Teoxane Ürünleri

Teoxane

Patentli ürünleriyle dikkat çeken ve bilimsel araştırma laboratuvarlarında hijyenik şartlarda üretim yapmaya olduğu kadar ürünlerinde organik bazlı, bitkilerden elde edilmiş içerikler kullanmaya da önem veren Teoxane 2003 yılından bu yana sektörün yenilikçi isimlerinden biri olan ve merkezi İsviçre'de bulunan bir dermokozmetik markasıdır. 2013 yılında ABD'nin popüler markalarından olan Alphaeon ile ABD satışlarında ortaklık protokolü imzaladıktan sonra tanınırlığı artan markanın bugün patenti kendisine ait birçok ürünü bulunuyor. Bu ürünlerin ABD ve Avrupa'daki gibi ülkemizde de en fazla ilgi görenlerinin başındaysa kırışıklık giderici ve kuru ciltlere özel kırışıklıklardan kaynaklı yaşlanma etkileri geciktiren krem geliyor.

Gece uykusu esnasında cildi yenileyen ve patentli içeriğiyle derinlemesine, tamamen organik bazlı ve uzun vadede düzenli kullanımda etkisi ortaya çıkan gece kremiyle yaşlanma etkilerinin gecikmesine yardımcı olan Teoxane gece bakım kremleri konsantre edilen özel formülüyle ciltteki hücreleri yenileyici etkiye sahiptir. Markanın ayrıca 200 ml RHA temizleyici solüsyonu da bulunuyor, bu solüsyonla cildin temizlenmesinin ardından Teoxane kırışıklık gideri kremin uygulanması durumunda anti-aging etkiden maksimum oranda faydalanılıyor.

Göz çevresindeki yaşlanmayla belirginleşen mimik çizgileri ve kaz ayağı denen kırışıklık etkilerinin önlenmesi ve yenilenmesi için hücre yenileyici etkiye sahip göz çevresi kremi de bir hayli popüler olan Teoxane ürünlerinin öne çıkan bir diğeriyse dudak serumu. Dudakların yumuşaklığını ve dolgunluğunu korumasına yardımcı olan bu dudak dokusu için özel olarak geliştirilen ürün ayrıca dudaklarda ilerleyen yaşla ortaya çıkan ve zamanla derinleşen çizgilerin, yarıkların oluşmasını önlemeye de yardımcıdır. Yüz ve boyun maskesi, yatıştırıcı balsam, gece peelingi ve yoğunlaştırılmış etkiye sahip bakım serumu gibi ürünlere de sahip olan Teoxane ürünlerine sitemiz üzerinden bir tıkla ve oldukça cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.