi tutulmuş ve olumlu sonuçları kanıtlanmış ürünleri her zaman tavsiye etmenizi öneririz. Bir de böyle ürünler için yorumları okumalı fakat kendi cildinizi tayin ettikten yani tanıdıktan sonra size uygun kremi veyahut losyonu seçmelisiniz. Alerjik özellikler gösterip göstermediğini içerisinde bulunan birçok kimyasaldan tahmin etmek zor değildir.
Sağlık açısından da birçok doktorun tavsiye ettiği bionike ürünleri yorumlarına baktığınız zamanda göreceksiniz ki birçok kişi bu ürünlerden memnun kalmıştır. Bu ismi çok fazla duymamış olabilirsiniz fakat eczanelerin tanıtımlarında ya da bir arkadaşınızın gittiği doktor tavsiyesinden mutlaka aklınıza takılmış olmalıdır. Yeni bir ürün gibi gelse de 1930 yılından beri bionike estetik sağlık ürünleri olarak varlığını sürdürmektedir. Sağlık ve estetiğin bir arada olmasından her zaman ortaya muhteşem bir başyapıt çıkar. Sizin cildiniz de bir başyapıt olmayı hak etmez mi?
Yaşlar ilerledikçe cildimizde meydana gelen sorunların yanında bir de saç dökülmeleri meydana gelmeye başlamaktadır. Genetik etkiler görülmesinin yanı sıra, yaşlanmanın da verdiği bir etkidir bu. Kulaktan dolma bir sürü etkiyi denemeye kalkarız fakat bazıları bizim için bir yarar sağlamaz ve istediğimiz etkiyi bulamayız. Bunun nedeni kendimize uygun formülü bulamamış olmamızdır. Böyle bir sorunda yapmamız gereken tek şey eczaneye gidip bionike saç ürünlerinden bizim için uygun olanı seçmektir. Birçok seçim aralığı ve cilt seçeneğine, yaş aralığına göre esnetilebilir ürün yelpazesi ile tamamen bize hitap eden bir üründür.

Bionike Güneşten Koruyucu Bakım Ürünleri

Güneşin zararları artık çoğu kişiler tarafından bilinmektedir. Güneşin en büyük zararlarından biri de kuruluk ve nemsizlik yaratmasıdır. Bu problemlerde kırışıklıklara yol açmaktadır. Ayrıca Cildin belli bölgelerinde kahverengi lekeler oluşmaktadır. Lekelerin oluşmaması ve cildin kurumaması için Bionike Güneş Koruyucu ürünleri kullanılmalıdır. Bionike markası birçok ünüler gibi Bionike Güneş Ürünlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca Bionike Güneş Kremi ve Bionike Güneş Sonrası Nemlendirici Losyon gibi ürünler ile cildi korumak mümkündür.

Bionike Vücut Bakımı Ürünleri

Bu kategori vücut bakımı ile ilgili birçok ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Hamilelik sonrası oluşan çatlaklar, esneklik kaybı, selülitler vb. ürünlerdir. Vücut hasarları bir zaman sonra rahatsız etmeye başlayarak hem bedenen hem de psikolojik olarak rahatsızlık vermektedir. Özellikle hamilelik döneminde oluşan vücut deformasyonları çok fazla rahatsız etmektedir. Bionike Göğüs Sıkılaştırıcı Krem, Bionike Vücut Sıkılaştırıcı Krem ve Bionike Çatlak Giderici Krem ürünler ile vücudun belli bölgelerinde hasarların azalması ya da hafiflemesi sağlanabilir. Diğer bir ürün ise Bionike Selülit Giderici Krem selülitin birçok nedeni vardır. Dengesiz beslenme, su tüketmeme ve spor yapmama en büyük etkenlerdir. Vücutta oluşan selülitler için bu ürünler kullanılabilir.

Bionike Defence Hair Saç Bakımı Ürünleri

Özenle seçilmiş hammaddelerden formüle edilen ürünlerdir. Temizlik, koruma ve güçlendirme gibi özellikleri olan ürünleri tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bionike Saç Maskesi, Bionike Saç Dökülmesi Önleyici Losyon ve Bionike Güçlendirici Şampuanları saçları koruyarak ve güçlendirerek daha sağlıklı uzamasına yardımcı olan ürünlerdir. Saç bakımı kadınlar için önemli rol oynamaktadır. Mat, solgun ve bakımsız saçlar kadını hem görsel hem de psikolojik olarak etkilemektedir. Bionike markasının diğer ürünleri ise Bionike Kepek Karşıtı Şampua , Bionike Yumuşatıcı Şampuan ve Bionike Kepek Şampuanıdır.

Bionike Kuru ve Atopik Cilt Ürünleri

Kuru ciltler hedef alınarak formüle edilen ürünleri içerir. Ürünleri cilt tarafında tolere edilerek alerjen ve koruyucu içermeyen ürünleri bünyesinde barındıran bir markadır. Çoğunlukla tercih edilenler Bionike Yüz Serumu, Bionike Nemlendirici Stik ve Bionike Cilt Onarıcı Sprey ürünleridir. Günümüz şartlarında eller, vücut ve ciltte tahrişler ve kuruluk görülür. Sıcak-soğuk hava, klima, hormonal bozukluklar ve çevresel şartlar kuru ve atopik ciltlere çok fazla zarar vermektedir. Bionike markasının diğer ürünleri İse Bionike Yumuşatıcı El Kremi, Bionike Duş Kremi ve Bionike Kremlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Bionike Hassas ve Alerjik Cilt Ürünleri

Tüm Triderm ürünleri cilt tarafından tolere edilebilir. İçeriğinde parfüm ve koruyucu içermeyen ürünlerdir. Tolere edilebilir özelliği ile tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerinin içerisin de olan Bionike Nemlendirici Vücut Emülasyonu ve Bionike Vücut ve Yüz Temizleme Sütü kolay kızaran ve alerjik ciltler için büyük rol oynayan ürünlerdir. Bu ürünlerle birlikte Bionike markasının Bionike Bariyer Krem, Bionike Kepek Karşıtı Şampuan, Bionike Banyo Yağı, Bionike Duş Köpüğü ve Bionike Marsilya Sabunu ürünlerine sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bionike Acnet & Acteen Ürünleri

Yağlı ve akneye eğilimli cilt tiplerine uygun ürünleri bünyesinde barındıran bir seridir. Tüm ürünlerinin yelpazesi sinerjik anticomedogenica ve seboregulating dayanmaktadır. Çevresel şartlar, akne tedavisi amaçlı kullanılan ürünler, hormonal bozukluk ve ergenlik döneminde ciltte akneler görülebilir. Aknelerin oluşma sebeplerinden en önemlisi ise gözenek tıkanıklığıdır. Cilde yapışan yağ ve kir gözenekleri tıkayarak sivilce ve akne oluşumuna neden olur. Bunun önüne geçmek için mutlaka temizleyiciler kullanılmalıdır. Bionike Temizleme Jeli ve Bionike Temizleme Köpüğü ideal bir ürün olabilir. Ayrıca yağlı ciltlerin diğer bir sorunu olan parlama cildin kötü görünmesine ve makyajı kusmasına neden olur. Bunu için yapılması gereken Bionike Sebum Düzenleyici Krem ve Bionike Gündüz Kremi kullanmaktır. Ciltte oluşan kusurlar var ise bunlar için Bionike Kapatıcı Krem kullanılabilir. Bunun gibi birçok ürünü detaylı incelemek için sitemizi ziyaret ediniz.

Bionike Yara Lezyon Ürünleri

Geliştirilmiş formülü sayesinde zor iyileşen cilt yaralarını onarmaya ve kontrol altına almaya yardımcı ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hasarlı cilt dokusunda iyileşme sürecini hızlandırır. Yüksek toleribilite ve bio uyumluluğu sayesinde uzun süreli tedavilerde güvenle kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler Bionike Yanık Spreyi, Bionike Yanık İyileştirici Tüp ve Bionike Yanık Tedavisi Ürünlerini sitemizden detaylı inceleyebilirsiniz.

Bionike Hassas Yüz Bakımı Ürünleri

Bionike markası her cilt tipine ve sorununa uygun ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. En hasarlı cilt hassas cilt tipler çok fazla bakıma ihtiyaç duyan cilt tipidir. Cilt bakım ürünleri seçerken doğru ürün olmasına ve cilt tipinize uygun olmasına dikkat etmek gerekir. Hassas cilt tipleri için bünyesinde barındırdığı ürünler Bionike Güçlendirici Baz Krem, Bionike Tonlandırıcı Krem, Bionike Arındırıcı Peeling, Bionike Temizleme Köpüğü ve Bionike Leke Serumu hassas ciltlerin bakımı için önemli rol oynamaktadır. Bunları yanı sıra hassas ciltler kuruluğa ve nemsizliğe yakın bir cilt oluğu için güneşeve kırışıklılara karşı korumak gerekir. Bionike Gündüz Kremi, Bionike Güneşten Koruyucu El Kremi, Bionike Roll On, Bionike Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi, Bionike Kırışıklık Giderici Gece Serumu ve Bionike Yatıştırıcı Krem ürünlerini sipariş vermek ve indirimden yararlanmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Yağlı ve sivilceli ciltlerin kullanımına uygun güneş koruyuculu kompakt fondöten
125,55 TL KDV Dahil
139,50 TL KDV Dahil
Dengesiz beslenme, bozukluk, mevsim değişikliği ve saç dökülmesi gibi sorunların önüne geçmek için kullanılan şampuan
76,41 TL KDV Dahil
84,90 TL KDV Dahil
Yüz ve Vücut İçin Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Krem
98,55 TL KDV Dahil
109,50 TL KDV Dahil
Bebekler ve Çocuklar için Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Koruyucu Sprey Losyon
112,50 TL KDV Dahil
125,00 TL KDV Dahil
Göğüs bölgesini sıkılaştırmak ve toparlamak isteyen bireylerin göğüs sıkılaştırması için krem.
155,25 TL KDV Dahil
172,50 TL KDV Dahil
Kuru ve Çatlak Dudakları Onarmak, Beslemek ve Nemlendirmek İçin Stik
49,05 TL KDV Dahil
54,50 TL KDV Dahil
Kuru Ciltler İçin Besleyici Nemlendirici El Kremi
53,91 TL KDV Dahil
59,90 TL KDV Dahil
Yatıştırmak, kızarıklıkları ve çatlakları azaltmak için olan köpük formunda bir üründür.
68,85 TL KDV Dahil
76,50 TL KDV Dahil
Hassas ve Toleranssız Ciltler için Cilt Bariyerlerini Koruyucu ve Cildi Nemlendirici Bakım Kremi
107,96 TL KDV Dahil
119,95 TL KDV Dahil
Hassas ve toleransız ciltler için nemlendirici vücut emülsiyonu
112,05 TL KDV Dahil
124,50 TL KDV Dahil
Kadınların ve erkeklerin genital bölge temizliği ve hijyeni için temizleyici likit
76,05 TL KDV Dahil
84,50 TL KDV Dahil
Cilt Kuruluğunu Azaltmak ve Cildi Besleyici Banyo Yağı
80,55 TL KDV Dahil
89,50 TL KDV Dahil
Hassas ve toleransız ciltler için tahrişe karşı katı Marsilya sabunu
44,55 TL KDV Dahil
49,50 TL KDV Dahil
Hassas, Toleranssız, Alerjik ve Kolayca Kızaran Ciltlerin Ciltler İçin Sıvı Marsilya Sabunu
67,41 TL KDV Dahil
74,90 TL KDV Dahil
Saç Derisini Yatıştırmak ve Yumuşatmak İçin Şampuan
76,41 TL KDV Dahil
84,90 TL KDV Dahil
Kuru Kepek Gidermek ve Arındırmak İçin Şampuan
69,75 TL KDV Dahil
77,50 TL KDV Dahil
Kahverengi Lekelerin Azalması İçin Uygulanan Bakım Kremi
95,85 TL KDV Dahil
106,50 TL KDV Dahil
Kahverengi Lekeleri Azalması İçin Güneş Koruyuculu Gündüz Yüz Kremi
130,95 TL KDV Dahil
145,50 TL KDV Dahil
Bionike Defence B Lucent Kahverengi Lekeler İçin Temizleyici ve Tazeleyici Peeling
125,55 TL KDV Dahil
139,50 TL KDV Dahil
Yaşlanmanın Önüne Geçmek İçin Gece Kremi
170,91 TL KDV Dahil
189,90 TL KDV Dahil
Bionike Defence Eye İki Fazlı Göz Çevresi Makyaj Temizleyici
71,55 TL KDV Dahil
79,50 TL KDV Dahil
Göz Altı Torbaları, Morlukları ve Siyah Halkaları Azaltmak İçin Cilt Bakım Kremi
134,91 TL KDV Dahil
149,90 TL KDV Dahil
Bionike Defence Eye Göz Çevresini Nemlendirici ve Yatıştırıcı Krem,
125,91 TL KDV Dahil
139,90 TL KDV Dahil
Derinlemesine Soyucu ve Arındırıcı Peeling (Haftada 1-2 Kullanım)
98,55 TL KDV Dahil
109,50 TL KDV Dahil
BioNike Defence Soyucu ve Temizleyici Peeling (Günlük Kullanıma Uygun)
96,75 TL KDV Dahil
107,50 TL KDV Dahil
Bionike Defence Hassas ve Toleranssız Ciltler İçin Temizleyici Tonik
103,45 TL KDV Dahil
114,95 TL KDV Dahil
Bionike Defence Çok Hassas ve Toleranssız Ciltler İçin Temizleme Suyu
89,96 TL KDV Dahil
99,95 TL KDV Dahil
Bionike Defence Hassas ve Toleranssız Ciltler İçin Temizleme Köpüğü
89,96 TL KDV Dahil
99,95 TL KDV Dahil
Bionike Acteen Dengeleyici Temizleme Köpüğü
80,10 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
Bionike Acteen Arındırıcı ve Soyucu Temizleme Jeli
80,10 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
Cildin kusurlarını örtmek ve agresif dış etkenlere karşı korumak için bakım kremi
125,55 TL KDV Dahil
139,50 TL KDV Dahil
Bionike Defence Naturel Nemlendirici ve Tonlandırıcı Krem (Açık Ton)
125,55 TL KDV Dahil
139,50 TL KDV Dahil
Saç dökülmesine karşı erkekler için bakım ampulü
197,55 TL KDV Dahil
219,50 TL KDV Dahil
Saç dökülmesine karşı kadınlar için bakım ampulü
197,55 TL KDV Dahil
219,50 TL KDV Dahil
Kırışıklıkları Azaltmak ve Yenilemerk İçin Gece Bakım Kremi
189,45 TL KDV Dahil
210,50 TL KDV Dahil
1 2 3 4 5 >
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.