Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı

Babe Ürünleri

Babe ürünlerini sadece yetişkinler değil bebek ve çocuklar içinde cilt bakımı ürünleri yer almaktadır. Cildin yapısına ve problemine uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Babe ürünlerinde cildin zarar görmemesi için içeriğinde kimyasal maddelerin olmadığı öne sürülmektedir. Cildin yapısını bozan çevre kirliliği, stres, sigara, alkol, dengesiz beslenme ve güneş ışınları cildi olumsuz yönde etkiler. Olumsuz yönde etkilenen kuru, yağlı, karma, normal ve hassas ciltler için formüle edilen ürünleri ile yoğun ilgi görmektedir.
babe

 Cilt sağlığı kadar saç sağlığı da önemlidir. Saç bakım ürünlerinde ise saç dökülmesi ve kepeklenme gibi sorunlar için yetişkinler, çocuklar ve bebekler için ürünler bulunmaktadır. Tüm Babe ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yüz Serisi

Babe markası ürünler her cilt tipin ve sorununa uygun ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Kuru, hassas, yağlı ve kırışık ciltler için krem, jel, temizleyici, losyon ve serumlar yer almaktadır. Hassas ciltler kızarıklık sorunu yaşamaktadır. Kızarıklıklar tahrişe ve kaşıntıya sebep olabilir. Babe Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi kızarıklıkların yatışması için kullanılır. Çevresel etkilerden zarar gören ciltlerin günlük olarak mutlaka temizliği yapılmalıdır. Cilt temizliği cildin bakımı, nemi ve gözeneklerin temizliği için önemlidir. Babe Yüz Temizleme Sütü, Babe Yüz Temizleme Suyu ve Babe Tonik ve Losyonlar için cildin günlük bakımı yapılır. Temizliğin diğer bir önemi ise gözenekleri temizleyerek ve nemlendirerek göz çevresinde ve yüz bölgesinde oluşan kırışıkların azalması ve önlenmesi içir adımdır. Diğer adımlar ise Babe Göz Çevresi Kremi ve Babe Yüz Serumudur. Diğer bakım ürünler ise Babe Nemlendirici Jel, Babe Arındırıcı Krem ve Babe Leke Giderici ürünlerdir.

Stop Akn Serisi

Yağlı ciltler parlama, sebum üretimi ve akne gibi sorunlarla karşı karşıya gelmektedir. Yağlı çitler için en önemli temizliktir. Cilt temizlenmediği sürece gözeneklerin tıkanmasına ve cildin nefes almamasına sebep olmaktadır. Cilt gün boyu kir ve yağ ile savaştığı için cildin rahatlaması bu temizliğe bağlıdır. Babe Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ve Babe Yüz Temizleme Jeli ile temizlenen cildin hem gözeneklerin açılması hem de cildi makyaja hazırlamak için oldukça önemlidir. Yağlı ciltler aşırı sebum ürettiği için ciltte akneler görülmektedir. Aknelere yapılan yanlış ürün ve tedavi cildin hasara ve kurumasına neden olmaktadır. Babe Akne Kurutucu Temizleme Jeli ve Babe Akne Kurutucu Stick kullanarak aknelerden daha sağlıklı kurtulmak mümkün olabilir. Ayrıca sebum üretimini düzene sokmak için Babe Sebum Dengeleyici kullanılabilir. Dış etkenlerin yarattığı nemsizliği korumak ve cilt bariyerini güçlendirmek için Babe Onarıcı Nemlendirici Krem ile cilt eski haline kavuşabilir.

Vücut Serisi

Vücut bakımı hem görünüş olarak hem de sağlık için mutlaka yapılmalıdır. Selülit sorunu tüm kadınların korkusu ve sorunudur. Zayıf ve kilolu kadınlarda zararlı yiyecekler, içecekler ve fazla su tüketilmemesi sonucu sıklıkla görülmektedir. Selülitten kurtulmak ya da azalması için Babe Selülit Kremi kullanılmaktadır. Selülit hem görünüş olarak kötü bir görüntü yaratır hem de öz güven kaybı yaşatmaktadır. Kuru ve nemsiz ciltlerde Babe Vücut Yıkama Yağı ve Babe Üre Onarıcı Vücut Losyonu, önemli yol oynamaktadır.

Güneş Koruma Serisi

Güneş cilde yararı olduğu kadar zararı da bulunmaktadır. D vitamini açısından zenginliği ile bilinen güneş ışınlarının bazı hastalıklar üzerinde terapatik etkiye sahip olduğu söylenmektedir. Fakat güneşe fazla maruz kalan cilt kurumaya, lekelenmeye ve kırışıklıkların oluşmasına neden olmaktadır. Babe Güneş Koruyucu ürünleri içerisinde her cilt tipine ve soruna uygun ürünleri barındırmaktadır. Aşırı güneşe maruz kalmamak ve güneşten sonra bakım yapılması için kullanılan Babe Güneş Spreyi ve Babe Güneş Sonrası Losyonu ile cilt güneşe karşı korunabilir. Güneş cildin bazı bölgelerinde lekelenmelere yol açmaktadır. Daha sonraları önemsenmeyen bu lekeler çoğaldıkça kötü bir görüntüye ve rahatsızlığa yol açabilir. Babe Leke Kiti ürünleri cildi lekelere karşı korumak ve lekelerin azalması için kullanılır. Yağlı ve karma cilde sahip kişiler için Babe Yağsız Güneş Kiti önerilebilir.

Saç Serisi

Kadınlar için saç bakımı oldukça önemlidir. Kadınların ruh haline göre hareket eden saçların bakımında saç tiplerine uygun ürünler seçilmelidir. Mevsimsel ve hamilelik döneminde saçlar çok fazla dökülmektedir. Bakımı yapılmadığı sürece dökülmeye devam edecektir.Babe Saç Dökülmesi Önleyici ürünleri ve Babe Saç Dökülme Önleyici Şampuan ile saç bakımı yapılmalıdır. Saç derisine bağlı olarak kuru ve yağlı kepekler oluşmaktadır. Kepekler gün geçtikçe sorun çıkarmaya ve kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Babe Kepek Şampuanı ile kepeklerin azalması ve bakımı için kullanılmaktadır. Özellikle bu kepekler yağlı saçlarda daha fazla görülmektedir. Yağlı saçların diğer bir sorunu ise sıklıkla yağlanmasıdır. Yağlı görüntüsünün kaybolması için sıklıkla yıkanması gerekir. Sıklıkla yıkanan saç ise daha fazla kepeğe, yağa ve dökülmelere neden olmaktadır. Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan ile sıklıkla yıkanabilir. Ayrıca saçların yumuşaklığı için ise Babe Extra Yumuşak Şampuan saçların istenilen yumuşaklığa kavuşması için kullanılır.

Pediatrik Ürünler

Bebeklik ve çocukluk çağında sık görülen deri hastalıklarıdır. Pediatrik ürünlerde hem anne hem de bebek için ürünler bulunmaktadır. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassas olduğu için dikkatli ve doğal ürünler seçilmelidir. Özellikle en önemlisi hijyendir. Babe Pediatrik banyo jeli, Babe Pediatrik yıkama yağı ve Babe Pediatrik İntim Hijyen Jel ürünleri ile cilt temizliği yapılmaktadır. Cildin temizliği ve hijyeni için önemli ürünlerdir. Bebeklerin ciltleri çok fazla kurur ve tahrişe uğrar hatta atopiğe dönüşebilir. Cildi nemsizlikten ve tahrişten korumak için Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi ve Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütüürünleri ile tahriş olmuş cildi nemlendirmek ve tahriş korumak için kullanılır. Bebeklerin saçları çok ince olmasına rağmen bakımı ve temizliği yapılmalıdır. şampuan seçimi için ise Babe Pediatrik Yumuşak Şampuan ve Babe Pediatrik Kepek Önleyici Şampuan kullanılabilir. Bebekler için diğer ürünler ise Babe Pediatrik güneş koruyucu ve Babe Pediatrik Su Bazlı Pişik Patı mutlaka kullanılmalıdır. Bebeklerin olduğu kadar annelerin bakıma ihtiyacı vardır hamilelik döneminde ve sonrasın vücutta deformasyonlar görülebilir. Bu sorunların çözümü için Babe Göğüs Ucu Kremi ve Babe Çatlak Bakım Kremi ile cilt bakımı sağlanabilir.

Babe

Markanın en çok satan ürünlerinden biri olan Babe Çatlak Kremi gebelik döneminde ortaya çıkan çatlakların yanı sıra hızlı kilo alıp verme durumlarında da görülen çatlakların görünümünde azalma sağlayan bir çözüm olduğu için pek çok ülkede pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürün bileşiminde yer alan güçlü maddeler sayesinde hızlı bir yenileme uygular ve çatlak görünümlerini azaltır. Ancak asıl olarak ürün çatlak oluşumundan önce kullanılırsa çok ciddi bir çözüm sunarak çatlakların hiç oluşmamasını sağlar. Bu nedenle hassas ciltlerin uzmanı olan marka bu alanda da tavsiye edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Marka güneşten koruma ürünlerinde de oldukça başarılıdır ve bu alanda en çok tercih edilen Babe Yağsız Güneş Kremi ile çözüm sunmaktadır. Bu ürün yağsız olmasından dolayı sıradan ürünleri kullanmak gibi rahatsız edici değildir. Babe markası zaman zaman son derece yenilikçi ve özel ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerden olan Babe Aloe Jel ile Babe Stop AKN serisi kendi alanlarındaki en ideal ürünlerdendir. Babe bu nedenle pek çok kişi açısından mükemmel olarak bilinir. Stop AKN serisi özellikle cildi temizleyen ve arındıran birçok ürüne sahiptir. Ayrıca bu seri akne sorunu yaşayan pek çok cilt için hassas bile olsa mükemmeldir. Bu nedenle Babe mükemmel çözümlerin aracı olarak bilinmektedir.
Babe markası son dönemde aynı zamanda yaşlanma karşıtı ürünleri ile de pek çok kişi tarafından tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Yaşlanma karşıtı ürünlerin hassas ciltler üzerindeki uygulamaları maalesef çok başarılı olamayabilir. Bu neden Babe hassas ciltler üzerindeki uzmanlığını konuşturmuş ve bu alanda son derece etkili olduğu bilinen çözümler sunmuştur. Bu alanda örnek olarak sunulabilecek ürün Babe Göz Çevresi Kremi serisidir. Örnek olarak bu ürün çok başarılı bir şekilde cildin yapısında görülen bozulmaları cildin doğal dengesini sağlamak koşulu ile düzeltir. Bu sayede hızlı ve dengeli bir şekilde çok daha genç bir görünüm elde edersiniz.

Dünyanın en önde gelen markalarından biri olarak bilinen Babe cilt konusundaki uzmanlığını pek çok açıdan konuşturmuş ve saçlar için de çözüm sunmuştur. Saç derisinin hassaslaşması ve çeşitli nedenlerden dolayı hızlı bir şekilde dökülmesi durumunda tercih edilen Babe Dökülme önleyici şampuan gibi ürünler markanın saç konusundaki uzmanlığını algılamak açısından son derece önemlidir. Bu ürün bilinen tüm ürünler içinde komple saç bakımı yapan ve aynı zamanda saçların dökülmesini de engelleyen bir ürün olduğu için sevilir. Markanın Babe Ekstra Yumuşak Şampuan olarak bilinen ürünü de pek çok kişi tarafından sevilen bir çözüm olarak kullanılır. Bu üstün yapısı ile ön plana çıkan Babe sizi memnun edecek ideal bir marka olarak ön plana çıkar.

Babe Proteoglycan F+F Ampul ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya, cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini onarmayı destekler.
165,23 TL KDV Dahil
201,50 TL KDV Dahil
Soğuk, sıcak, rüzgar, güneş gibi dış etkenlerden oluşan kızarıklığı ve hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur.
171,27 TL KDV Dahil
201,50 TL KDV Dahil
Soğuk, sıcak, rüzgar, güneş gibi dış etkenlerden oluşan kızarıklığı ve hassasiyeti yatıştırmaya yardımcı olur.
42,00 TL KDV Dahil
56,00 TL KDV Dahil
İçeriğindeki antioksidanlar ile cilt tonunu dengelemeye ve cilde aydınlık bir görünüm vermeye yardımcı olur. 
42,00 TL KDV Dahil
56,00 TL KDV Dahil
Bebek ve çocuk cildi için yumuşak banyo jeli
78,30 TL KDV Dahil
130,50 TL KDV Dahil
Bebek ve çocuk için durulama gerektirmeyen temizleme suyu
87,30 TL KDV Dahil
145,50 TL KDV Dahil
Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde görülen sebum üretimini dengeleyerek matlaştırıcı ve nemlendirici krem
94,50 TL KDV Dahil
157,50 TL KDV Dahil
Beyaz kil içeriği ile sebum salgısını emerek ciltteki parlaklığı azaltmak için kullanılan maske
81,00 TL KDV Dahil
135,00 TL KDV Dahil
Akne sorunundan dolayı ciltte oluşan pürüzlerin hafiflemesi için uygulanan gece bakım krem
101,10 TL KDV Dahil
168,50 TL KDV Dahil
Cildin doğal nem seviyesini dengeleyerek cildi yumuşak bir şekilde temizler
101,10 TL KDV Dahil
168,50 TL KDV Dahil
Babe Konsantre Anti-Ageng Serum
174,90 TL KDV Dahil
291,50 TL KDV Dahil
Organomineral ve biyolojik filtreler içeren yatıştırıcı çok yüksek güneş koruması sağlayan güneş koruyucu sprey
128,40 TL KDV Dahil
214,00 TL KDV Dahil
Babe Güneş Koruma Spf 50+ Losyon Vücut için güneş koruyucu losyon
128,40 TL KDV Dahil
214,00 TL KDV Dahil
Güneşlenme, epilasyon ve tıraş gibi olaydan sonra tahriş olan ve kızaran ciltler için bakım
195,00 TL KDV Dahil
260,00 TL KDV Dahil
Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte görülen kahverengi lekelerin hafiflemesi ve  aydınlanması için kullanılan dengeleyici krem
161,10 TL KDV Dahil
268,50 TL KDV Dahil
Yüz, göz ve dudakların günlük temizleyicisi olarak kullanılan micellar losyon
74,10 TL KDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Ciltte oluşan sivilceler için bakım ürünü
54,60 TL KDV Dahil
91,00 TL KDV Dahil
Babe Roll-on Deodorant 50ml Hassas ve Duyarlı Ciltler
79,60 TL KDV Dahil
99,50 TL KDV Dahil
Kuru ve nemsiz ciltler için bakım yağı
135,60 TL KDV Dahil
226,00 TL KDV Dahil
Tüm cilt tipleri için onarıcı bakım
164,00 TL KDV Dahil
205,00 TL KDV Dahil
Babe Güneş Sonrası Losyon 200ml Güneş Sonrası Bakım
101,10 TL KDV Dahil
168,50 TL KDV Dahil
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 125ml Dökülme Önleyici Bakım
228,37 TL KDV Dahil
304,50 TL KDV Dahil
Babe Hydro 24 saat etkili su bazlı nemlendirici jel krem.
94,20 TL KDV Dahil
157,00 TL KDV Dahil
Krem, jel dokulu günlük nemlendirici özel formülü ile cildinizi 24 saate kadar nemlendirir.
94,50 TL KDV Dahil
157,50 TL KDV Dahil
Hassas ciltlerin kullanımına uygun kızaırkları hafifletmek için kullanılan cilt bakımı
156,00 TL KDV Dahil
260,00 TL KDV Dahil
Babe Bi-Phase Miceler Oil - Çift Fazlı Suya Dayanıklı Makyaj Temizleme Suyu 250 ml
74,40 TL KDV Dahil
124,00 TL KDV Dahil
Babe Pediatrik pişik oluşumunu önlemek ve piğişiğihafifletmek için kullanılan su bazlı pişik ürünü
54,00 TL KDV Dahil
90,00 TL KDV Dahil
Bebek ve çocuk için durulama gerektirmeyen temizleme suyu
95,10 TL KDV Dahil
158,50 TL KDV Dahil
Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte görülen kahverengi lekelerin hafiflemesi ve aydınlanması için kullanılan dengeleyici likit
Son Kullanım Tarihi:09-2021
124,50 TL KDV Dahil
249,00 TL KDV Dahil
Çeşitli sebeplerden dolayı ciltte görülen kahverengi lekelerin hafiflemesi ve aydınlanması için kullanılan bakım serum
Son Kullanım Tarihi:07-2021
145,75 TL KDV Dahil
291,50 TL KDV Dahil
Yumuşak, pürüzsüz ve bakımlı eller için nemlendirmeye bakım kremi
47,40 TL KDV Dahil
79,00 TL KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini onarmayı destekler.
42,00 TL KDV Dahil
56,00 TL KDV Dahil
Tükendi
İçeriğindeki antioksidanlar ile cilt tonunu dengelemeye ve cilde aydınlık bir görünüm vermeye yardımcı olur. Cildin daha pürüzsüz ve genç görünmesi için kullanılan ampul
151,12 TL KDV Dahil
201,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Babe Gel Micelar Calmante Hassas Ciltler İçin Jel Temizleyici
74,10 TL KDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Babe Hidro-Exfoliante Confort Rahatlatıcı Nemlendirici Eksfolyantı
118,12 TL KDV Dahil
157,50 TL KDV Dahil
Tükendi
Bebeklerin ve hassas cildini koruyarak bakım ve yumuşaklık verir.
80,70 TL KDV Dahil
134,50 TL KDV Dahil
1 2 3 >
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.