Vichy Liftactiv

Vichy Liftactiv serisi Vichy'nin en güçlü yaşlanma karşıtı yelpazesidir. Güçlü formüller, daha pürüzsüz, daha sıkı görünen ciltler için kırışıklıkları ve sıkılığı hedefler. Liftactiv ile yaşlanmayı geciktirmek ve oluşan kırışıklıkları hafifletmek için kullanılmaktadır. Kırışıklıkları hafifleterek pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için uygulanmaktadır. Ayrıca nemlendirici olarak Hyaluronik Asit ile formüle edilmiştir. Bu serisi ile cilt yenilenmesi hızlanabilir, yüz hatları belirginleşebilir ve sıkılık gözlemlenebilir. Bu sayede daha genç, pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazanabilirsiniz. Nemlendirici ürünleri çevresel etkilerin olumsuz etkilerine karşı korur ve güçlendirir. Bu sayede yaşlanma süresi gecikebilir. Yaşlanma belirtileri ile savaşan bu seri hem kırışıklıklarınızı hafifletebilir hem de oluşmasını geciktirebilirsiniz. Daha genç ve pürüzsüz bir görünüm için ideal bir seridir.

Vichy Liftactiv Derm Source Night zengin nemlendirici gece kremi cildin daha sıkı hissetmesini sağlar. Ayrıca yoğun nemlendirici özelliği ile gece boyu cildi canlandırır ve yeniler. Vichy Liftactiv Supreme Cream kırışıklıkların ve yüzey kusurlarının görünümüne optik yumuşatma etkisi ile kırışıklıkları hafifletir ve yoğun nemlendirme sağlar. Vichy Liftactiv Serum 10 Yeux & Cils Eyes & Lashes kırışıklıkların önüne geçmek ve oluşan kırışıkları hafifletir. Aydınlık bir görünüm kazandırarak genç görünmesi için uygulanabilir. Göz çevresi hassas olduğu için ilk kırışan bu bölgedir. Kırışıkları geciktirmek için ideal bir ürün olabilir. Vichy Liftactiv Derm Source Yeux Eyes göz çevresi görünümünü pürüzsüzleştiren ve geliştiren göz kremidir. Kırışıklıkları, göz kapaklarını, koyu halkaları ve göz altı torbalarını hedef alacak şekilde tasarlanmıştır. Kırışıklıklar azalmış göz kapakları daha sıkı hissetmenizi sağlayabilir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.