Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Organicum Ürünleri

organicum Saç bakımında organik bazlı bileşenlerle maksimum etkiyi sağlayan ve ürünlerinde doğallıktan asla taviz vermeyen Organicum 25 yıldan uzun süredir bilimsel araştırmalarını doğal ürünlerin kullanımına endeksleyerek devam eden bir markadır. Türkiye'nin ilk sertifikalı organik bitki özsuyu ve esansiyel yağlardan oluşan hidrosolünü üreten marka, bakım konusunda doğal ve en kalitelisini kullanmak isteyenlere sertifikalı ürünler seçenekleri sunuyor. Ürünlerine, Etik ve Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü ve yurtdışındaki birçok bağımsız araştırma laboratuvarının incelemelerine tabi tutacak kadar güvenen markanın ürün yelpazesinde ürünlerin anti alerjen etkisi ve terapötik etikleri onaylanmıştır.

Uluslararası sertifikasyon firması ICEA tarafından onaylanan %100 organik sertifikalı ilk Türk bebek ürünlerine imza atmayı başaran Organicum saç bakımının yanı sıra güneş koruyucu ürünleriyle de fark yaratıyor. Yetişkinlerin yanı sıra en hassas cilt yapısına sahip bebekler de dahi hiçbir alerji, kızarma ve tahriş gibi etkilere neden olmayan güneş koruyucu ürünleri bulunan firmanın ürünlerinde tamamen organik bitkisel yağlar ve özler kullanılıyor.

Aktif saç bakım maskesi ve kuru saç tipine uygun şampuan gibi ürünleriyle güzelliğin önemli parçası olan saçların günün her saatinde ışıltısıyla dikkat çekmesini sağlayan Organicum ayrıca boyalı ve yıpranmış saçlara özel geliştirilen onarıcı şampuanıyla da dikkat çekiyor. Markanın en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alan yıpranmış saçlara özel şampuan, boya işlemleriyle saç tellerinde oluşan deformasyon etkisini minimize ediyor ve saç bakımının organik içerikle en sağlıklı şekilde yapılmasını sağlıyor.

Bebek şampuanı ve ayrıca bebek cildinde hiçbir yan etkiye sebep olmadığı kanıtlanmış güneş koruyucu ürünlerine ek olarak Organicum imzası taşıyan bebeklere özel güneş koruyucu kremler de bulunuyor. Ülkemizin dermokozmetik sektöründeki en başarılı markası olan Organicum'a ait, %100 organik sertifikalı ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli.

Organicum Organik Formüllü Yağlı Saçlara Özel Organik Hidrosollü Bakım Şampuanı
47,40 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
Organicum Boyalı, Röfleli ve Yıpranmış Saçlara Özel Saç Onarıcı Dökülmesine Karşı Şampuan
33,25 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Tümü Organik Bitkisel Yağlardan Oluşan Bebek Yağı
33,25 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Saf Organik Bitkisel Özlerden Oluşan Pişiğe, Tahrişe ve Kızarıklara Karşı Bebek Losyonu
33,25 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organicum Organik Hidrosollü Yoğun Bakım ve Onarım Saç Maskesi
49,40 TL KDV Dahil
52,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organicum Normal ve Kuru Saçlara Özel Organik Formüllü Bakım Şampuanı
33,25 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organicum Vücudu Sıkılaştırıcı, Anti Selülit Masaj Sabunu
16,15 TL KDV Dahil
17,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Vücudu sıkılaştırıcı ve anti selülit etkili doğal masaj yağı
57,00 TL KDV Dahil
60,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organik Saç ve Vücut Bebek Şampuanı
33,25 TL KDV Dahil
35,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organik Bitkisel Özlerden Oluşan Bebekler ve Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon
52,25 TL KDV Dahil
55,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Organicum Organik Formüllü Bakım ve Onarım Yapan Saç Kremi
38,00 TL KDV Dahil
40,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.