Babe Ürünleri

Babe ürünlerini sadece yetişkinler değil bebek ve çocuklar içinde cilt bakımı ürünleri yer almaktadır. Cildin yapısına ve problemine uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Babe ürünlerinde cildin zarar görmemesi için içeriğinde kimyasal maddelerin olmadığı öne sürülmektedir. Cildin yapısını bozan çevre kirliliği, stres, sigara, alkol, dengesiz beslenme ve güneş ışınları cildi olumsuz yönde etkiler. Olumsuz yönde etkilenen kuru, yağlı, karma, normal ve hassas ciltler için formüle edilen ürünleri ile yoğun ilgi görmektedir.
Babe 3 Al 2 Öde
babe

 Cilt sağlığı kadar saç sağlığı da önemlidir. Saç bakım ürünlerinde ise saç dökülmesi ve kepeklenme gibi sorunlar için yetişkinler, çocuklar ve bebekler için ürünler bulunmaktadır. Tüm Babe ürünlerine www.dermokozmetik.com adresimizden sipariş verebilir ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yüz Serisi

Babe markası ürünler her cilt tipin ve sorununa uygun ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Kuru, hassas, yağlı ve kırışık ciltler için krem, jel, temizleyici, losyon ve serumlar yer almaktadır. Hassas ciltler kızarıklık sorunu yaşamaktadır. Kızarıklıklar tahrişe ve kaşıntıya sebep olabilir. Babe Kızarıklık Önleyici Bakım Kremi kızarıklıkların yatışması için kullanılır. Çevresel etkilerden zarar gören ciltlerin günlük olarak mutlaka temizliği yapılmalıdır. Cilt temizliği cildin bakımı, nemi ve gözeneklerin temizliği için önemlidir. Babe Yüz Temizleme Sütü, Babe Yüz Temizleme Suyu ve Babe Tonik ve Losyonlar için cildin günlük bakımı yapılır. Temizliğin diğer bir önemi ise gözenekleri temizleyerek ve nemlendirerek göz çevresinde ve yüz bölgesinde oluşan kırışıkların azalması ve önlenmesi içir adımdır. Diğer adımlar ise Babe Göz Çevresi Kremi ve Babe Yüz Serumudur. Diğer bakım ürünler ise Babe Nemlendirici Jel, Babe Arındırıcı Krem ve Babe Leke Giderici ürünlerdir.

Stop Akn Serisi

Yağlı ciltler parlama, sebum üretimi ve akne gibi sorunlarla karşı karşıya gelmektedir. Yağlı çitler için en önemli temizliktir. Cilt temizlenmediği sürece gözeneklerin tıkanmasına ve cildin nefes almamasına sebep olmaktadır. Cilt gün boyu kir ve yağ ile savaştığı için cildin rahatlaması bu temizliğe bağlıdır. Babe Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli ve Babe Yüz Temizleme Jeli ile temizlenen cildin hem gözeneklerin açılması hem de cildi makyaja hazırlamak için oldukça önemlidir. Yağlı ciltler aşırı sebum ürettiği için ciltte akneler görülmektedir. Aknelere yapılan yanlış ürün ve tedavi cildin hasara ve kurumasına neden olmaktadır. Babe Akne Kurutucu Temizleme Jeli ve Babe Akne Kurutucu Stick kullanarak aknelerden daha sağlıklı kurtulmak mümkün olabilir. Ayrıca sebum üretimini düzene sokmak için Babe Sebum Dengeleyici kullanılabilir. Dış etkenlerin yarattığı nemsizliği korumak ve cilt bariyerini güçlendirmek için Babe Onarıcı Nemlendirici Krem ile cilt eski haline kavuşabilir.

Vücut Serisi

Vücut bakımı hem görünüş olarak hem de sağlık için mutlaka yapılmalıdır. Selülit sorunu tüm kadınların korkusu ve sorunudur. Zayıf ve kilolu kadınlarda zararlı yiyecekler, içecekler ve fazla su tüketilmemesi sonucu sıklıkla görülmektedir. Selülitten kurtulmak ya da azalması için Babe Selülit Kremi kullanılmaktadır. Selülit hem görünüş olarak kötü bir görüntü yaratır hem de öz güven kaybı yaşatmaktadır. Kuru ve nemsiz ciltlerde Babe Vücut Yıkama Yağı ve Babe Üre Onarıcı Vücut Losyonu, önemli yol oynamaktadır.

Güneş Koruma Serisi

Güneş cilde yararı olduğu kadar zararı da bulunmaktadır. D vitamini açısından zenginliği ile bilinen güneş ışınlarının bazı hastalıklar üzerinde terapatik etkiye sahip olduğu söylenmektedir. Fakat güneşe fazla maruz kalan cilt kurumaya, lekelenmeye ve kırışıklıkların oluşmasına neden olmaktadır. Babe Güneş Koruyucu ürünleri içerisinde her cilt tipine ve soruna uygun ürünleri barındırmaktadır. Aşırı güneşe maruz kalmamak ve güneşten sonra bakım yapılması için kullanılan Babe Güneş Spreyi ve Babe Güneş Sonrası Losyonu ile cilt güneşe karşı korunabilir. Güneş cildin bazı bölgelerinde lekelenmelere yol açmaktadır. Daha sonraları önemsenmeyen bu lekeler çoğaldıkça kötü bir görüntüye ve rahatsızlığa yol açabilir. Babe Leke Kiti ürünleri cildi lekelere karşı korumak ve lekelerin azalması için kullanılır. Yağlı ve karma cilde sahip kişiler için Babe Yağsız Güneş Kiti önerilebilir.

Saç Serisi

Kadınlar için saç bakımı oldukça önemlidir. Kadınların ruh haline göre hareket eden saçların bakımında saç tiplerine uygun ürünler seçilmelidir. Mevsimsel ve hamilelik döneminde saçlar çok fazla dökülmektedir. Bakımı yapılmadığı sürece dökülmeye devam edecektir.Babe Saç Dökülmesi Önleyici ürünleri ve Babe Saç Dökülme Önleyici Şampuan ile saç bakımı yapılmalıdır. Saç derisine bağlı olarak kuru ve yağlı kepekler oluşmaktadır. Kepekler gün geçtikçe sorun çıkarmaya ve kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Babe Kepek Şampuanı ile kepeklerin azalması ve bakımı için kullanılmaktadır. Özellikle bu kepekler yağlı saçlarda daha fazla görülmektedir. Yağlı saçların diğer bir sorunu ise sıklıkla yağlanmasıdır. Yağlı görüntüsünün kaybolması için sıklıkla yıkanması gerekir. Sıklıkla yıkanan saç ise daha fazla kepeğe, yağa ve dökülmelere neden olmaktadır. Babe Yağlı Saçlar İçin Şampuan ile sıklıkla yıkanabilir. Ayrıca saçların yumuşaklığı için ise Babe Extra Yumuşak Şampuan saçların istenilen yumuşaklığa kavuşması için kullanılır.

Pediatrik Ürünler

Bebeklik ve çocukluk çağında sık görülen deri hastalıklarıdır. Pediatrik ürünlerde hem anne hem de bebek için ürünler bulunmaktadır. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassas olduğu için dikkatli ve doğal ürünler seçilmelidir. Özellikle en önemlisi hijyendir. Babe Pediatrik banyo jeli, Babe Pediatrik yıkama yağı ve Babe Pediatrik İntim Hijyen Jel ürünleri ile cilt temizliği yapılmaktadır. Cildin temizliği ve hijyeni için önemli ürünlerdir. Bebeklerin ciltleri çok fazla kurur ve tahrişe uğrar hatta atopiğe dönüşebilir. Cildi nemsizlikten ve tahrişten korumak için Babe Pediatrik Nemlendirici Yüz Kremi ve Babe Pediatrik Nemlendirici Vücut Sütüürünleri ile tahriş olmuş cildi nemlendirmek ve tahriş korumak için kullanılır. Bebeklerin saçları çok ince olmasına rağmen bakımı ve temizliği yapılmalıdır. şampuan seçimi için ise Babe Pediatrik Yumuşak Şampuan ve Babe Pediatrik Kepek Önleyici Şampuan kullanılabilir. Bebekler için diğer ürünler ise Babe Pediatrik güneş koruyucu ve Babe Pediatrik Su Bazlı Pişik Patı mutlaka kullanılmalıdır. Bebeklerin olduğu kadar annelerin bakıma ihtiyacı vardır hamilelik döneminde ve sonrasın vücutta deformasyonlar görülebilir. Bu sorunların çözümü için Babe Göğüs Ucu Kremi ve Babe Çatlak Bakım Kremi ile cilt bakımı sağlanabilir.

Babe

Markanın en çok satan ürünlerinden biri olan Babe Çatlak Kremi gebelik döneminde ortaya çıkan çatlakların yanı sıra hızlı kilo alıp verme durumlarında da görülen çatlakların görünümünde azalma sağlayan bir çözüm olduğu için pek çok ülkede pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ürün bileşiminde yer alan güçlü maddeler sayesinde hızlı bir yenileme uygular ve çatlak görünümlerini azaltır. Ancak asıl olarak ürün çatlak oluşumundan önce kullanılırsa çok ciddi bir çözüm sunarak çatlakların hiç oluşmamasını sağlar. Bu nedenle hassas ciltlerin uzmanı olan marka bu alanda da tavsiye edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Marka güneşten koruma ürünlerinde de oldukça başarılıdır ve bu alanda en çok tercih edilen Babe Yağsız Güneş Kremi ile çözüm sunmaktadır. Bu ürün yağsız olmasından dolayı sıradan ürünleri kullanmak gibi rahatsız edici değildir. Babe markası zaman zaman son derece yenilikçi ve özel ürünler sunmaktadır. Bu ürünlerden olan Babe Aloe Jel ile Babe Stop AKN serisi kendi alanlarındaki en ideal ürünlerdendir. Babe bu nedenle pek çok kişi açısından mükemmel olarak bilinir. Stop AKN serisi özellikle cildi temizleyen ve arındıran birçok ürüne sahiptir. Ayrıca bu seri akne sorunu yaşayan pek çok cilt için hassas bile olsa mükemmeldir. Bu nedenle Babe mükemmel çözümlerin aracı olarak bilinmektedir.
Babe markası son dönemde aynı zamanda yaşlanma karşıtı ürünleri ile de pek çok kişi tarafından tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Yaşlanma karşıtı ürünlerin hassas ciltler üzerindeki uygulamaları maalesef çok başarılı olamayabilir. Bu neden Babe hassas ciltler üzerindeki uzmanlığını konuşturmuş ve bu alanda son derece etkili olduğu bilinen çözümler sunmuştur. Bu alanda örnek olarak sunulabilecek ürün Babe Göz Çevresi Kremi serisidir. Örnek olarak bu ürün çok başarılı bir şekilde cildin yapısında görülen bozulmaları cildin doğal dengesini sağlamak koşulu ile düzeltir. Bu sayede hızlı ve dengeli bir şekilde çok daha genç bir görünüm elde edersiniz.

Dünyanın en önde gelen markalarından biri olarak bilinen Babe cilt konusundaki uzmanlığını pek çok açıdan konuşturmuş ve saçlar için de çözüm sunmuştur. Saç derisinin hassaslaşması ve çeşitli nedenlerden dolayı hızlı bir şekilde dökülmesi durumunda tercih edilen Babe Dökülme önleyici şampuan gibi ürünler markanın saç konusundaki uzmanlığını algılamak açısından son derece önemlidir. Bu ürün bilinen tüm ürünler içinde komple saç bakımı yapan ve aynı zamanda saçların dökülmesini de engelleyen bir ürün olduğu için sevilir. Markanın Babe Ekstra Yumuşak Şampuan olarak bilinen ürünü de pek çok kişi tarafından sevilen bir çözüm olarak kullanılır. Bu üstün yapısı ile ön plana çıkan Babe sizi memnun edecek ideal bir marka olarak ön plana çıkar.

Karma ve kuru ciltler için yaşlanma içerisinde olan vücudun derisi için koruyucu yardımcı bakım kremidir.
198,00 TLKDV Dahil
247,50 TL KDV Dahil
Babe Anti-Ageing Göz Çevresi bakım kremi
164,40 TLKDV Dahil
205,50 TL KDV Dahil
Güneşlenme, epilasyon ve tıraş gibi olaydan sonra tahriş olan ve kızaran ciltler için bakım
190,80 TLKDV Dahil
238,50 TL KDV Dahil
Tüm Cilt Tipi İçin Güneş Koruma Faktörlü, Yenileyici ve Leke Giderici Emülsiyon
95,60 TLKDV Dahil
119,50 TL KDV Dahil
Dudak çatlaklarını azaltmak ve onarmak için bakım stiği
26,00 TLKDV Dahil
32,50 TL KDV Dahil
Yağlı ve Yağlıya Eğilimli Cillerr için Cildi Temizleyici, Matlaştırıcı ve Fazla Yağ Salgısını Dengeleyici Jel
79,60 TLKDV Dahil
99,50 TL KDV Dahil
Yağlı ve akneli ciltler için sıkılaştırıcı tonik
90,80 TLKDV Dahil
113,50 TL KDV Dahil
Yağlı, akneli ve akneye eğilimli ciltler için peeling bakımı
103,60 TLKDV Dahil
129,50 TL KDV Dahil
Ciltte oluşan sivilceler için bakım ürünü
66,80 TLKDV Dahil
83,50 TL KDV Dahil
Babe Atop Akn Onarıcı Nemlendirici Krem 50 ml
123,60 TLKDV Dahil
154,50 TL KDV Dahil
Babe Yumuşak Banyo Jeli 500ml Hassas ve Duyarlı Ciltler
107,60 TLKDV Dahil
134,50 TL KDV Dahil
Babe Roll-on Deodorant 50ml Hassas ve Duyarlı Ciltler
55,60 TLKDV Dahil
69,50 TL KDV Dahil
Babe %10 Üre Onarıcı Losyon Çok Kuru Ciltler İçin
148,40 TLKDV Dahil
185,50 TL KDV Dahil
Yumuşak, pürüzsüz ve bakımlı eller için nemlendirmeye bakım kremi
42,00 TLKDV Dahil
52,50 TL KDV Dahil
Ayak çatlaklarını azaltmak ve onarmak için bakım kremi
82,00 TLKDV Dahil
102,50 TL KDV Dahil
Kuru ve nemsiz ciltler için bakım yağı
166,00 TLKDV Dahil
207,50 TL KDV Dahil
Babe Emolient Krem 200ml Çok Kuru Atopik Ciltler
123,60 TLKDV Dahil
154,50 TL KDV Dahil
Tüm cilt tipleri için onarıcı bakım
140,40 TLKDV Dahil
175,50 TL KDV Dahil
Organomineral ve Biyolojik Filtreler İçeren Çok Yüksek Korumalı Güneş Koruyucu Sprey
95,60 TLKDV Dahil
119,50 TL KDV Dahil
Babe Extra Yumuşak Şampuan 250ml Günlük Bakım
82,00 TLKDV Dahil
102,50 TL KDV Dahil
Babe Seboreik Dermatit Yağlanmayı Önleyici Kepek Şampuanı
98,80 TLKDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Yağlı saçlar için, saç dökülmesine karşı şampuan
98,80 TLKDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Saç Dökülmesine Karşı Etkili Temizleyici Bakım Şampuanı
98,80 TLKDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Babe Saç Dökülmesini Önleyici Losyon 125ml Dökülme Önleyici Bakım
223,60 TLKDV Dahil
279,50 TL KDV Dahil
Bebek ve çocuk cildi için yumuşak banyo jeli
95,60 TLKDV Dahil
119,50 TL KDV Dahil
Bebeklerin ve hassas cildini koruyarak bakım ve yumuşaklık verir.
98,80 TLKDV Dahil
123,50 TL KDV Dahil
Saça parlaklık ve ekstra yumuşaklık kazandıran şampuan
75,60 TLKDV Dahil
94,50 TL KDV Dahil
Hassas bebek ve çocuk cildi için günlük bakım sağlayan nemlendirici vücut losyonu
115,60 TLKDV Dahil
144,50 TL KDV Dahil
Hassas bebek ve çocuk cildi için günlük yüz bakımı
82,80 TLKDV Dahil
103,50 TL KDV Dahil
Cildin doğal nem seviyesini dengeleyerek cildi yumuşak bir şekilde temizler
123,60 TLKDV Dahil
154,50 TL KDV Dahil
Yüksek dercede besleme ve yenileme özellikli nemlendirici kremdir
154,80 TLKDV Dahil
193,50 TL KDV Dahil
Konak problemi olan bebekler için saç hijyeni için şampuan
82,80 TLKDV Dahil
103,50 TL KDV Dahil
Bebeklerin hassas ciltlerine özel pediatrik SPF50 güneş koruyucu sprey
158,00 TLKDV Dahil
197,50 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.