Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Vichy Liftactiv Normal and Combination Skin - Normal ve Karma Ciltler için Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi - Kofre
Vichy Liftactiv Normal and Combination Skin - Normal ve Karma Ciltler için Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi - Kofre

Vichy Liftactiv Normal and Combination Skin - Normal ve Karma Ciltler için Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi - Kofre (3857)

0,00
Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 94,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 80,66 TL(KDV Dahil)

Vichy Liftactiv Normal and Combination Skin Cilt Bakım Seti HEDİYELİ Kofre

Vichy Ürünleri

Vichy Liftactiv Normal and Combination Skin Cilt Bakım Seti Hediyeli Kofre


Vichy Liftactiv Normal ve Karma Ciltler İçin Cilt Bakım Seti Hediyeli Kofre
 

Vichy Liftactiv Derm Source PNM Cream 50ml ( NORMAL / KARMA CİLTLER )


4.GÜNDEN İTİBAREN GÖZLE GÖRÜNÜR DEĞİŞİM

YENİ LIFTACTIV DERM SOURCE TEKNOLOJİSİ

Vichy cildin gençlik kaynağı Derm Source'un gücünü keşfetti.

Kimler İçin: Normal/karma ciltli 40 yaş üzeri kadınlar için. En derin kırışıklar ve cilt dokusu yaşlanmasına karşı tam etki.

Kalıcı kaldırıcı etki için eksiksiz kırışıklık karşıtı ve sıkılık bakımı

Kayısı çekirdeği gibi besleyici bitki yağlarıyla zenginleştirilmiş, nemlendirici, yağsız ve yapışkansız dokusu 24 saat boyunca rahatlık hissi sağlar. Normal/karma cildinize özel formülü kadifemsi, mat bir cilt sunar.

Etkinliği:
10 yıllık araştırma sonunda, Vichy derinin yenilenmesini tamamen kontrol eden tabaka SOURCE DERMIS'in gücünü keşfetti. 50'den fazla yaşlanma karşıtı molekülü inceleyen Vichy Araştırma Grubu, bitkisel bir madde olan konsantre %5 Rhamnose'u seçti. Terleme karşıtı etkisi medikal araştırmalarda kullanılan test protokolleriyle gösterildi ve 7 patentle koruma altına alındı.Şimdi, Vichy Laboratuvarları size bilimin cildinize hediyesi Liftactiv Derm Source'u sunuyor.
Cildinizin gençliğini etkinleştirir ve 4 gün içinde

300 kadın üzerinde 7 klinik test.
Kırışıklık karşıtı etki, uzun süreli kaldırma ve sıkılık etkisi. Cilt 4 günde tamamen dönüşüm geçirir*: gözle görülür şekilde daha pürüzsüz, daha ışıltılı ve daha sıkı.
* 49 kadın üzerinde tüketici testi.

Toleransı: Parabensizdir, hipoalerjenik formülü hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiş bu bakım cildinizi yatıştırır, güçlendirir ve yeniler.

Kullanım Bilgisi: Temiz cilde Her sabah uygulayın.


 

Vichy Eau Thermale 50g / Termal Su

Vichy termal suyu hassas ciltleri rahatlatır. Organizmanın savunmasına ve hücresel düzeydeki alış verişe faydalı olduğu tıbben kabul edilmiştir. Vichy termal suyu, cildi güçlendirmek ve tahrişleri hafifletmek için cilt hekimliğinde de kullanılır. Mineral tuzları ve oligo elementler yönünden zengin olan Vichy termal suyu dolaşımı güçlendirerek kızarıkları giderir. hassas ciltleri rahatlatır.
Vichy Eau Thermale / Termal Su


Açıklama:
Dermatolojide cildin çeşitli durumlarda gösterdiği tepkileri hafifletmek ve cildin toleransını arttırmak için kullanılır.
Tüm cilt tipleri için uygundur.
%100 saf termal su içerir.
Serinletici termal suyu.
Hipo-Alerjeniktir.
Vichy termal suyu içerir.
Dermatolojik kontroller altında test edilmiştir.
Katkısız.
pH nötr.


Kullanım:
Püskürttükten sonra, birkaç saniye etki etmesini bekleyin. Temizleme sütünü durulamak için idealdir, cildinizi bakım kreini kabul etmeye hazırlar. Gün boyunca, cildi anında ve uzun süreli rahatlarıe ve serinletir.

Sonuçlar:
Ciltteki kızarıklıkların oluşumunu hafifletir.
Hassas cildi rahatlatır.
Cildin doğal dengesini güçlendirir.

 

Vichy Purete Thermale 3'ü 1 Arada Miselar Solüsyon 30ml


Vichy Purete Thermale Solition Micellaire

Kimler için: Kadınlar için Gözleri ve hassas cildi temizleme .
Üç etkili, hassas ciltlere uygun misel çözümü

Göz, yüz ve dudak için geliştirilen 3'ü 1 arada temizleyici

Etkinliği: Miselar Solüsyon Miselar teknolojisi ile cilt kusurlarını bir mıknatıs gibi toplar ve ovmadan, durulamadan makyaj temizliğine olanak verir.
Narince temizlenen hassas cilt rahatlar ve gerginlik hislerinden kurtulur.

Cilt yoğun olarak yatışır: Sadece 5 dakikada %68 daha az iritasyon.
Klinik olarak kanıtlanmış.

Toleransı: Nonkomedojenik, hipoalerjenik formülü dermatolojik ve oftalmolojik olarak kontrol altında test edilmiştir. Hassas ciltler ve fizyolojik pH seviyesinde gözler için geliştirilmiştir.
Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici nemlendirici Vichy Termal Spa Suyu ile zenginleştirilmiştir.

Vichy Purete Thermale Miseller Solüsyon miseller yapısı sayesinde dokunduğu yüzeydeki kalıntıyı, kiri tahrişe sebep olmadan nazikçe içine çeker. Bu sayede su gerektirmeyen bir temizlik sağlanmış olur. Solution Micellaire Physiologic, sabun, paraben, alkol ve boyar madde içermediği için en hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Açıklama:
Cildi ve makyajı derinlemesine temizler. Cildi rahatlatır ve ferahlatır.
Hassas ciltler içindir.
Vichy Termal Suyu içerir.
Cildi rahatlatıcı gül fitofenolleri içerir.
Yatıştırıcı ve ferahlatıcı makyaj çıkarıcı su.
Hipo-Alerjeniktir.
Vichy Termal Suyu içerir.
Hassas cilt, gözler ve lens kullanıcıları üzerinde test edilmiştir.
Formülü alerji risklerini en aza indirecek şekilde hazırlanmış ve test edilmiştir.
Cilt pH'ına uygundur.
Alkol içermez.
Sabun içermez.

Dokusu hassas cildinize naziktir ve cilt kusurlarını ve makyajın tüm kalıntılarını yok eder. Durulama gerektirmeyen bu bakım fazla ovmadan makyajı çıkarmaya olanak tanır.

Kullanım:
Sabah ve akşam pamukla uygulayın. Durulamayın.

Sonuçlar:
Yalnızca tek uygulama ile, cilt mükemmel bir şekilde temizlenir ve cilt rahatlar ve uzun süreli olarak ferah kalır.
 

Vichy Purete Thermale 3'ü 1 Arada Temizleyici  30ml


Vichy Purete Thermale 3'ü Bir Arada: Süt, Losyon ve Göz makyaj temizleyici

Vichy Purete Thermale 3in1 One Step Cleanser


Kimler için: Kadınların Hassas ciltleri için.
3'ü bir arada: süt, losyon ve göz makyaj temizleyici


Etkinliği: Vichy Purete Thermale üçü bir arada Temizleyicisi Purete Thermale Temizleyici süt + losyon + göz makyaj temizleyicisini tek üründe birleştirmiştir.
Ultra etkili, ultra narin hassas temizleyici etken maddelerin tazeleyici süt-jel ile buluşması, hassas ciltler için en etkili temizleme ve kolay makyaj çıkarmayı sağlar.
Tamamen temizlenmiş cilt tazelenir, yumuşar ve yatışır.

Toleransı: Nonkomedojenik, hipoalerjenik formülü dermatolojik ve oftalmolojik olarak kontrol altında test edilmiştir.
Temizleyici yüksek toleranslıdır.
Parabensizdir, hipoalerjenik formülü dermatolojik ve oftalmolojik kontrol altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir.
Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile güçlendirilmiştir. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur.

Etkinliği klinik olarak gösterilmiştir:
Cildi tazeler: %93.
Cildi rahatlatır: %93.
Gözde batma yaratmaz: %100.
Kişisel değerlendirme.

Açıklama:
Purete Thermale 3'ü 1 Arada Temizleyicisi Yenilikçi süt-jel dokusu sütün yumuşaklığı ve losyonun tazeleyici etkisini birleştirir. Zengin ve hafiftir. Yağlı kalıntı bırakmaz. Rahatlatır.

Dokusu hassas cildinize naziktir ve cilt kusurlarını ve makyajın tüm kalıntılarını yok eder. Durulama gerektirmeyen bu bakım fazla ovmadan makyajı çıkarmaya olanak tanır.

Kullanım:
Yüz ve gözlere pamuk ped kullanarak uygulayın. Durulamayın.
Sonuçlar:
Yalnızca tek uygulama ile, cilt mükemmel bir şekilde temizlenir ve cilt rahatlar ve uzun süreli olarak ferah kalır.
Ürün Miktarı
Diğer
Benzer Ürünler
Etiketler
Vichy Liftactiv, Vichy Normal, Vichy Combination, Vichy Skin, Vichy, Vichy ve, Vichy Karma, Vichy Ciltler, Vichy için, Vichy Kırışıklık, Vichy Karşıtı, Vichy Bakım, Vichy Kremi, Vichy Kofre, Liftactiv Normal, Liftactiv and, Liftactiv Combination, Liftactiv Skin, Liftactiv, Liftactiv ve, Liftactiv Karma, Liftactiv Ciltler, Liftactiv için, Liftactiv Kırışıklık, Liftactiv Karşıtı, Liftactiv Bakım, Liftactiv Kremi, Liftactiv Kofre, Normal and, Normal Combination, Normal Skin, Normal Normal, Normal ve, Normal Karma, Normal Ciltler, Normal için, Normal Kırışıklık, Normal Karşıtı, Normal Bakım, Normal Kremi, Normal Kofre, and Combination, and Skin, and, and ve, and Kırışıklık, and Karşıtı, and Bakım, and Kremi, and Kofre, Combination Skin, Combination, Combination Normal, Combination ve, Combination Karma, Combination için, Combination Kırışıklık, Combination Karşıtı, Combination Bakım, Combination Kremi, Combination Kofre, Skin, Skin Normal, Skin ve, Skin Karma, Skin için, Skin Karşıtı, Skin Bakım, Skin Kremi, Skin Kofre, -Normal, -ve, -Karma, -Ciltler, -için, -Kırışıklık, -Karşıtı, -Bakım, -Kremi, --, -Kofre, ve Karma, ve Kırışıklık, ve Karşıtı, ve Bakım, ve Kremi, Karma Ciltler, Karma için, Karma Kırışıklık, Karma Karşıtı, Karma Bakım, Karma Kremi, Karma Kofre, Ciltler Kırışıklık, Ciltler Karşıtı, Ciltler Bakım, Ciltler Kremi, Ciltler Kofre, için Kırışıklık, için Karşıtı, için Bakım, için Kremi, için, için Kofre, Kırışıklık Karşıtı, Kırışıklık Bakım, Kırışıklık Kremi, Kırışıklık, Kırışıklık Kofre, Karşıtı Bakım, Karşıtı Kremi, Karşıtı, Karşıtı Kofre, Bakım Kremi, Bakım, Bakım Kofre, Kremi, Kremi Kofre, sivilce, akne, yağlı cilt, akneli cilt,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.