Triderma Md Ürünleri

1992 yılından bugüne dermokozmetik ürünleriyle ABD merkezli olarak pek çok ürün geliştiren Triderma, Los Angeles'te yer alan geniş bir bilimsel araştırma laboratuvarında çalışmalarını sürdürmektedir. Markanın yenilikçi anlayışına sahip olmasının yanı sıra ürün geliştirmede tamamen bilimsel araştırma etiğine bağlı kalan bir bakış açısına sahip olması, doğal bitki özlerinden elde edilen ekstratlar ile organik kimyasal bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan ürünler elde edilmesini sağlamıştır. Cilt görünümünü doğallaştıran ve yenileyici etkisiyle her yaştan kadının günlük cilt bakımında kullandığı Triderma MD ürün serisiyse ABD'de olduğu gibi markanın ülkemizde de en fazla rağbet gören ürün çeşitleri arasında yer alır.

Cildi restore edici etkisi bugüne dek sayısız araştırmayla ortaya konmuş Aloe Vera gibi bitkisel özleri kullanan ve doğal yapılı estratlar elde ederek, organik içerikli ancak bilimsel yöntem kullanarak hijyenik laboratuvar ortamında üretilmiş ürünler geliştiren Triderma MD sadece kadınlara değil, erkeklere ve ayrıca çocuklara da uygun ürün seçeneklerine sahiptir. Her yaştan kadın ve erkeğin cildin tamamında kullanabileceği genel bakım ürünlerin yanı sıra markanın hassas çocuk cildine uygun bakım ürünleri de bulunuyor.

Ciltte hassasiyete neden olmayan yüz ve vücut kremleriyle birlikte saç derisinin rutin bakımı, saç köklerinin beslenmesi ve bu sayede daha güçlü, parlak görünen saçlara sahip olmayı sağlayan bakım ürünleri Triderma MD markasının öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Anti-Aging etkili serum, kuru ciltlerin derinlemesine ve kısa sürede nemlenmesini sağlayan nemlendirici vücut kremi gibi ürünleri de her yaştan kadın ve erkeğin daha sağlıklı ve her yaşta genç görünen bir cilde sahip olmak için kullandığı popüler Triderma MD ürünlerindendir.

2 Adet Orjinal Boyda Triderma Yüz ve Vücut İçin Çok Amaçlı Krem
57,00 TL KDV Dahil
114,00 TL KDV Dahil
Triderma Yüz ve Vücut İçin Çok Amaçlı Krem
28,50 TL KDV Dahil
57,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.