Neutrogena

Dermatologlar tarafından en çok tavsiye edilen markalardan biri olan Neutrogena yüz bakımı için birçok fonksiyona sahip ürünleri sayesinde en temel cilt bakımından yaşlanma karşıtı korumaya kadar pek çok farklı ihtiyaç için son derece etkili çözümler sunar. 

Neutrogena Sivilce Karşıtı

Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı Arındırıcı Tonik ciltteki sivilce, kir ve yağı arındırarak temizlediği gibi sivilce oluşumuyla da savaşır. Salisilik asit içeren ürün hassas ciltlerde kullanıma yönelik olarak formüle edilmiştir. Günde iki kez tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanabilen ürünün göz çevresine temas ettirilmemesi konusunda dikkatli olunmalıdır. 

Özel olarak formüle edilen ve Microclear teknolojisi ile üretilen Neutrogena Sivilce Karşıtı SOS Sivilce Jeli, acil durumlar için geliştirilen bir ürün olarak tanımlanabilir. Hızlı kuruyan ürün hem sivilcelerle hem cilt lekeleriyle savaşmak için kullanılabilir. Sivilceli bölgelere göz çevresi dışında olmak kaydıyla günde iki kez uygulanabilir. 

Cildin derinlemesine temizlenmesi için Neutrogene Skin Detox Arındırıcı Kil Maskesi kullanımı faydalıdır. Detoks etkili etkili formülü glikolik asitle zenginleştirilmiş olan Skin Detox Arındırıcı Kil Maskesi cildin tüm kirlerden arındırılmasını sağlar. Nem dengesinikoruma özelliğine sahip ürün göz çevresine temas ettirilmeden ıslak cilde uygulanmalı ve bol su ile durulanmalıdır.

Neutrogena Krem

Neutrogena geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Neutrogena tarafından üretilen ürünler arasında el, yüz, ayak bakım ve sağlığına yönelik ürünler bulunur. Neutrogena vücut losyon ve kremleri duş ve banyo sonrası vücudun gereksinim duyduğu nemin geri kazandırılmasına yardımcı olur. Hafif formülleri cilt tarafından kolayca emilmelerine izin verir. Günlük kullanım için uygun ürünler olarak ön plana çıkan Neutrogena krem çeşitleri giysilere bulaşmadan kullanılabildiği için son derece avantajlıdır. Vücut bakımına yönelik krem ve losyonlar dışında markanın vücut bakım yağları da vardır. Vücut bakım yağları ekstra neme gereksinim duyan ciltlerde kullanıma özel olarak formüle edildiğinden vücuda nemi hapseder ve kesintisiz bir yumuşaklık kazandırır.

Neutrogena nemlendiriciler gece, gündüz ve göz çevresi olmak üzere üç farklı kategoride toplanabilir. Genel olarak gündüz kremlerinin formülleri daha hafiftir. Aynı zamanda güneşe karşı koruma sağlayan bileşenler içerirler. Ancak gece kremleri daha yoğun formüllere sahip olarak üretilirler. Bu nedenle cilde daha uzun sürede adapte olan onarıcı içeren ürünler olma özelliğine sahiptirler. Çok hassas bir deriye sahip olan göz çevresinde, yalnızca bu bölgeye özel olarak üretilen ürünlerin kullanılması gerekir. Hydro Boost Nemlendirici Hafif Krem cilde ihtiyacı olan nemliliği sağlamasının yanı sıra cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı da korur. Antioksidan özellikli kremin cilt temizlendikten sonra son adım olarak uygulanması önerilir. Hydro Boost Gece Kremi ise gece boyu nemlilik sağlar, gece boyunca cildi tazeler. Yağsız bir yapıya sahip olan krem iyice temizlenen cilde göz çevresi hariç olmak kaydıyla uygulanır. Deriyi canlandıran Hydro Boost Yorgunluk Karşıtı Krem hafif jel formülüyle cilde kaybettiği esnekliğin geri kazandırılmasında önemli bir rol oynar.

Neutrogena Norveç böğürtlen özlü ürün serisinin içinde vücut bakım losyonlarının yanı sıra yüz ve dudak bakımına yönelik farklı özelliklere sahip ürünler vardır. Ayak bakım ve sağlığı için de Neutrogena etkili alternatifler sunar. Ayaklar vücudun tüm yükünü üstlendiğinden ayak bakımı çok önemlidir. Neutrogena ayak bakım kremleri ve losyonları kurumuş ve çeşitli nedenlerle hasar görmüş ayaklara onarıcı bakım yapma imkanı verir. Formülü hızlı bir şekilde emildiğinden ciltte hiçbir şekilde yağlılık hissi bırakmaz. Çatlamış, kurumuş ve nasırlaşmış ayak derisinin yüksek nemlilik etkisine sahip olmasında önemli bir rol oynar.

Neutrogena El Kremi

Neutrogena markasının en çok ilgi gören ürünlerinden olan el kremleri pek çok farklı seçeneğe sahiptir. El kremi çeşitleri parfümlü ya da parfümsüz olarak tercih edilebilir. Norveç ikliminin sert koşullarına karşı koruma sağlamaya yönelik üretilen Neutrogena el kremi ve vücut kremi özellikle kış aylarında cildin kuruluğa karşı korunması, çatlama ve yıpranmalara karşı etki sağlanması noktasında önemli işlevlere sahiptir. Neutorgena günlük kullanıma yönelik el bakım kremlerine ek olarak yaşlanma karşıtı kremleri ile cildin nemlendirilmesi ve beslenmesi görevini de üstlenir.

Neutrogena Yüz Temizleme Jeli

Yüz temizliği yalnızca makyajın ciltte neden olabileceği olumsuz etkilerden maksimum düzeyde korunmak için değil aynı zamanda yaş almanın etkilerine karşı güvence sağlamak için de çok önemlidir. 

Neutrogena yüz temizleyici ürünlerin kuru, karma, yağlı ya da normal cilt tiplerine göre farklı türleri vardır. Doğru cilt bakım ve yüz temizleme ürününün seçilmesi için ilk olarak cilt tipi belirlenmelidir. Cilt sağlığının korunabilmesi için en önemli adım, sabahları uyanınca yüz yıkandıktan sonra cildi uygun bir tonikle derinleme temizlemektir. Yatmadan önce de uygun Neutrogena yüz temizleyici ürünler ile cildi temizlemek günlük bakımın sağlanması anlamına gelir. Temizleme işleminden sonra tonik ve nemlendirici krem kullanmak cildi sabaha kadar besler ve nemlendirir.

Sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için atılması gereken ilk adım cilt temizliğine gereken özeni göstererek, doğru ürünlerle derinlemesine temizlik sağlamaktır. Sivilceli, yağlı veya agresif cilt yapısına sahip olanlar cilt temizliği konusunda çok daha titiz davranmalıdır. Neutrogena Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Jeli içeriğinde bulunan salisilik asit ile sivilceli ciltlerde kullanıma özel olarak üretilmiştir. İçinde yağ yer almayan ürün günde iki kez yüz ve boyun bölgesine uygulanabilir. 

Neutrogena Fiyatları

Dünyanın en iyi cilt bakım markalarından Neutrogena ürünleri farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Markanın geniş çeşitliliğe sahip ürünlerinin fiyatları ürünün içeriğine, gramajına ve kullanım amacına bağlı olarak belirlenir.