5,0 (0)

Oxyfresh Florürlü Ağız Bakım Suyu 473 ml

Marka
Ürün Kodu : 5034
Ürün Barkodu : 8699905570040

  Tükendi!  

Oxyfresh Florürlü Ağız Bakım Suyu 473 mlOxyfresh Florürlü Alkolsüz Ağız Bakım Suyu diş çürüklerine karşı savaşan formülü ile olağanüstü nefes koruma da sağlar. 

Oxyfresh Florürlü Alkolsüz Ağız Bakım Suyunun içeriğinde bulunan etkin nötr sodyum florid konsantrasyonu ve oksijen, sizi diş çürümelerine karşı korurken nefesinizi  tazeler.

Oxyfresh Florürlü Alkolsüz Ağız Bakım Suyu bileşimindeki bitkisel nane yağı ve xylitol ile doğal olarak tatlandırılmıştır. Nane yatıştırıcı ve diş etleri için serinletici etkiye ve optimal lezzete sahiptir.

Xylitol bir çok meyve ve sebzede bulunan doğal bir tatlandırıcıdır Diş çürüklerine yol açan bakterileri ve dişlerde plak oluşumunu engellediği gözlemlenmiştir.

Oxyfresh Florürlü Alkolsüz Ağız Bakım Suyu oksijen ihtiva eder. Bu ayrıcalıklı içerik ağız kokusunu tamamiyle ve güvenli bir şekilde kaynağında yok eder. Oksijen sülfür bileşenleriyle savaşarak ağız kokusu yapan mikroorganizmaları yok eder.Araştırmalar, ağız kokusu ve diş eti hastalıkları arasında kuvvetli ilişki olduğunu göstermektedir. Diş eti hastalıklarına yol açan bakterilerin yaydığı sülfür bileşenlerinin varlığı ağız kokusuna sebep olmaktadır. Sülfür bileşenlerinin ağızdan atılmasıyla daha uzun süreli taze nefes ve sağlıklı ağıza sahip olunur.
Oxyfresh Florürlü Alkolsüz Ağız Bakım Suyu taze nefes isteyenlere günlük bakım için mükemmel bir seçim. Bu formül hiçbir tatlandırıcı, renklendici içermemektedir.
.Diş Çürümesine yatkın olanlar
.Diş hassasiyeti olanlar 
.Protezlerini temizlemek ve muhafaza etmek isteyenler için idealdir.

Üretidiği ülke:ABD
FDA standartlarına uygun üretilmiştir.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER