Vichy Neovadiol

Menopoz dönemindeki tüm kadınlar için yüzün tüm bölgelerini yeniden yapılandırıcı bakım serisidir. Menopozdan dolayı kaynaklanan hormonal değişimler ciltte değişimlere yol açmaktadır. Kırışıklık, sarkma ve sıkılık kaybı gibi durumlar gözlemlenebilir. Vichy Neovadiol serisi göz çevresi, dudak çevresi, boyun, dekolte ve yüz bakım ürünleri ile cildinizin daha genç ve pürüzsüz görünüm kazanmasını sağlayabilir. 14 yıllık araştırmanın destek verdiği Neovadiol Pro-Xyllane ve Protein GF ile zenginleştirilmiştir. Göz çevresi için olan ürünleri torbalanmanın, kaz ayakların, koyu halkaların ve şişliklerin hafiflemesi için kullanılmaktadır. Menopoz döneminde cilt bariyeri savunmasız hale gelir. Çevresel etkiler, dengesiz beslenme, sigara-alkol ve güneş gibi etkiler cildin hızlı bir şekilde elastikiyetini kaybetmesine neden olur. Bu seri ile cildinizi sıkılaştırırken aynı zamanda toparlamaya ve yüz hatlarını belirginleştirmeye yardımcı olabilir. Ürün içerikleri doğal ve hassas içeriklere sahiptir. Tüm cilt tiplerine ve sorunların uygun ürünleri bulunur.

Vichy markası sadece menopoz dönemindeki kadınlar için bu ürünleri formüle etmiştir. Vichy Neovadiol Contours GF dudak ve göz çevresindeki cilt sıkılığını ve dudak konturunu iyileştiren bakım ürünüdür. Kırışıkları hafifleterek genç bir görünüm kazandırır. Vichy Neovadiol Dry Skin Day Cream özenle seçilmiş bileşenlerle zenginleştirilmiş benzersiz bir formüle sahip bir kremdir. Menopoz döneminde ortaya çıkabilecek yaşlanmanın belirtilerini hafifletmek için kuru ciltlere uygun bir nemlendiricidir. Vichy Neovadiol Day Cream yüz ovalini belirginleştirmek, sıkılaştırmak, toparlamak ve kırışıklıkları hafifletmek için normal ve karma ciltlere uygun bir nemlendiricidir. Menopoz döneminde derin çizgiler daha belirginleşir ve yoğunlaşır. Bu ürün işe cilt sıkı ve elastik görünür. Pro-Xylane, Gliserin, Hedione ve Hyaluronik Asit ile zenginleştirilmiştir. Gece kullanımı ile daha yoğun etki etmektedir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.