Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Rectiwa

Ürünlerinde bitkisel içerik kullanma konusundaki titiz tutumu ve etkisi uzun süreli olacak dermokozmetik formüller geliştirmeye verdiği önemle 2013 yılından günümüze sektörün en hızlı büyüyen markalarından birine dönüşen Rectiwa modern teknoloji destekli bilimsel araştırmaları, yüzyıllardır insanoğlunun kullandığı bitkisel içerikli mucizevi formüllerle harmanlıyor. Güvenilir ürünler geliştirmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarına verdiği özeni ürünlerinin doğal içerikli olmasına da gösteren markanın uzmanlık alanıyla saç bakımı.

Kepek sorunlarına uzun vadeli ve geri dönmemek üzere çözüm getirmek üzere geliştirilen Rectiwa saç bakım ürünleri markanın oldukça yoğun ilgi gören ürünleri arasında yer alıyor. Yıpranan saçları anında onaran saç bakım kremiyle şehir hayatının yoğun temposunda toz ve mevsimsel etkiler yüzünden yıpranan saçlar, güzelliğinizi etkileyen çözümsüz ve can sıkan bir sorun olmaktan çıkıyor. Kuru saçlara özel şampuan, yıpranan saçların onarılmasında etkili bakım kremi gibi ürünlerin yanı sıra Rectiwa markasının ürün yelpazesinde yağlı saçlar için geliştirilen özel formüllü şampuan çeşitleri de bulunuyor.

Saç bakımı için mümkün olan en doğal ve etkili ürünleri geliştirmek için doğal içerikli malzemeleri laboratuvar ortamında, modern teknoloji ışığında ve bilimsel araştırma hassasiyetiyle kullanan Rectiwa saç kaybının önlenmesinde ve geciktirilmesinde etkili saç bakım serumu ise şimdi sitemizin cazip indirim fırsatlarıyla çok daha ekonomik fiyatlı. Ürün kataloğumuzdan vereceğiniz Rectiwa saç bakım serumu ve saç dökülmelerinin önlenmesine yardımcı ürünlerde indirim fırsatlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken sipariş vermek. Kadın erkek fark etmeden herkes için estetik algıda önemli bir yere sahip olan saçların günün her saati kepek sorununda uzak, parlak ve sağlıklı görünmesi için tercih edebileceğiniz en güvenilir ürünler Rectiwa imzalıdır.

Tükendi
Sağlıklı Saç ve Saç Serisi İçin Bitkisel Kepek Şampuanı
60,80 TL KDV Dahil
64,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Isırgan Özlü Saçlardaki Sebumu Düzenleyen, Yağlanmayı Önleyen Saç Bakım Şampuanı
60,80 TL KDV Dahil
64,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Saç Tipleri İçin Dökülmelere Karşı, Saçları Besleyici ve Onarılmasına Yardımcı Saç Bakım Serumu
123,40 TL KDV Dahil
129,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Saç Tipleri İçin Saçları Besleyici ve Anında Onarıcı Mucizevi Saç Bakım Kremi
60,70 TL KDV Dahil
63,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Saç Tipleri İçin Saçları Besleyici ve Anında Onarıcı Mucizevi Saç Bakım Maskesi
63,56 TL KDV Dahil
66,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Kuru ve Normal Saçlar İçin Saçları Besleyici ve Onarıcı Saç Bakım Şampuanı
60,70 TL KDV Dahil
63,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Tüm Saç Tipleri İçin Saçları Besleyici ve Onarıcı Saç Bakım Vitamini
66,40 TL KDV Dahil
69,90 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.