Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı

Ducray Ürünleri

Ducray
ducray

Kendimiz ile ilgili birçok problemi çözmeye çalışmak yerine kesip atmayı seçeriz. Fakat sağlık ile ilgili konuları ne kadar kesip atsak da bir türlü karşımıza çıkar ve de ondan tam anlamıyla sonuç alamadıkça bize kendini hatırlatmaya devam eder. Bu yüzden son zamanlar da hem bizim sağlığımızı garanti altına alacak hem d bizi estetik açıdan daha güzel ve de iyi hissettirecek birçok ürün geliştirilmiş ve de piyasaya sunulmuştur. Bunlardan bazıları dürüst ve de yararlıyken bazıları da zararlı ve alerjik özellikler taşımaktadır. Bazı markalar sadece saç bakımı ile ilgilenirken de bazı markalar her konuyu el atarak en iyi ürünlerini ortaya sermekte ve de sizin mutluluğunuzu esas almaktadır. Bu markalardan bir tanesi de ducraydır.
Saç dökülmesi sık rastlanan bir rahatsızlıktır. Saç dökülmesinin sadece erkeklere ait bir sorun olmadığına dikkat çeken uzmanlar, günde 50 ila 100 saç dökülmesini normal karşılıyor. Mevsimsel değişimler ise bu sayıyı iki kat artırabiliyor. Dermatologlar, hormonlar, beslenme şekli, stres, mevsim dönümleri gibi çok çeşitli faktörlerden etkilenen saç tellerinin günde 50-100 adetten daha fazla dökülmesi durumunda ise uygun bir tedavi ve bakım ürünlerinin kullanılmasını öneriyor. Bunu önlemek içinde ducray anaphase kullanabileceğiniz en uygun bakım kremidir.
Saçların en büyük düşmanı kepektir aslında. Sizi en çok rahatsız eden sürekli saçınızdan dökülen beyaz şeyler. Bunu engellemek çoğu zaman maalesef çok kolay olmuyor. Kullanan bitkisel ve de kimyasal ilaçlar saçınızdaki kepeği geçirmezken daha da dökülmesine yol açıyor. Her yolu deneseniz de olumlu sonuç alamadınız mı? Denemeye devam diyor ducray kelual bu ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Saçlarınız hem kepekten kurtulacak hem de yeniden canlanacak. Değişime siz bile inanamayacaksınız.
Sektörün en etkili leke açıcı ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkan ducray melascreen depigmentant, renk açıcı krem olarak bilinmektedir. İçeriğinde yer alan 2 etkili madde ile cilt lekelerinin ortadan kaldırılmasını sağlayan ürün, ayrıca ciltte bulunan ölü hücrelerin yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Bitkisel içeriğe sahip olan ürün, kimyasal madde bulundurmamaktadır. Bu sayede yan etkileri olmayan birçok kişi tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.
Gün geçtikçe büyüyen ozon tabakasının deliğinden içeriye bir sürü zararlı ışın girmekte ve bunlar en çok da insan cildine zarar vermekte alerjik reaksiyon oluşturmaktadır. Bunlardan korunmak için ducray güneş kremi kullanmalı ve cildimizi koruma altına almalıyız. Güneşin zararlı ışınları cildimizde alerjiden ziyade lekeler bırakabilir bu da hiç istemediğimiz bir durumdur.
Yağlı ve akneli bir cildiniz var ise sabun kullanmaktan kaçınmalı ve içerisinde sabun bulundurmayan doğal yapılı malzemelerden oluşmuş ducray keracnyl jeli denemelisiniz. Aldığınız sonuca kendinizde inanamayacaksınız. Denemekten hiçbir şey kaybetmez daha da sağlıklı ve ışıltılı bir cilt kazanabilirsiniz.

Genellikle birçok markanın ürünlerine baktığınızda alkol miktarının yararlı besinlerden daha fazla olduğunu görmeniz mümkündür. Lakin ducray ürünlerinde böyle bir husus söz konusu değildir. Bu ürünler sizin sağlığınızı esas alır daha çok. Her açıdan size güven vererek bir numara haline gelmek istemekte ve görüşünü her zaman ileri götürerek vizyonunu geliştirebilir ve genişletebilmektedir.
Sağlığınız geleceğinize attığınız bir yatırım gibidir. Kendi sağlığınızın ne kadar farkında olur ve ilgilenirseniz o kadar ilgilenebilir ve de ilgilendirebilirseniz. Siz kendinizi önemsemelisiniz ki başkaları da sizi önemsesin. Bir çok ürüne sadece estetik değer açısından bakabilirsiniz ama unutmayın ki asıl önemli olan sağlıklı bir yapıya ve de ışıltıya sahip olmaktır.

Ducray 1930 yılında kurulup saç ve cilt sorunları için yaptığı çalışmalarını günümüze kadar en iyi şekilde sunmaya çalışmıştır. Saç ve cilt problemi yaşayan kişilere yönelik çalışmaları dünya da beğeni toplamıştır. Saç problemlerinden olan kepek ve dökülme kadınlar ve erkekler için büyük sorun haline gelmektedir. Saç problemleri için olan şampuan, kapsül ve losyonlar ile saç bakım ürünleri bulunmaktadır. Diğer bir sorun olan cilt sorunu için ise lekeli ve yağlı ciltler için akne kremleri, nemlendiriciler ve güneş kremleri ile geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Tüm Ducray ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ducray Saç Dökülmesi Ürünleri

Saç dökülme sorunu artık birçok kişide görülmektedir. Kadınlarda ve erkeklerde görülen saç dökülmesi hormonal, genetik ya da yanlış ürün kullanımından dolayı kaynaklanabilir. Saç dökülmesinin önüne geçmek için ilk olarak neden döküldüğüne dair sebep aranmalıdır. Ducray markası saç dökülmelerine karşı ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır. Saçların hacimli, sağlılık görünmesi, güçlenmesi ve daha dayanlıklı olması için uygulanan Ducray Saç Dökülmesine Karşı Şampuan saç dökülmelerinin önüne geçmeye ve canlılık katmaya yardımcı olur. Saçların beslenmesi, canlılık-hacim kazanması ve büyümesine yardımcı olan Ducray Saç Dökülmesine Karşı LosyonErkek tipi saç dökülmelerinde kullanılır. Saçları yağlandırmadan nüfus etmesi ve saç köklerinin güçlenmesi için kullanılır. Kadın tipi saç incelmeleri için neoptide saçların beslenmesine canlılık-hacim kazanmasına ve saç büyümesine yardımcı olan Ducray Besleyici Losyon saçları yağlandırmadan nüfus etmesi ve saç köklerinin güçlenmesi için kullanılır.Saç yapısının güçlenmesi, beslenmesi, canlanması ve eski sağlığına kavuşması için uygulanan Ducray Erkek Tipi Saç Dökülmesi Karşı Şampuan içeriğinde bulunan vitamin B5, B6 ve G8 saçları uyararak hızlı büyümesine ve güçlenmesine yardımcı olur.

Ducray Sedef Ürünleri

Sedef hastalığının görüldüğü bölgeler dirsek, diz, sırt ve kuyruk sokumunda görülür. Ayrıca sedef hastalığı genetik bir genetiktir. Aile de var ise çocuklarda olma olasılığı yüksek olabilir. Ducray markası sedef hastalıklara uygun şampuan ve kremi tüketicilere sunmuştur. Hastalıktan dolayı vücutta ve saç derisinde oluşan sedef formların azalması için uygulanan Ducray Sedef İçin Krem plak eliminasyonun güçlenmesi, kızarıklığın ve kaşıntının azalması için uygulanır. Bu krem hem saça ve hem de vücuda uygulanması nedeniyle birçok tüketici tarafından tercih edilmektedir. Saç derisinde görülen pullanmaya neden olan etkilerin giderilmesi, rahatlaması ve canlılık kazanmasına yardımcı olan Ducray Sedef İçin Şampuan kepeğin tekrarlanmasını önlemek, kızarıklığı yatıştırmak ve saç köklerini güçlendirmek için uygulanır.

Ducray Kepek Ürünleri

Saç derisinde görülen pul pul dökülmeler saç tellerinde görülmesi rahatsız edici bir durumdur. Saç derisinde yağlanma ve kabuklanma sonucu kepekler oluşur. Kepeklerin azalması ve önüne geçmek için Ducray markası kepek şampuanlarını tüketiciye sunmuştur. Saçların yap oranını dengelemek, kepek oluşumunun önüne geçmek ve saçların hacim kazanmasına yardımcı olmak için uygulanan Ducray Yağlı Saçlar İçin Şampuan sebum seviyesini düzeltmek ve saçlara esneklik kazandırmak için kullanılır. Kuru kepeklerin oluşumunu engellemek, kaşıntıyı ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olan, Ducray Kepeğe Karşı Bakım Seti içeriğinde Kaşıntılı enflamasyonlu kepek problemlerinde, tedaviyi tamamlayıcı olarak saç derisinin dengesini bulmaya yardımcı olur losyon ve şampuan bulunur. Kepek oluşumunu önlemek, saç derisinin doğal dengesini korumak ve canlılık katmaya yardımcı olan Ducray Kepekli Saçlar İçin Şampuankuru ve kepekli saçların tahrişini yatıştırmak ve parlaklığını sağlamaya yardımcı olur. Kuru kepeklerin oluşumuna sebep olan mantarların yok olması, kaşıntının ve tahrişin yatışmasına yardımcı olan Ducray Kaşıntı Şampuanı düzenli kullanıldığında yeniden kepek oluşumunun önüne geçebilir.

Ducray Cilt Lekeleri Ürünleri

Birçok sebepten dolayı ciltte lekeler görülür. Özellikle güneş kaynaklı lekelerin cildimizin farklı farklı yerlerinde olması hoş bir görünüm yaratmaz. Düzgün bir cilde kavuşmak ve cilt sorununa çözüm bulmak için Ducray markası lekelerin azalmasında ve bakımında birçok ürünü bulunmaktadır. Yüz ve dekolte bölgesinde görülen kahverengi lekelerin azalması ve cilt tonunun dengelenmesi için Ducray Yoğun Lekeler İçin Krem aşırı pigmentasyonun oluşumunu engellemek ve kahverengi lekelerin açılmasına yardımcı olmak için uygulanır. Düzensiz pigmentasyon durumlarında cildin eşitlenmesi ve cilt tonunun aydınlanması için Ducray Kahverengi Leker İçin Krem güneşin etkilerini, gebelik sırasında oluşan lekelerin ve yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur. Güneşten kaynaklı hiper pigmentasyon azalması ve güneşin yarattığı zararlara karşı korunması için Ducray Leke İçin Güneş Kremin kuru, karma ve yağlı cilt tipilerine uygun ürünleri bulunur. Diğer Ducray ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com adresimize ulaşabilirsiniz.

Ducray Yağlı ve Akneli Cilt Ürünleri

Yağlı ve akneli ciltler geniş gözeneklere, parlayan cilde ve çok fazla akne sorununa sahip ciltlerdir. Bu tür sorunların önüne geçmek için temizleyiciler ve kremler arındırıcı ve tedaviye yönelik ürünlerdir. Ducray markası bu konu hakkında birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır. Sebum fazlasını dengelemeye, matlaştırmaya, akne izlerini ve iritasyonu azaltmaya yardımcı olan Ducray Sivilce İzleri İçin Krem arınmış, nemlenmiş ve yumuşamış bir cilde sahip olmanızı sağlayabilir. Güçlü yatıştırıcı özelliği ile sebum üretimini dengelemek, sivilce oluşumunu engellemek ve lekeleri azaltmak için uygulanan Ducray Akne Kremi cildi nemlendirmek, rahatlatmak ve makyaj bazı olarak ideal bir ürün olabilir. Cildin temizlenmesine, gözeneklerin sıkılaşmasına, kusurların pürüzsüzleşmesine ve cildin temizlenmesine yardımcı olan Ducray Sebum Üreten Bakım Losyonu aşırı sebumu emerek cilde mat bir görünüm kazandırmak için uygulanan bir üründür. Sivilcelerin kuruması, siyah noktaların azalması, lekelerin ve kusurların gizlenmesi için uygulanan Ducray Akne İçin Lokal Bakım Krem kusurları ve sivilceleri kapatarak daha pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar. Diğer Ducray ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com adresimize ulaşabilirsiniz.

Ducray Kuru Saçlar Ürünleri

Hasar görmüş saçların yapılanması, kolay taranması, yumuşaması ve saçların parlaklık kazanması için uygulanan Ducray Kuru Saçlar İçin Bakım Spreyi kuru ve yıpranmış her tip saçlara istenilen sıklıkta kullanılan bir spreydir. İçeriğindeki ilipe yağı, lipid yenileyici kompleksi ve balmumu aktiflerinin yoğun etkisi ile kuru saçlar üzerinde içten dışa derinlemesine yapılandırmak ve beslenmek için uygulanan Ducray Saç Bakım Maskesi kuru çok kuru yıpranmış saçlarda besleyici ve onarıcı olarak kullanılır. Kurumuş ve nemini yitirmiş olan saçları nemlendirerek eski canlılığına ve parlaklığına kavuşturmaya yardımcı olan Ducray Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan saçların kolayca taranması, nemlenmesi ve saç köklerinin beslenmesi için uygulanır. Diğer Ducray ürünlerine ulaşmak içinwww.dermokozmetik.com ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Ducray Kaşıntı, Yanma ve Batma Ürünleri

Hava kirliliği, stresli yaşam ve saç tipine uygun olmayan şampuanlar ve saçları sık yıkamaktan kaynaklanan nedenlerden dolayı saç diplerinde oluşan kuruluk ve pullanma cilt dokusunda hassasiyet oluşturur ve acı verir. Bu gibi durumlarda Pierre Fabre dermokozmetik tarafından Ducray Laboratuvarlarında geliştirilen Ducray Sensinol Şampuan ile tek uygulamada saç diplerinde ve dokuda rahatlama hissi yaratır. Ducray kaşıntı kremi ile saç diplerinde meydana gelen kaşıntı ve hassasiyeti önlemek için kullanılabilir. Hassas saç derisi ve günlük hayatta yaşadığımız stres, yanlış ürün kullanımı gibi birçok nedenden kaynaklanan yanma hissine karşı ise Ducray yanmaya karşı krem ile yanma hissini önlemek ve cilt dokusunu rahatlatmak için idealdir. Daha kısa süreli ve hızlı çözüm için fizyo-koruyucu etkili Sensinol Serum tercih edilmelidir. Serum olarak üretilen ürünler daha hızlı etki vererek daha çabuk iyileşme göstermektedir. Ducray kaşıntı, yanma ve batmaya karşı ürünleriyle cilt derisinde oluşan hassasiyete karşı etkili çözüm oluşturur.

Ducray Melascreen Karma Ciltler İçin Kahverengi Lekelere Karşı Bakım Kremi
142,00 TL KDV Dahil
177,50 TL KDV Dahil
Güneş kaynaklı yaşlanma ve cilt lekelerine karşı bakım serumu
196,00 TL KDV Dahil
245,00 TL KDV Dahil
Güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtileri, cilt lekeleri ve sıkılık kaybına karşı gece bakım kremi
196,00 TL KDV Dahil
245,00 TL KDV Dahil
Ducray Melascreen Kuru Ciltler İçin Kahverengi Lekelere Karşı Güneş Kremi
119,20 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
Ducray Melascreen Karma ve Yağlı Ciltler İçin Kahverengi Lekelere Karşı Güneş Kremi
119,20 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil

Hassas Tüm Cilt Tipleri İçin Yoğun Lekelere Karşı Bakım Kremi

184,00 TL KDV Dahil
230,00 TL KDV Dahil
Kuru ve Çok Kuru Saçlar için Ultra Besleyici Saç Bakım Maskesi
111,20 TL KDV Dahil
139,00 TL KDV Dahil
Aşırı terlemeyi hızlı ve uzun süreli bir şekilde kontrol etmek ve kokuyu önlemek için kullanılan deodorant
96,00 TL KDV Dahil
120,00 TL KDV Dahil
El ve ayakların aşırı terlemesi hızlı ve uzun süreli bir şekilde kontrol etmek için kullanılan terleme karşıtı krem
92,00 TL KDV Dahil
115,00 TL KDV Dahil
Ducray Kertyol PSO Plak ve Kızarıklıklara Karşı Bakım Kremi
95,20 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Ducray Kelual DS Cream Kabuklanmış Tahriş Olmuş Cilt İçin Bakım Kremi
100,00 TL KDV Dahil
125,00 TL KDV Dahil
Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Bakım Kremi
95,20 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Yağlı, Akneli ve Aşırı Sebum Üreten Ciltler İçin Nemlendirici Krem
95,20 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Ducray Nutricerat Kuru ve Çok Kuru Saçlar İçin Şampuan
87,20 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Ducray Sensinol Şampuan 200 ml - Kaşıntı, Batma ve Yanmaya Karşı Şampuan
87,20 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Kertyol P.S.O Şampuan plaka şeklindeki pullanmaya neden olan faktörlerin önlenmesi için bakım şampuanı
103,20 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
Canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçları canlandırması, hacim kazandırması ve temizlemesi
127,20 TL KDV Dahil
159,00 TL KDV Dahil
Akne tedavisinde oluşan tahriş ve kuruluk için dudak bakımı
52,00 TL KDV Dahil
65,00 TL KDV Dahil
Kırılgan, hassas, esnekliğini kaybetmiş ve sağlıksız saçlar için bakım şampuanı
111,20 TL KDV Dahil
139,00 TL KDV Dahil
Kırılgan, hassas, esnekliğini kaybetmiş ve sağlıksız saçlar için bakım şampuanıdır.
79,20 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Erkek Saç Dökülmesine Karşı Özel Olarak Geliştirilmiş Saçları Besleyici, Güçlendirici ve Canlandırıcı Saç Bakım Losyonu
316,00 TL KDV Dahil
395,00 TL KDV Dahil
Saç derisinde oluşan kaşıntı, kepek ve pullanmaya karşı şampuan
100,00 TL KDV Dahil
125,00 TL KDV Dahil
Hassasiyet, kaşıntı ve yanmaya karşı yıkama yağı
95,20 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Rahatsız edici ve sıklıkla rastlanan yağlı kepekler için bakım şampuanı
87,20 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Güneş ışınlarından kaynaklı lokal lekelerde ve koyu kahverengi lekelerde kullanılan el kremi
79,92 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
Ciltte görülen leke, kırışıklık, siyah nokta ve sivilcelerin bakımında kullanılan serum
111,20 TL KDV Dahil
139,00 TL KDV Dahil
Yağlı, Akneli ve Parlayan Ciltler İçin Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli
119,20 TL KDV Dahil
149,00 TL KDV Dahil
Kaşıntı, batma ve yanmaya karşı serum
104,00 TL KDV Dahil
130,00 TL KDV Dahil
Kepek oluşumuna ve kepeğe karşı saç bakım losyonu
79,20 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
Hassas ve sağlığını yitirmiş saçları güçlendirmek, parlaklık sağlamak ve yenilemek için uygulanan şampuan
101,15 TL KDV Dahil
119,00 TL KDV Dahil
Kuruluk nedeniyle oluşan kaşıntıya karşı nemlendirici bakım kremi
92,00 TL KDV Dahil
115,00 TL KDV Dahil
Kuru ciltlere sahip bebek, çocuk ve yetişkin atopik eğilimli ciltleri nemlendirmek ve temizlemek için kullanılan jel
103,20 TL KDV Dahil
129,00 TL KDV Dahil
Kuruluk nedeniyle oluşan kaşıntıya karşı nemlendirici bakım kremi Kuruluk nedeniyle oluşan kaşıntıya ve tahrişe karşı nemlendirici bakım kremi
140,00 TL KDV Dahil
175,00 TL KDV Dahil
Yüz ve vücut için kullanılabilen, kızarıklık ve pullanmaya karşı temizleme jeli
87,20 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Çok kuru ciltler için nemlendirici balm
140,00 TL KDV Dahil
175,00 TL KDV Dahil
Ducray Elution Hassas Saç Derisini Nemlendiren Şampuan
79,20 TL KDV Dahil
99,00 TL KDV Dahil
1 2 3 >
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.