Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül
Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül (8680807008427)

0,00
Marka : Voonka
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 114,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 108,78 TL(KDV Dahil)

Üç farklı mantar içeriğine sahip takviye edici kapsül

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül

Ürün İsmi :Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül
Özet Bilgi :Üç farklı mantar içeriğine sahip takviye edici kapsül
Marka :Voonka

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül Özellikleri:

  • Bu kapsül üç farklı mantar türü içermektedir.
  • Formülünde bulunan Reişi mantarı ekstresi, Maytake mantarı kuru ekstresi ve Shiitake mantarı kuru ekstresi sağlık için önemli mantarlardır.
  • Mantarlar sadece çizgi filmlerde ve çocuk kitaplarında değil aynı zamanda yaşam kalitemizi arttırmak için önemli rol oynar.

Voonka Triple Mushroom 32 Kapsül İçeriği:

Maytake mantarı kuru ekstresi (Grifola frondosa): 240 mg

Reişi mantarı ekstresi (Ganoderma lucidum): 180 mg

Shiitake mantarı kuru ekstresi (Lentinula edodes): 180 mg

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Etiketler
vonka,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.