Synchroline Ürünleri

Cilt bakımında spesifik sorunları önleme ve iyileşmelerine yardımcı olan destek olacak ürünler geliştirmek üzere kurulan Synchroline şirketi İtalya merkezli olarak bilimsel araştırmalarını yürütmektedir. Markanın İtalya'nın ardından Avrupa Birliği pazarında en çok tercih edilen ürünlerin geliştiricisi olmasında, araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarında bilimsel inceleme etiğine sıkı sıkıya bağlı kalması etkilidir. Doğal bitki özlerinden elde edilen ekstratları insan cildine ve vücuduna zarar vermeyen organik bileşenler kullanarak dermokozmetik ürünlerine dönüştüren Synchroline belli cilt problemlerinde ekstra etkili olan ürünlere sahiptir.

Farmakolojik altyapıya sahip olan Synchroline markasının en çok ilgi gören ürünleri akne tedavisinde yardımcı ürün olarak hekim tavsiyesi üzerine destek maksadıyla kullanılan lezyon önleyici ve akneli ciltler için kapatıcı kremlerdir. Ayrıca markanın Avrupa'da bir hayli popüler olan akne meyilli ciltler için güneş koruyucu kremleri de ülkemizde, özellikle yazın gelmesiyle birlikte ilgi göremeye başlar. Akne sorunu görülen ciltlere özel olarak geliştiren losyonu ve akneli ciltler için kapatıcı krem dore gibi ürünlere sahip olan Synchroline markasının hassas ciltler için geliştirdiği renkli güneş kremi ve koruyucusu da yaz mevsiminde kadın erkek fark etmeden her yaştan insanın gündelik kullanımı için tasarlanmıştır.

Temizleyici jel, kızarıklık ve kılcal damarların görünmesinden kaynaklı estetik problemlerin kapatılmasında kullanılan kremleriyle Synchroline markasının ülkemizde son zamanlarda en fazla rağbet gören diğer ürünleri arasında yer alıyor. Hormonal problemlerin yol açtığı cilt lekelerinin giderilmesinde etkili olan roller ve koyu cilt lekelerinde kullanılan kremleri de ürün kategorisine ekleyen markanın temizleyici, bakım kremi ve anti bakteriyel jelden oluşan komple bakım setleri de bulunuyor. Kırışıklar için serumu ve güneş sonrası bakım uygulamalarında kullanılan kremlere ek olarak Synchroline ürün yelpazesinde çatlaklar için genel vücut kremi, akneli ciltlere özel temizleyici ve selülit kremi gibi seçenekler de bulunduruyor.