YENİ ÜRÜNLER

XL-S Nutrition + Shaker Set - Shaker Hediye (8692255002131)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Yerli Üretim

Çikolatalı enerjisi azaltılmış takviye edici gıda

XL-S Nutrition + Shaker Set - Shaker Hediye

Ürün İsmi :XL-S Nutrition + Shaker Set
Özet Bilgi :Çikolatalı enerjisi azaltılmış takviye edici gıda
Marka :XLS-Medical

XL-S Nutrition + Shaker Set Özellikleri:

  • Günlük 2-3 litre sıvı tüketilmesi gerekir. Aralarda bir şeyler atıştırmaktan kaçınınız.
  • Gluten içermez.
  • Eser miktarda yumurta ürünleri içerebilir.
  • Ürün karışımı halinde süt ürünü içermektedir.
  • Fenilalanin içerir.
  • Ürün direkt tüketime uygun değildir.

XL-S Nutrition + Shaker SetKullanım Şekli:

Her porsiyon 40 gr toz ( 4 ölçü kaşığı veya yemek kaşığı tepeleme) 200ml yağı azaltılmış süt (%1,5 yağlı süt) ve 1 çay kaşığı (1.5g) bitkisel sıvı yağ ile iyice karıştırılarak içilir.
Her zaman sütün üzerine tozu ilave ediniz.
En son sıvı yağ ekleyip iyice karıştırınız.
520 gramlık kutudan 40 gramlık 13 porsiyon öğün hazırlanır.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Etiketler
YERLİ ÜRETİM,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.