10%
32,00 TL 28,80 TL

Dove

Dünyanın önde gelen kozmetik markaları arasında yer alan Dove cilt temizliği, cilt bakımı, deodorant, saç bakımı ve pek çok farklı kategorideki zengin ürün çeşitliliği ile ön plandadır. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünleriyle dikkat çeken Dove hayvanlar üzerinde deney yapmama konusunda hassas bir tavır sergilemektedir. Cildine, sağlığına, bakımına ve güzelliğine özen gösteren kişiler en etkili sonuçları almak için Dove ürünlerini tercih etmektedir. Kişisel bakımın doğallık içeren ürünlerle yapılmasına imkan veren Dove ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri cildi derinleme temizlemekle kalmamaları aynı zamanda cildi nemlendirmeleri, beslemeleri ve canlandırmalarıdır. 

Dove Sabun

Her yaş grubundan kadın ve erkeğin yumuşak ellere ve pürüzsüz bir cilde sahip olması amacıyla üretilen Dove sabunun içeriğinde faydalı mineraller, çeşitli aromalar ve doğal bitki özleri vardır. Cildi tazeleme etkisinin yanı sıra ferah kokusuyla rahatlama etkisi de yaratan Dove sabun renksizdir. Bu sayede renklendirme için kullanılan kimyasallardan da alerjik reaksiyona neden olabilecek maddelerden de uzak kalmayı sağlar. Elleri ve yüzü derinlemesine temizleme ve nemlendirme konusunda oldukça etkilidir. Formülünde vücudun gereksinim duyduğu birçok vitamin ve antioksidan maddeler yer alır. Dove sabun cildi yalnızca derinlemesine temizlemekle kalmaz. Buna ek olarak yağlı görünümü ve yağlanmayı azalttığı gibi kuruluk sorununa karşı da önemli fayda sağlar.

Dove Şampuan

Dove şampuan çeşitleri saç derisinde zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan kirin ve yağı temizlenmesinde sıklıkla kullanılır. Dove şampuan çeşitleri kadınların ve erkeklerin saç yapılarına ve derilerine uygun olacak şekilde özel olarak geliştirilir. Saçlara dipten uca bakım yapmaları sayesinde saçları yalnız temizlemekle ve kirlerden arındırmakla kalmaz. Her yıkama sırasında sağladığı bakım sayesinde daha güzel saçlara sahip olma imkanı verir. Dove şampuan çeşitleri titiz formüllerle hazırlanarak birçok laboratuvar testinden geçirilir. Ayrıca kullanıcıların yaşaması olası saç problemlerinin giderilmesine özel olarak formülize edilirler.

Dove şampuan çeşitleri kadın ve erkek saç tiplerine özel olarak üretilerek kepek sorunundan saç dökülmesine ve saç kuruluğuna kadar pek çok farklı sorunun çözümüne katkı sağlar. Dove saç dökülmesine karşı şampuan kullandığı keratin onarım teknolojisiyle saç tellerini güçlendirir. Bu sayede saçlar derinlemesine beslenir, koparak dökülmeleri de engellenmiş olur.

Dove kepek şampuanları PRO-NEM kompleksi ile ZnPTO içerir. Güçlü içeriği sayesinde ilk kullanımın ardından etkisini göstermeye ve saç derisindeki kepekle savaşmaya başlar. Dove kuru saçlar için şampuan çeşitleri ise nemliliğini kaybeden saçların daha bakımlı ve dolgun olmasına katkıda bulunur. Böylece saçlar ideal nem dengesine kavuşur, parlaklığını ve canlılığını geri kazanır. Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendirme konusunda önemli bir görev üstlenen Dove şampuanlar istenmeyen saç problemlerinin giderilmesinde optimum fayda sağlar.

Dove Sabun Ne İşe Yarar?

Hafif ancak etkili bileşenlerle üretilen Dove sabun cildi nazikçe temizleyerek yağı ve kiri arındırır. Bunun sonucunda cildin genel görünümünde iyileşme sağlanır. Düzenli ve her mevsim kullanıma uygun olan Dove sabun çatlakları azaltma etkisine sahiptir.

Düzenli kullanımda cilde ihtiyacı olan nemi kazandıran Dove sabun ciltteki kuruluğu ortadan kaldırmaya katkıda bulunur. Sağlıklı bir cildi teşvik etmesinin yanı sıra ciltte tahriş meydana gelmesini de önleme özelliğine sahiptir.

Doğru nemledirilmediği takdirde hassaslaşıp leke geliştirebilen yağlı ciltler için etkili bir nemlendirme sağlayan Dove sabun yumuşak ve esnek görünmesine katkıda bulunduğu ciltteki pürüzsüzlüğü de ortadan kaldırır.

Düzenli kullanılması durumunda Dove sabun zengin formülüyle cildi besleyerek yağlanmasını önler.

Dove Shampoo

Dove shampoo çeşitleri farklı saç türlerine ve saç problemlerine etkili çözümler üretme amacıyla formülize edilir. Özel içerikleri sayesinde kısa süre içerisinde saçlarda gözle görülür bir iyileşme fark edilebilir. Dove shampoo çeşitlerinde pek çok farklı bitkisel yağa ek olarak saçın gereksinimlerini karşılayacak takviyeler de bulunur. Bunlar arasında kolajen, biotin ve keratin sayılabilir. 

Dove onarıcı şampuan keratin onarımıyla geliştirme özelliğiyle saçları hem içten hem dıştan onarmada rol oynar. Saçlar keratin onarımı sonucunda canlı, pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm alır. Micellar teknolojisi kullanılarak geliştirilen narin bakım şampuanı en iyi sonuçları ince telli ve hassas saçlarda verir. Mıknatıs etkisiyle hızlı ve derin bir temizlik sağlamasına karşın ince telli saçlarda herhangi bir yıpranmaya ve hasara neden olmaz. 

Dove Sıvı Sabun

Dove sıvı sabun kir dahil olmak üzere çeşitli dış etkenlere sıkça maruz kalan ellere gereken özeni sağlayan bir üründür. Kremsi bir yapıya sahip olan Dove sıvı sabun elleri yıpranmaktan korur. Diğer yandan nemlendirici özelliğiyle yumuşacık ellere sahip olma imkanı verir. Ferahlatıcı kokuları ve sürekli geliştirilen formülü ile Dove sıvı sabun yumuşak, bakımlı ve pürüzsüz ellere kavuşmaya giden yola önemli bir katkı sağlar. 

Dove sıvı sabunların birçok farklı çeşidi vardır. Bunlar arasında avokado özlü, hindistan cevizi özlü, pirinç sütü özü, salatalık özlü ve lotus çiçeği sıvı sabun çeşitleri sayılabilir.