Vichy Aqualia Termal

Vichy Termal Spa Su ile zenginleştirilen Vichy Aqualia Termal ürünler kurumuş cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için kullanılabilir. 48 saat boyunca güzel ve sağlıklı görünümlü bir cilt kazandırır. Uzun süreli yoğun bir nemlendirme sağlar. Parabensiz içeriğe sahiptir. Vichy Termal Spa Suyu'nun güçlendirici etkisi ile her zamankinden daha güzel bir cilde kavuşturabilir. Hassas ciltler için nemlendirici ve yenileyici bakım serisidir. Termal su içerikli nemlendirici ürünleri ile cildinizi yeniler, besler, pürüzsüzleştirir ve olumsuz etkilere karşı korur. Özellikle hassas cilt yapısına sahip kişilerin hassas içeriğe sahip ürünleri tercih etmelidir. Aksi halde hasarlara ya da kusurlara sebep olabilir. Vichy Aqualia serisi cilde zarar vermeyen hassas içeriği ile tercih edilmektedir. Nemlendirici krem ve göz çevresi balsamı ile cildinizin gün boyu nemli kalması için kullanılabilir. Nemlendirici içeriği ile kırışıklıkların gecikmesi için de uygulanabilir.

Vichy Aqualia Thermal Riche hassas ve kurumuş ciltler için günlük nemlendiricidir. 48 saate kadar yoğun hidratasyon sağlayarak cildi kadifemsi bir bitiş ve yağlanmadan bırakır. Hipoalfajenik ve paraben içermez. Vichy Aqualia Thermal Night Spa Mask Cream Gel yoğun nemlendirme sağlayan ve cildi gözle görünür şekilde taze ve parlak bir şekilde bırakan gece kremidir. Nemlendirici veya maske olarak kullanılabilir. Vichy Aqualia Thermal Awakening Eye Balm çizgileri hafifletmek ve cildi daha rahat hissettirmek için kullanılan göz çevresi nemlendiricisidir. Dehidrasyon hatlarının görünümünü yumuşatır ve tazelik sunar. Vichy Aqualia Thermal Light normal ve karma ciltlere uygun nemlendiricidir. Yoğun nemlendirici ile cildin gün boyu nemli kalması için uygulanabilir. Ayrıca 48 saate kadar hidratasyon sağlayarak kadifemsi bir yumuşaklık sağlar.

FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.