Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Doppelherz L-Arjinin Kapsül
Doppelherz L-Arjinin Kapsül

Doppelherz L-Arjinin Kapsül (dr_71)

0,00
Marka : Doppelherz
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 85,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 80,75 TL(KDV Dahil)

L-Arjinin içeren takviye edici gıda

Etken Madde:

    Her bir kapsül 500 mg L-Arjinin içerir
    Günlük Porsiyon: 3 kapsül
    Porsiyon adedi: 3

Kullanım Talimatı:

Yetişkinler tarafından günde 3 defa (sabah, öğle, akşam) 1'er kapsül yemekler ile birlikte yeterli sıvı alınarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Uyarılar:

Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.  Çocukların erişemeyeceği yerde saklayın.

İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi için kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi  ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Takviye edici gıda yetişkinlere yöneliktir.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.