Alpecin Şampuan Ürünleri

 Alpecin uzun araştırmalar sonucunda Wolff kozmetik tarafından geliştirilmiş bir markadır. Alpecin markasının en önemli özelliği kafein içeren saç bakım ürünleri geliştirmesidir.

 Kafein çeşitli yiyecek ve içeceklerde bulunan uyarıcı etkiye sahip bir maddedir. Kafein maddesinin çeşitli bilimsel araştırmalarda etkililiği kanıtlanmıştır. Saç bakımında da saçlara sağladığı uyarıcı etki ile saçların güçlenmesine ve büyüme hızının artmasına pozitif katkı sağlar.

 Alpecin özellikle zayıf ve kırılgan saçlar için geliştirdiği ürünler ile dikkat çekmiştir. Saç dökülmesine karşı kafein içeriğiyle dökülmeye karşı mükemmel bakım sunar. Marka şampuan, saç kremi, saç toniği gibi ürün çeşitliliğine sahiptir. Saçlara kafeinin enerji veren, canlandıran yapısıyla kökten uca beslemeyi hedefler. Dökülme, cansızlık ve zayıflık gibi problemlere karşı bakım sağlar. 

 Saçlar stres, sıkıntı, hava koşulları, kimyasal işlem gibi faktörlerden etkilenir. Bu nedenle saç bakımına özen göstermemiz gerekir. Saç dökülmesi bu gibi faktörlere bağlansa da genetik yatkınlık saç hacmini ve yapısını etkilemektedir. 

 Saç bakımını sağlamak için saçları kimyasal işlem ve boya gibi yıpratıcı etkilerden korumamız gerekir. Alpecin ürünleri saçların canlı kalmasını sağlamak veya yeniden canlandırmak için mükemmel enerji veren kafein içeriği ile saç bakımınıza destek verir. Yeniden şarj eder!

Alpecin Liquid Hair Energizer Dökülen Saçlar İçin Losyon
81,90 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
Alpecin C 1 Caffeine Hair Energizer Shampoo Dökülen Saçlar İçin Şampuan
62,50 TL KDV Dahil
69,90 TL KDV Dahil
Plantur 39 Şampuan 40 Yaş ve Üzeri Kadınlara Özel İnce ve Zayıf Saçlar İçin Kafeinli Canlandırıcı Uyarıcı Şampuan
63,18 TL KDV Dahil
66,50 TL KDV Dahil
Plantur 39 Şampuan 40 Yaş ve Üzeri Kadınlara Özel Boyalı ve Stres Altındaki Saçlar İçin Kafeinli Canlandırıcı Uyarıcı Şampuan
63,18 TL KDV Dahil
66,50 TL KDV Dahil
Plantur 39 Saç Bakım Toniği 40 Yaş ve Üzeri Kadınlara Özel İnce ve Zayıf Saçlar İçin Kafeinli Canlandırıcı Uyarıcı Tonik
84,55 TL KDV Dahil
89,00 TL KDV Dahil
1