Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül
Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül

Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül (8680807008069)

0,00
Marka : Voonka
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 153,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 145,82 TL(KDV Dahil)

Koenzim q10 içeren takviye edici gıda

Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül

Ürün İsmi :Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül
Özet Bilgi :Takviye edici kapsül
Marka :Voonka

Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül Özellikleri:

  • Co Q10 vücudumuzdaki her organ bulunduğu için Latince’ de bu ad verilmiştir.
  • Yüksek orandan kalp dokusunda bulunur.
  • Yıllar içinde ise büyük kayıplar bu hücrelerde gelişir.

Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül Kullanım Şekli:

Günde 1 adet alınmalıdır.

Voonka CoQ10 100mg 32 Kapsül İçeriği:

Koenzim Q 10: 100 mg

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.