Uriage

Cildimiz bizim kimliğimizdir. Onu korumak için elimizden geleni yaparız. Fakat bazen istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelebiliriz. Zamanın ilerlemesi, karşılaştığımız stres sonucunda cildimizde birçok bozulmalar meydana gelir. Bunları en aza indirmek ya da ortadan kaldırmak için birçok çözüm yolunu deneriz. Bizim için en uygununu seçmeye çalışırız. Fakat bazen yanılırız. Yanılmamak için bir uzman tavsiyesine ihtiyacımız vardır. çünkü uzmanlar birçok markanın yapımı esnasında bulunmasa bile yaptıkları test sonuçlarını incelemiş ve her cilt yapısına ayrı etki yapan malzemeleri gözlemlemişlerdir. Uzmanların tavsiye ettiği markalardan biri de Uriage dir. Hipoalerjiktir. Bunun nedeni de kullandıkları her kimyasaldan ve de koruyucu maddeden az miktarda kullanarak saf bitki özlerini öne çıkarmayı hedefledikleri içindir.

Sedef, egzama, kaşıntı, rosesea, atopi, gibi cilt sorunları olan çocuklar ve yetişkinleri iyileştirmeyi baz alarak Uriage ürünlerini piyasa sürmüş ve bunların sonuçlarını mutlaka önceden gözlemlemişlerdir. Sizin sağlığınızın, estetikliğinizden bir adım daha önde olduğunu düşünmüş ve bu yönde çalışmalar yapmayı vizyon olarak belirlemişlerdir. Karşınıza çıkan hiçbir sorun tedavisiz kalmaz ve de mutlaka bir çözümü vardır.Zamanın ilerlemesiyle beraber atmosferimizde de birçok değişiklik meydana gelmiş, ozon tabakamızdaki delik her geçen gün artmıştır. Bu yüzdendir ki güneşin ve de diğer zararlı ışınların etkileri üzerimize daha fazla etki etmiş, istenmeyen sorunlar ortaya çıkmıştır. Bu zararlı etkilerden korunmak için birçok formül geliştirilmiş ve bunlar genel ad olarak güneş koruyucu ismiyle piyasaya sürülmüştür. Fakat yine de bu kremlerin içerisinde ki kimyasal madde oranlarına göre zararları bulunmaktadır. Fakat uriage güneş kremi içerisinde az miktarda kimyasal madde bulunur ve de sadece koruyucu etki göstermektedir.

Bazı ciltler ürün kullanmadan da alerjik hassasiyet gösterebilirler. Bunlar genelde ya yiyeceklerden ya da başka etkiler sonucu oluşmuştur. Bu nedenle birçok alerji kremi ortaya çıkmış bunlardan en etkili olanları önem kazanmıştır. Bazı kremler alerji etkilerini azaltırken bazıları da içerisinde bulunan maddelerden dolayı yan etki oluşturmuştur. Fakat uriage bariederm krem cildinizdeki alerjik problemleri çözerek, cildinizde yan etkiye maruz bırakmamaktadır.

Zamanla cildinizde bazı lekeler meydana gelir. Bunların bazıları güneş sayesinde bazıları kullandığınız malzemlerden bazıları da besinlerin zararlı etkileri olarak ortaya çıkmaktadır. İstenmeyen bu lekeleri ortadan kaldırmak uriage depiderm sayesinde çok kolaydır. Lekelerin üzerine, sabahları ve akşamları günde yarım saat uyguladığınız zaman bu lekelerden sonsuza kadar kurtulacaksınız. Fakat sonrasında güneş koruyu kullanmadan çıkmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü cildiniz bir kere bu durumlara hassasiyet kazandığı için ne kadar çok önlem alsanız da önünü alamayacağınız problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili ürünleri genelde eczanelerden temin etmeye çalışın. Çünkü eczanelerdeki yetkililer bu konularda uzmanlaşmışlardır. İçerisinde ki kimyasal maddeleri bildikleri için sizin cildinize en uygun bakımı yapacak olan ürünü size tavsiye edecektir. Birçok yerde uriage ürünleri satan eczaneler bulunmaktadır. Bunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kaşıntı probleminiz var ve dur durak bilmiyorsa uriage kaşıntı kremini denemelisiniz. Cildinize zarar vermeden kaşıntı probleminizi kökten çözer. Kulaktan dolma yöntemleri tercih etmeyin çünkü daha önce de söylediğimiz gibi he cilt aynı etkileri vermez. Karşılaşacağınız sorunlar daha da artabilir.

Cildinizin çok hassas olduğunu düşünüyorsanız ya da gözlemleriniz sonucunda cildinizin hemen tahriş olduğunu, alerjik reaksiyon gösterdiğini görüyorsanız uriage bariederm krem kullanmalısınız. bu krem sayesinde cildinizdeki problemlerden kurtulacak, taze ve yeni bir cilde sahip olacaksınız. Her cilt yapısı için önerdiğimiz bir üründür. Çünkü en hassas cilt yapısı esas alınarak formülize edilmiştir.

Cilt Sorunlarına Karşı Çözümler

Sedef, egzama, kaşıntı, rosesea, atopi, gibi cilt sorunları olan çocuklar ve yetişkinleri iyileştirmeyi baz alarak Uriage ürünlerini piyasa sürmüş ve bunların sonuçlarını mutlaka önceden gözlemlemişlerdir. Sizin sağlığınızın, estetikliğinizden bir adım daha önde olduğunu düşünmüş ve bu yönde çalışmalar yapmayı vizyon olarak belirlemişlerdir. Karşınıza çıkan hiçbir sorun tedavisiz kalmaz ve de mutlaka bir çözümü vardır.

Uriage Güneş Kremleri

Zamanın ilerlemesiyle beraber atmosferimizde de birçok değişiklik meydana gelmiş, ozon tabakamızdaki delik her geçen gün artmıştır. Bu yüzdendir ki güneşin ve de diğer zararlı ışınların etkileri üzerimize daha fazla etki etmiş, istenmeyen sorunlar ortaya çıkmıştır. Bu zararlı etkilerden korunmak için birçok formül geliştirilmiş ve bunlar genel ad olarak güneş koruyucu ismiyle piyasaya sürülmüştür. Fakat yine de bu kremlerin içerisinde ki kimyasal madde oranlarına göre zararları bulunmaktadır. Fakat Uriage güneş kremi içerisinde az miktarda kimyasal madde bulunur ve de sadece koruyucu etki göstermektedir.
Bazı ciltler ürün kullanmadan da alerjik hassasiyet gösterebilirler. Bunlar genelde ya yiyeceklerden ya da başka etkiler sonucu oluşmuştur. Bu nedenle birçok alerji kremi ortaya çıkmış bunlardan en etkili olanları önem kazanmıştır. Bazı kremler alerji etkilerini azaltırken bazıları da içerisinde bulunan maddelerden dolayı yan etki oluşturmuştur. Fakat Uriage Bariederm krem cildinizdeki alerjik problemleri çözerek, cildinizde yan etkiye maruz bırakmamaktadır.

Uriage Depiderm

Zamanla cildinizde bazı lekeler meydana gelir. Bunların bazıları güneş sayesinde bazıları kullandığınız malzemelerden bazıları da besinlerin zararlı etkileri olarak ortaya çıkmaktadır. İstenmeyen bu lekeleri ortadan kaldırmak Uriage Depiderm sayesinde çok kolaydır. Lekelerin üzerine, sabahları ve akşamları günde yarım saat uyguladığınız zaman bu lekelerden sonsuza kadar kurtulacaksınız. Fakat sonrasında güneş koruyu kullanmadan çıkmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü cildiniz bir kere bu durumlara hassasiyet kazandığı için ne kadar çok önlem alsanız da önünü alamayacağınız problemlerle karşılaşabilirsiniz.
Sağlığınızla ilgili ürünleri genelde eczanelerden temin etmeye çalışın. Çünkü eczanelerdeki yetkililer bu konularda uzmanlaşmışlardır. İçerisinde ki kimyasal maddeleri bildikleri için sizin cildinize en uygun bakımı yapacak olan ürünü size tavsiye edecektir. Birçok yerde Uriage ürünleri satan eczaneler bulunmaktadır. Bunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Kaşıntı probleminiz var ve dur durak bilmiyorsa Uriage kaşıntı kremini denemelisiniz. Cildinize zarar vermeden kaşıntı probleminizi kökten çözer. Kulaktan dolma yöntemleri tercih etmeyin çünkü daha önce de söylediğimiz gibi he cilt aynı etkileri vermez. Karşılaşacağınız sorunlar daha da artabilir.

Uriage Bariederm Krem

Cildinizin çok hassas olduğunu düşünüyorsanız ya da gözlemleriniz sonucunda cildinizin hemen tahriş olduğunu, alerjik reaksiyon gösterdiğini görüyorsanız Uriage Bariederm krem kullanmalısınız. bu krem sayesinde cildinizdeki problemlerden kurtulacak, taze ve yeni bir cilde sahip olacaksınız. Her cilt yapısı için önerdiğimiz bir üründür. Çünkü en hassas cilt yapısı esas alınarak formülize edilmiştir.

Uriage Ürünleri DermoKozmetik'te

DermoKozmetik, cildinizi koruyan ve canlılığınızı öne çıkaran ürünler sunmaya devam ederken güneş kremleri, cilt hastalıklarına karşı kremler ve alerjik sorunlarının önüne geçen çözümleriyle tercih edilen Uriage ürünlerini sizinle buluşturuyor.
Uriage Bariesun Çocuklar İçin Güneş Koruyucu Losyon & Termal Su Hediyeli 150 ml
75,20 TL KDV Dahil
94,00 TL KDV Dahil
Uriage Cildi Yatıştırıcı ve Rahatlatıcı Bakım Kremi
55,60 TL KDV Dahil
69,50 TL KDV Dahil
Uriage Pruriced Kaşıntı ve Batma Jeli
62,40 TL KDV Dahil
78,00 TL KDV Dahil
Uriage Bariederm Lips Levres Dudak Kremi
28,80 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
Uriage GYN-8 Soothing Intimate Hygiene Cleansing Tahriş Temizlik Jeli
53,81 TL KDV Dahil
67,26 TL KDV Dahil
Uriage GYN PHY intimate Hygiene Protective Cleansing Hassas ve İntim Ciltler İçin Temizleme Jeli
45,60 TL KDV Dahil
57,00 TL KDV Dahil
Uriage Roseliane Cleansing Lotion Kızarıklık ve Hassas Ciltler İçin Temizleme Losyonu
54,40 TL KDV Dahil
68,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac Akneli Ciltler İçin SPF 30 Fluid Yüksek Koruma Güneş Koruyucu, Uriage Hyseac Fluide Solaire
62,40 TL KDV Dahil
78,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac Gentle Exfoliating Karma ve Yağlı Ciltler Peeling Etkili Maske
52,80 TL KDV Dahil
66,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac K 18 Akne ve Siyah Nokta Eğilimli Cilt Bakım Kremi
56,80 TL KDV Dahil
71,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac Mat Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Nemlendirici Emülsiyon
56,80 TL KDV Dahil
71,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac Cleansing Water Lotion Akne Eğilimli Karma ve Yağlı Ciltler İçin Likit Temizleyici
47,50 TL KDV Dahil
62,00 TL KDV Dahil
Uriage Eau Thermale Cildi Nemlendirici ve Rahatlatıcı Terma Su
28,80 TL KDV Dahil
36,00 TL KDV Dahil
Uriage Cilt Temizleyici Jel, Saç ve Vücut temizleme jeli, Uriage Cleansing Gel
60,80 TL KDV Dahil
76,00 TL KDV Dahil
Kuru ve Normal Ciltlere Özel Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi
116,80 TL KDV Dahil
146,00 TL KDV Dahil
Karma ve Yağlı Ciltler İçin Uygun Özel Tonik
49,60 TL KDV Dahil
62,00 TL KDV Dahil
Atopi Eğilimli Çok Kuru Ciltler İçin Uygun Temizleyici
62,40 TL KDV Dahil
78,00 TL KDV Dahil
Uriage Hassas Kuru Dudaklar İçin Nemlendirici ve Yatştırıcı Dudak Bakım Kremi
30,21 TL KDV Dahil
37,76 TL KDV Dahil
Kuru ve pullanmış ciltleri nemlendirmek ve yatıştırmak için uygulanan yüz ve vücut bakım sütü
72,00 TL KDV Dahil
90,00 TL KDV Dahil
Uriage Roseliane Creme Cream Kızarık ve Hassas Ciltler İçin Bakım Kremi
65,00 TL KDV Dahil
83,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac Akneli Ciltler İçin SPF 50+ Fluid Yüksek Koruma Güneş Koruyucu, Uriage Hyseac Fluide Solaire SPF 50
62,40 TL KDV Dahil
78,00 TL KDV Dahil
Uriage Hyseac A.I Yağlı, Akneli ve Lekeli Cilt Kremi
60,80 TL KDV Dahil
76,00 TL KDV Dahil
Akne Eğilimli Karma ve Yağlı Ciltlere Temizleme Jeli
45,60 TL KDV Dahil
57,00 TL KDV Dahil
Hassas Kızarık Ciltler İçin Spf 30 Koruma Faktörlü Renkli Cilt Tonunu Düzenleyici Krem
61,90 TL KDV Dahil
79,50 TL KDV Dahil
Lekelerin ve siyah noktaların azalması ve yeniden oluşmasını engellemek için uygulanan bakım kremi
46,40 TL KDV Dahil
58,00 TL KDV Dahil
Cildi kızarmaya eğilimli ciltler için kullanılan arındırıcı misel içeren yatıştırıcı özelliğe sahip termal su
70,40 TL KDV Dahil
88,00 TL KDV Dahil
Karma ve yağlı ciltler için kullanılan arındırıcı misel içeren yatıştırıcı özelliğe sahip termal su
70,40 TL KDV Dahil
88,00 TL KDV Dahil
Hassas ve kızarık ciltler için, yoğun nemlendirici bakım kremi
66,40 TL KDV Dahil
83,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Uriage D.S Emulsion Kızarıklık ve Pullanma Emülsiyonu
47,92 TL KDV Dahil
59,90 TL KDV Dahil
1 2 3 >