Organicum Ürünleri

Saç bakımında organik bazlı bileşenlerle maksimum etkiyi sağlayan ve ürünlerinde doğallıktan asla taviz vermeyen Organicum 25 yıldan uzun süredir bilimsel araştırmalarını doğal ürünlerin kullanımına endeksleyerek devam eden bir markadır. Türkiye'nin ilk sertifikalı organik bitki özsuyu ve esansiyel yağlardan oluşan hidrosolünü üreten marka, bakım konusunda doğal ve en kalitelisini kullanmak isteyenlere sertifikalı ürünler seçenekleri sunuyor. Ürünlerine, Etik ve Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü ve yurtdışındaki birçok bağımsız araştırma laboratuvarının incelemelerine tabi tutacak kadar güvenen markanın ürün yelpazesinde ürünlerin anti alerjen etkisi ve terapötik etikleri onaylanmıştır.

Uluslararası sertifikasyon firması ICEA tarafından onaylanan %100 organik sertifikalı ilk Türk bebek ürünlerine imza atmayı başaran Organicum saç bakımının yanı sıra güneş koruyucu ürünleriyle de fark yaratıyor. Yetişkinlerin yanı sıra en hassas cilt yapısına sahip bebekler de dahi hiçbir alerji, kızarma ve tahriş gibi etkilere neden olmayan güneş koruyucu ürünleri bulunan firmanın ürünlerinde tamamen organik bitkisel yağlar ve özler kullanılıyor.

Aktif saç bakım maskesi ve kuru saç tipine uygun şampuan gibi ürünleriyle güzelliğin önemli parçası olan saçların günün her saatinde ışıltısıyla dikkat çekmesini sağlayan Organicum ayrıca boyalı ve yıpranmış saçlara özel geliştirilen onarıcı şampuanıyla da dikkat çekiyor. Markanın en çok ilgi gören ürünleri arasında yer alan yıpranmış saçlara özel şampuan, boya işlemleriyle saç tellerinde oluşan deformasyon etkisini minimize ediyor ve saç bakımının organik içerikle en sağlıklı şekilde yapılmasını sağlıyor.

Bebek şampuanı ve ayrıca bebek cildinde hiçbir yan etkiye sebep olmadığı kanıtlanmış güneş koruyucu ürünlerine ek olarak Organicum imzası taşıyan bebeklere özel güneş koruyucu kremler de bulunuyor. Ülkemizin dermokozmetik sektöründeki en başarılı markası olan Organicum'a ait, %100 organik sertifikalı ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için sipariş vermeniz yeterli.