Vichy Dercos

Vichy Dercos serisi saç bakımının ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Saçları beslemek, kepeği azaltmak, yoğunlaştırmak, yatıştırmak, güçlendirmek ve nemlendirmek için tercih edilebilir.

Her saç tipine ve sorununa uygun ürünleri ile saçlarınıza istenilen sonucu verir. Hassas saç derisine sahip kişilerde kepeklenme, kabuklanma ve kuruluk görülebilir. Özellikle hassas saç derisine sahipseniz kullanacağınız ürünlerin içeriği de hassas olmalıdır. Yağlı saç derisine sahip kişilerin her gün saçlarını yıkamaları gerekir. Fakat her gün yıkanan saçlar daha fazla yağlanır, nemini kaybeder ve dökülmeler görülür. Vichy dercos sık kullanıma uygun özelliği ile sebum dengesini düzenler. Saç sorununuz ya da saç tipiniz ne olursa olsun Vichy tüm ihtiyacınızı karşılamaktadır. Vichy Dercos Densi- Solutions yeni serisi Anti-oksidan içeriği ile zenginleştirilmiştir. Şampuanı saçları güçlendirmek, yoğunlaştırmak ve gürleştirmek için ideal bir üründür. Kremi saç köklerini güçlendirerek saç dökülmelerini önler. Serumu ise ince olan saçlarınızı daha gür bir görünüm kazandırmaktadır. İnce telli saçlara sahip kişiler için ideal bir seridir.

Vichy Dercos Kepek Karşıtı Bakım

Dercos Energising Shampoo saç dökülme oranını azaltmak ve incelmiş saçların yoğunluğunu korumak için tasarlanmıştır. Dercos Oil Control Shampoo yağlı saç derisindeki aşırı sebumu dengeler ve yağlanmayı önler. Erkekler ve kadınlar için formüle edilmiştir. Dercos Anti-Dandruff Shampoo For Dry Hair kuru saçlar için ile zenginleştirilmiş ilk patentli formülüdür ve kafa derisini arındırmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Saç dökülmesi saç telinin zayıflamasına bağlı olabilir. Fırçalama ve kimyasal renklendiriciler saç lifleri kırılabilir ve saç dökülme riskini artıran kırılma noktaları oluşturabilir. Dercos Energising Conditioner bütün sorunları onarır ve oluşmasına izin vermez. Aminexil Pro For saç dökülmelerine yönelik bir üründür. Saçların dökülmesini önler, besler, mikro dolaşımı uyarır ve saç telini güçlendirir.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.