Vichy Liftactiv Serisi

Vichy Liftactiv Collagen Specialist
Vichy Liftactiv Collagen Specialist 50ml

Vichy Liftactiv Collagen Specialist 50ml

Yeni nesil estetik prosedürlerden ilham alan Vichy Liftactiv Collagen, kolojen kaybına bağlı tüm yaşlanma belirtilerini hedef alır.

Liftactiv Kolojen cildin kollajen üretimini artırır ve kırışıklıkları, ince çizgileri kaldırarak, kontürleri yeniden tanımlayar. Renk tonunu dengeleyerek yaşlanma belirtileri ile savaşır.

Vitamin CG ve Kollajen koruyucu biyopeptidlerle Liftactiv Kollajen Uzmanı cildinizi anında pürüzsüzleştiren yumuşak, kadifemsi bir dokunuş formüle sahiptir.


Vichy Liftactiv Hyaluronik Asit Maskesi 50 Ml
Vichy Liftactiv Hyaluronik Asit Maskesi 50 Ml

Vichy Liftactiv Hyaluronik Asit Maskesi 50 Ml

Yeni nesil estetik işlemlerden ilham alan VICHY HYALU-FILLER MASK, cilde %1'lik bir hyaluronik asit ile güçlendirilir. Sadece 5 dakikada cilt yorgunluktan, ince çizgilerden ve düzensiz cilt tonundan kurtarır. Yüksek ve düşük ağırlıktaki hyaluronik asit ve agave özütünün bir kombinasyonu ile Hyalu Maske, cildin doğal Hyaluronik Asit üretimini artırır. Cilt üzerinde kayan ve eriyen yarı saydam, taze bir dokuda, haftalık olarak gözle görülür etkiyi hissedin.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.