Murad Ürünleri

Murad, markanın kurulduğu 1989 yılından bu yana yenilikçi bir etkili ürün yelpazesiyle cilt çözümleri sunmaktadır. 

Dr Murad

Cilt bakım ürünlerinde vitamin ve mineraller ile güzelliğini ön plana çıkarmak isteyenlerin tercihi olan Dr Murad cilt bakım ürünleri her cilt yapısına uygun seçenekleriyle DermoKozmetik'te.

Cilt bakım ürünlerine baktığınız zaman genellikle yabancı markalar dikkatimizi çekmektedir. Ve de genelde soğuk ülkelerdeki insanlar bu konularda çalışmalar yapmayı tercih etmişlerdir. Ve bu konularda da çok başarılı olmuşlardır. Bildiğiniz gibi Dr Murad da bu markalardan bir tanesidir. Sadece cilt bakım kremlerin dışında kozmetik ürünlerle de gündeme gelmekte ve birçok ürünü yok pahasına satılmaktadır. Dermokozmetik dediğimizde ilk aklımıza cilt bakım ürünleri gelir bunların ilgi alanları her zaman farklıdır aslında. Lakin biz bunları çok fazla ayırt etmeyiz. Hepsini aynı kefeye koyup sanki hepsi aynıymış gibi muamele ederiz. Biri hakkında kötü bir şey duysak hepsine mal eder hepsinden elimizi etiğimizi çekme yolunu seçeriz. Fakat birçok ürün sadece estetik duygusunu gütmez. Birçoğu bizi sağlık açısından da düşünerek, olumlu ve güzel sonuçlar almamıza yardımcı olur. En çok da Dr Murad ürünleri bize her konuda yardım sağlamaktadır. Ciltlere göre ayrılmış ürün fırsatlarıyla zevkimize ve de ihtiyaçlarımıza hitap eder.

Dr Murad Göz Kremi

Yüzümüzdeki en hassas organımız gözümüzdür. Gözlerimiz o kadar hassastır ki en küçük bir tozda bile reaksiyon gösterip kaşıntı ve de kızarma şeklinde kendisini bize hatırlatır. Bu yüzden onu temizleyeceğimiz ürününde bu konuda hassasiyete sahip olması gerekir. Mesela Dr Murad göz kremi gözlerinizi rahatlatan muhteşem bir kremdir. Özel formülü ile gözlerinizi sizden çok düşünür. Farkında olmadan gün içerisinde birçok toza ve de sert tepkilere maruz kalan gözlerimizin akşamları eve gelince dinlenmeyi hak ederler.

Kozmetik ürünleri ya da cilt bakım kremleri söz konusu olduğunda bizi düşündüren noktalardan bir tanesi bu ürünlerin fiyatlarıdır. Genelde özel formülleri olduğu için fiyatlar fahiş olabilmekte ve de kampanyaları beklemek zorunda kalabilirsiniz. Lakin Dr Murad kampanyası en bol olan bir markadır. Hemen hemen her ürünü diğer kozmetik ürünlerden daha ucuz ve de sizin ihtiyacınıza daha yöneliktir. Kulaktan dolma yorumları göz ardı ederek, gerçek anlamda güvenmediğiniz kişilerden bu konuyla ilgili bilgi almamayı tavsiye ederim. Çünkü insanlar kötü niyetli olup sizin için doğru olan şeyin aslında gerçek anlamda iyi olduğunu göstermezler. Bu yüzden ürünü kullanmamış insanlarla muhatap olmaktan, onları sizi kandırmasından kaçının.

Murad Cilt Bakım Ürünleri

Cildiniz sizin en özel örtünüzdür. Gizli bahçeniz olarak adlandırdığınız benliğiniz. Sizin huzurlu olmanızı sağlayan en önemli kimliğinizdir aslında. Çünkü cildiniz pürüzsüz, güzel ve sağlıklıyken kendinizi iyi, mutlu ve de sağlıklı hissedersiniz. Lakin bazı zamanlarda cildiniz sağlıksız bir hal alır. Böyle zamanlarda yapmanız gereken tek şey Dr Murad cilt bakım ürünlerini kullanmak. Geliştirilmiş özel formülleriyle cildinizi besleyerek tazelenmesine yardımcı olur. Amerika da ki çoğu insan bu ürünleri kullanmaktadır. Günümüz harikası olan internet ortamına da baktığınız zaman göreceksiniz ki adından büyük bir övgüyle bahsettirmekte ve de birçok konuda yarar sağlamaktadır.

Vitamin ve Mineraller ile Gelen Güzellik

Sağlıklı çözümler sunan bu marka dünyanın en önde gelen ürün ailelerinden biri olarak insan cildine özel bir çözüm sunar. Bildiğiniz gibi mineral ve vitaminler insan hayatı için son derece önemlidir. Mineraller denetleyici ve düzenleyici yapılarda görev aldıkları için aynı zamanda cinsel cildi için mükemmel çözüm sağlar. Doğal olarak ürünlerin çözüm sağlama mantığı da kalıcı olması açısından cildin kendi dengesini sağlaması açısından çözüm sağlar. Bu durum cildin sorunlarının kalıcı olarak çözümü için önemlidir. Pek çok ürün sorunun asıl nedenlerine odaklanmadığı ve cilt dengesini kurmadığı için çözüm sağlamaktan uzaktır.

Dr Murad Ürünleri DermoKozmetik'te

DermoKozmetik, sağlıklı ve canlı görünen doğal bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercihi olan Dr Murad ürünlerini indirimli fiyatlar ve size özel avantajlarla sunuyor.

Dr Murad Kızarık ve Hassas Ciltler - Redness Therapy Ürünleri

Hafif jel formu ile kızarıklıkları iltihabı ve tahrişi rahatlatmak için kullanılan aynı zamanda cildini gençleştirirken serbest radikallere karşı koruma sağlayan Dr Murad Hassas Ciltler İçin Jel kızarıklık ve hassasiyete eğilimli ciltleri yenilemeye yardımcı olabilir. İçeriğinde bulunan Goji Berry Özü kuru ve pul pul dökülen cildi yatıştırır. Yabancı maddeleri ciltte uzaklaştırarak cildin yatışmasına, rahatlamasına ve kirleri temizleyerek kızarıklığın azalmasına yardımcı olan Dr Murad Yüz Yıkama Jeli gerginlik, batma, nemlendirme ve hassasiyeti hafifletmek için uygulanır.

Dr Murad Yağlı ve Sivilceli Ciltler - Blemish Control Ürünleri

Cilt temizliği cildin sağlığını ve bakımı için oldukça önemlidir. Temizlenmeyen cilt gözenek tıkanıklığına, kuruluğa ve erken kırışıklıklara neden olabilir. Dr Murad birçok temizleyici ürünlerini tüketicilere sunmuştur. Dr Murad Temileyici Jel yağlı ve problemli ciltlerin temizliğinde ve bakımında kullanılır. Dr Murad Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli cildin yüzeyindeki bakterileri cildi arındırmaya ve sivile oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Dr Murad Sivilceli Ciltler İçin Tonik cildin yağlanmadan kaynaklığı oluşan parlaklığını, sivilceyi ve akneyi kontrol almaya yardımcı olabilir. Dr Murad C Vitaminli Yüz Temizleme Jeli cilde nem kazandırmak, lekeleri azaltmak, dış etkenlere karşı korumak ve serbest radikallere karşı güçlendirmek için uygulanır. Dr Murad Lokal Sivilce Kurutucu Jel çinko oksit ile cildinizi rahatlatarak iltihaplanmaları engellemeye yardımcı olur. Dr Murad Yağlı ve Sivilceli Ciltler İçin Bakım Seti temizleme jeli, sivilce kontrol jeli, kurutucu jel ve yağsız cilt losyonu ürünleri bulunmaktadır. Dr Murad Yağsız Cilt Losyonu aşırı yağ salgılanmasını, nemlendirmeye ve parlamayı önlemeye yardımcı losyondur. Dr Murad Sivilceli Ciltler İçin Kil Maskesi gözenekleri temizlemeye ve akne-sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Doğal kil formülüne sahiptir. Dr Murad Orta Renkli Stick ciltte görülen akne, sivilce ve pürüzlü bölgelerin kapatılmasına kullanılan bir üründür. Ayrıca sivilceleri ve akneleri kurutmaya yardımcı olabilir. Dr Murad Anti Günlük Aging krem cilt sıkılığını, sebum dengesini koruyama, ince çizgilerin görünümün düzeltmeye ve sivilcelerin kontrol altına alınmasına yardımcı olabilir. Dr Murad Vücut Spreyi sırt, dekolte ve vücut bölgelerinde oluşan aknelerin oluşmasını engellemeye yardımcı olabilir. Ayrıca cildi nemlendirerek yatışmasını sağlar. Dr Murad ürünleri indirimli ulaşmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dr Murad Hormonal Yaşlanma - Resurgence Ürünleri

Cilt neden nemlendiriciye ihyiyaç duyar sorusuna Dr murad cevabı ise yaşlanma belirtilerinin azalması, cildin pürüzsüzleşmesi, kuruluğun giderilmesi ve hücreleri güçlendirilmesi için büyük rol oynar. Marka tüm ciltlerin kullanımına uygun nemlendirici ürünlerini tüketicilere sunmuştur. Özellikle yaşlanmaya karşı koruyucu ve kırışıklıkların oluşmaması için uğraşan Dr Murad Hormonal Yaşlanmaya Karşı Nemlendirici serbest radikallere karşı savaşmak için idealdir. Bunların yanı sıra cildin temizliği ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olan Dr Murad Nemlendirici Tonik yüzey kirleri nötralize etmesine yardımcı olabilir. Ayrı gece yapılan bakım cilde daha iyi ve kesin sonuç elde etmesine olanak sağlar Dr Murad Gece Nemlendiricisi ultra zengin nemlendirici özelliği ile hormonol yaşlanmayı en aza indirmeye olanak sağlar. İlk kırışıklık belirtileri göz çevresinde başlar. Kırışıklıkları önlemek ya da azaltmak için Dr murad Kırışık Göz Çevresi Kremi kotu halkaları ve yaşlanma belirtilerini en aza indirmek için kullanılır. Çeşitli sebeplerden oluşan göz çevresi şişliklerini ve gözaltı torbalarını minimize etmek için Dr Murad Göz Çevresi Şişikleri İçin Jel sorunlarınız için ideal olabilir. Zamanla yaşlanan ciltlere önceden bakım yapılmadığı sürece geri dönüşülmesi zor derin kırışıklıklar meydana gelebilir. Dr murad kırışıklıkların bakımı için Dr Murad Yaşlanan Ciltler İçin Maske sarkmaların ve hormonal yaşlanmanın önüne geçmesine yardımcı olur. Diğer yaşlanma ürünü olan Dr Murad Yaşlanan Ciltler İçin Serum cildin sıkılığını arttırmak ve yaşa bağlı dehidratasyon mücadelede etmek için uygulanır. Gözenekleri arındırarak siyah nokta problemini kontrol altına almaya yardımcı olurken karma ciltlerde yağlı ve kuru bölgeleri dengelemeyi, yağdan kaynaklanan parlama problemini kontrol altına almayı destekleyen Dr Murad Sıkılaştırıcı Kür ince çizgilerin görünümünü azaltmayı sağlarken nemlendirir ve gözenekleri arındırmaya yardımcı olur. Ciltlerin bakımı ve bir sonraki bakıma hazırlanması için cilt temizliği büyük rol oynar. Temizleyici ürünleri ise Dr Murad Yüz Temizleme Peelingi mükemmel içerikleriyle cildi tahriş etmeden, cilde herhangi bir şekilde zarar vermeden hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dr murad Yenileyici Yüz Temizleme krem bu ultra-nemlendirici ve temizleyici nazikçe cildin doğal nem bariyerini yenilemek ve bir terütazelik geri temizlemek için uygulanır. Dr Murad Dudak Temizleyici Yağ doğal botanik yağlar nazikçe temizler ve cildin doğal nem bariyerini koruyarak cildi yeniler.

Dr Murad Çevresel Yaşlanma - Environmental Shield Ürünleri

Çevresel nedenlerden dolayı oluşan hasarların onarılması, serbest radikallere karşı savunmasız hale getirmesi ve cildin güçlenmesi için kullanılan Dr Murad Cilt Lekeleri İçin Serum cilde aydınlık kazandırmaya, cilt tonunu düzeltmeye ve çevresel etkenlere karşı korumaya yardımcı olabilir. Cildi güneşin zararlarına karşı korumaya, elastikiyetini arttırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olan Dr Murad C Vitaminli Gündüz Kremi serbest radikallere karşı savaşarak nem seviyesini arttırmak için uygulanır. Çevresel hasarlardan dolayı ciltte görülen solgun, mat, leke ve kuruluk gibi nedenlerle savaşmaya yardımcı olan Dr Murad Vitaminli Gece Nemlendiricisi cildin yumuşak, sıkı, genç, aydınlık ve nem kazanmasına yardımcı olabilir. Güneşin yarattığı sorunlardan biri olan leke, cilt tonu bozukluğu ve kuruluk gibi sorunları onarmak için uygulanan Dr Murad C Vitaminli Yüz Temizleme Jeli cildi kurutmadan temizlemeye, nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olabilir. Ciltte görülen ince çizgilerin azalması, elastikiyetin arttırılması ve hücrelerin yenilenmesi için uygulanan Dr Murad Koyu Halkalarda Etkili Göz Kremi güçlü antioksidan etkisiyle elastikiyetinin arttırmak ve cildi nemlendirmek için kullanılır. Çevresel şartlardan dolayı göz çevresinde oluşan kırışıklık, elastikiyet kaybı, nemsizlik ve şişlik gibi hasarları onarmak ve korumak için uygulanan Dr Murad C Vitaminli Göz Çevresi Kremi güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olabilir. Kurumuş, pürüzlü, savunmasız ve gözenek tıkanıklığı sorunu yaşayan ciltlerin onarılmasına yardımcı olan Dr Murad C Vitaminli Tonikserbest radikallere karşı savaşarak cildin ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olabilir. Yaşlanma belirtilerini önlemek, elastikiyet kazandırmak ve Uv ışınlarına karşı korumak için kullanılan Dr Murad C Vitaminli Maske cilt dokusunu geliştirerek hasarlara karşı korumaya yardımcı olur.

Dr Murad Enerji Veren Nar Serisi - Vitalic Ürünleri

Karma ve yağlı bölgelerdeki yağları dengelemek ve yağdan kaynaklık parlamayı kontrol etmek ve mat bir görünüm sağlamak için uygulanan Dr Murad T Bölgesi İçin Jel cildi pürüzsüzleştirmek ve aydınlık bir görünüm kazandırmak için serbest radikallere karşı savaşır. Cildi kurutmadan gözenekleri sıkılaştırmaya, kiri ve yağı temizlemeye yardımcı olan Dr Murad Yüz Temizleme Köpüğü cildin doğal nemini sağlayarak aşırı yağı azaltmak için kullanılır. İçeriğinde bulunan narın antioksidan özelliği ile dudakaların nemlenmesine ve güneş ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olan Dr Murad Nar Özlü Dudak Koruyucu dudaklara canlılık, parlaklık ve pembelik katmak için uygulanan bir üründür. Ciltte biriken yağ, kir ve ölü hücrelere gözeneklerin tıkanmasına, siyah noktalara ve akneye neden olabilir. Cildi temizleyerek bakım yapan Dr Murad Nar Özlü Maske cildi temizleyerek bakım yapan kendinize haftada bir kaç gün ayırarak etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olabilir.

Dr Murad Genetik Yaşlanmaya Karşı - Age Reform Ürünleri

Kırışıklıklar birçok sebepten dolayı kaynaklı olabilir. Yaşlanma, çevresel etkiler, yanlış ürün kullanımı, sigara-alkol ve gerekli cilt bakımı yapılmaması cilt hasarlarına yol açabilir. Dr murad markası kırışıklara özel ürünleri tüketicilere sunmuştur. Dr Murad İnce Kırışıklıklar İçin Krem cildi nemlendirip elastikiyetini arttırırken Dr Murad Kırışıklık Açıcı Serum ise kırışıklıkları ve kaz ayaklarını kontrol altına alır. Yoğun kırışıklığa sahip kişilerin set kullanmaları önerilir. Setlerin içinde nemlendiriciler, serumlar ve temizleyiciler bulunur. Dr Murad kırışıklıklar için Bakım Kiti ve Dr murad Kırışıklıkları Giderici Bakım Seti bunlardan bir kaçıdır. Dr murad her cilt tipine uygun nemlendirici ürünleri bulunmaktadır. Nemlendiriciler cildin bakımı, onarımı ve kırışıklıkların geç oluşmasına yardımcı olmaktadır. Yağsız özelliği ile tüm ciltlerin kullanımına uygun olup yoğun nemlendirme sağlayan Dr Murad Yağsız Nemlendirici uygulanabilir. Göz çevresi çok hassas ve ince beriye sahip olduğundan dikkatli ürünler kullanılmalıdır. Önerilen bu ürün ise Dr Murad Göz Çevresi Nemlendiriciürünüdür. Gündüzleri güneş ışınları yarattığı hasarlar cildin kurumasına neden olur. Hem cildin güneşten korunmasına hem de nemlendirmesine yardımcı olan Dr Murad Gündüz Nemlendirici Kremi derinlemesine nemlendirir. Cildin doğal nem oranını dengelemek ve nem kaybını engellemek için Dr Murad Tüm Ciltler İçin Nem Serum uygulanabilir. Olgun ciltler görülen elastikiyet ve sıkılık kaybının onarılması aynı zamanda cildin nemlenmesi için Dr Murad Anti-Aging Serum sıkılaştırıcı etki sağlayabilir. Tüm serumların ve kremlerin yanı sıra peelingte önemlidir. Ölü hücrelerin temizlenmesi, nem oranın arttırılması ve cildin yenilenmesi için Dr Murad Yüz Temizleme Peelingi kullanılabilir. Dr Murad'ın diğer ürünlerine ulaşmak için www.dermokozmetik.com sitesine tıklayabilirsiniz.

Dr Murad Gözenek & Siyah Nokta - Pore Reform Ürünleri

Hücre yenilenmesini teşvik etmeye ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olan Dr Murad Yağ Dengeleyici Nemlendiriciiçeriğinde bulunan A,C,E vitamin ve Japon Alder Çiçek Özü ile tıkanmış gözenekleri temizleyerek sağlıklı bir cilde kavuşmanız için kullanılır. Cildi ölü hücrelerden arındırmak, yumuşatmak, pürüzsüzleştirmek ve serbest radikallere karşı korumak inç uygulanan nar özlü Dr Murad Canlandırıcı Temizleme Köpüğü antioksidan açısından zengin nar ekstresi kullanarak, bu günlük temizleyici esansiyel yağlar ile cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması için kullanılır. Siyak noktalar genellikle yağlı ve karma ciltlerde görülür gerekli bakım yapılmadığında gözenekler genişleyerek siyah noktalar çoğalabilir. Kofre olarak önerilen, Dr Murad Siyah Noktalar İçin Bakım Kitiiçeriğinde maske, temizleyici ve nemlendirici ürünlerle siyah noktalarla savaşılabilir. İçeriğindeki mikro tanecikleri ile cildi derinlemesine arındırmak ve tıkalı gözenekleri temizlemek için uygulanan Dr Murad Temizleyici Peeling siyah nokta ve ölü deriyle beraber cilde işlemiş kirleri temizlemek için kullanılan peelingtir. Gözenekleri temizlemeye, cilt kusurlarını azaltmaye ve renk tonunu düzeltmeye yardımcı olan Dr Murad Siyah Nokta Karşıtı Serum içeriğinde nar özleri ile serbest radikallerle savaşarak cilt tonunu düzeltmek ve cilde parlaklık sağlamak için uygulanır. Cildin canlanmasına, kırışıkların azalmasına, nemlendirilmesine ve cildin sıkılaştırılmasına yardımcı olan Dr Murad Sıkılaştırıcı Kürü gözenek arındırıcı ve sıkılaştırıcı kür ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Cilt temizleyici, siyah nokta karşıtı serumu, nemlendirici ve göz çevresi güçlendirici ürünleri içeren Dr Murad Siyah Nokta Karşıtı Bakım Kiti ile cildinizin daha sağlıklı olmasını sağlayabilir.

Less
Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası

sayfamızdan erişebilirsiniz.