Vichy Capital Soleil SPF30 Yüz ve Vücut Sütü 300 ml & Güneş Sonrası Bakım Kremi Hediye (3788)

Marka : Vichy
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 79,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 67,92 TL(KDV Dahil)
Güneş Çanta Hediye Yerli Üretim

Vichy Capital Soleil SPF 30 Vücut Sütü & Güneş Sonrası Bakım Sütü HEDİYE !

Vichy Ürünleri

Vichy Capital Soleil SPF 30 Vücut Sütü & Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü Hediyeli !

 

Vichy Capital Soleil SPF 30 Vücut Sütü 300 ml


Vichy Capital Soleil Spf 30 Sun Milk Family
 

Vichy Aile Boyu Yüksek Korumalı Vücut Sütü Yetişkinler ve Çocukların Kullanabileceği üründür.


Kimler İçin: Tüm Aile bireyleri için güneş koruması :Yetişkinler ve Çocuklar için
Hassas ciltli aile bireyleri için güneşten koruma sütü.


VICHY  Capital Soleil Lait Family SPF30 Yüksek Korumalı Aile Vücut Sütü

Aile bireylerinin Cildini güneş yanığına karşı ve güneşe bağlı cilt yaşlanmasına karşı korur.

Etkinliği: Güneşin yaydığı UV ışınlarının zararlı etkileriyle savaşmak ve cildinizin genetik yapısını korumak için, Vichy Laboratuvarları Mexoryl bazlı fotostabil, geniş spektrumlu UVA ve UVB filtre sistemini bu güneş sütüne ekledi.

Toleransı: Parabensiz ve hipoalerjeniktir. Dermatolojik uygulamalar altında hassas ciltlerde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Cildi Yatıştırır, güçlendirir ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu ile nemlendirir
Aksiyon:
Güneşin zararlı ışınlarından korur ve buna bağlı leke oluşumunun önüne geçer.


Sonuçlar:
Yüksek koruma sağlar.
Cildinizi Güneşin zararlı UVA+UVB ışınlarından, kahverengi leke oluşumlarından ve güneşe bağlı cildin erken yaşlanmasından korur.
Cildi nemlendirir.

 

Kullanım Bilgisi:

Vichy Vücut Sütünü Güneşe maruz kalmadan hemen önce uygulayın. Güneşe çıkyığınızda sık sık uygulamayı yenileyin, özellikle yüzmeden, terlemeden ve kurulanmadan sonra tekrarlatınız.


Gözle temas halinde gözünüzü yıkayın ve iyice durulayınız.
 

                            
                                    &

 

Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü


Vichy Capital Soleil After Sun

Vichy Capital Soleil Apres Soleil After SunVichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü Cildinizi Hızla Yatıştırır Gün boyu Nemli Kalmasını Sağlar


Kimler İçin: Güneşe maruz kaldıktan sonra cildini yatıştırmak ve güneşin oluşturduğu hasarları gidermek için nemlendirici bir güneş sonrası bakım ürünü çocuklar, kadınlar ve erkekler için.

Hassas ciltler için güneş sonrası bakım ürünü

Etkinliği: Vichy Capital Soleil Hassas ciltler için günlük güneş sonrası bakım sütü hyaluronik asit ve yumuşatıcı etkili bitkisel lipit konsantresi güneşin kuruttuğu cildi yenilenmesini ve yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar. Cildiniz hızla yatışır , nemlenir, beslenir ve
güneşe daha fazla hazır hale gelir.

Toleransı: Parabensiz ve hipoalerjeniktir. Dermatolojik kontrolLer altında hassas ciltler üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir. Yatıştırıcı, nemlendirici, güçlendirici besleyici ve yenileyici Vichy Termal Spa Suyu içerir.

Sonuçlar: Cildinizi güneşin oluşturacağı erken cilt yaşlanmasından korur. Cildi Yoğun bir şekilde nemlendirir.

 

Kullanım Bilgisi:

İlk uygulamadan itibaren cilt yoğun şekilde nemlenir ve yatışır.
Cildin güneş ışınlarına karşı direnci artar.


Gözle temas halinde hemen yıkayınız ve iyice durulayınız.

Vichy Capital Soleil Güneş Sonrası Bakım Sütü cildiniz için gerekli tamamlayıcı bakımı sunar.
  • Ürün Miktarı
    • 300 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Vichy Capital, Vichy Soleil, Vichy SPF30, Vichy Yüz, Vichy ve, Vichy Vücut, Vichy Sütü, Vichy 300, Vichy ml, Vichy, Vichy Güneş, Vichy Sonrası, Vichy Bakım, Vichy Kremi, Vichy Hediye, Capital Soleil, Capital SPF30, Capital Yüz, Capital ve, Capital Vücut, Capital Sütü, Capital 300, Capital ml, Capital, Capital Güneş, Capital Sonrası, Capital Bakım, Capital Kremi, Capital Hediye, Soleil SPF30, Soleil Yüz, Soleil ve, Soleil Vücut, Soleil Sütü, Soleil 300, Soleil ml, Soleil, Soleil Güneş, Soleil Sonrası, Soleil Bakım, Soleil Kremi, Soleil Hediye, SPF30 Yüz, SPF30 ve, SPF30 Vücut, SPF30 Sütü, SPF30 300, SPF30 ml, SPF30, SPF30 Güneş, SPF30 Sonrası, SPF30 Bakım, SPF30 Kremi, SPF30 Hediye, Yüz ve, Yüz Vücut, Yüz Sütü, Yüz 300, Yüz ml, Yüz, Yüz Güneş, Yüz Sonrası, Yüz Bakım, Yüz Kremi, Yüz Hediye, ve Vücut, ve Sütü, ve 300, ve ml, ve, ve Güneş, ve Sonrası, ve Bakım, ve Kremi, ve Hediye, Vücut Sütü, Vücut 300, Vücut ml, Vücut, Vücut Güneş, Vücut Sonrası, Vücut Bakım, Vücut Kremi, Vücut Hediye, Sütü 300, Sütü ml, Sütü, Sütü Güneş, Sütü Sonrası, Sütü Bakım, Sütü Kremi, Sütü Hediye, 300 ml, 300, 300 Güneş, 300 Sonrası, 300 Bakım, 300 Kremi, 300 Hediye, ml, ml Güneş, ml Sonrası, ml Bakım, ml Kremi, ml Hediye, Güneş, Sonrası, Bakım, Kremi, Hediye, Güneş Sonrası, Güneş Bakım, Güneş Kremi, Güneş Hediye, Sonrası Bakım, Sonrası Kremi, Sonrası Hediye, Bakım Kremi, Bakım Hediye, Kremi Hediye, YERLİ ÜRETİM,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.