Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Teoxane Advanced Filler Eyes Contour RII 15 ml - Göz Çevresi Kremi
Teoxane Advanced Filler Eyes Contour RII 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Teoxane Advanced Filler Eyes Contour RII 15 ml - Göz Çevresi Kremi (7859)

4,33
Marka : Teoxane
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 513,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 384,75 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Göz Çevresindeki Morlukları, Şişlikleri ve Halkalanmaları Önlemeye Yardımcı Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

teoxane Ürünleri
Teoxane Advanced Filler Eyes Contour RII 15 ml - Göz Çevresi Kremi

Cilt tipi: Tüm Ciltler

Titanyum Roll-on uygulama başlıklı Hyaluronik asit içeren kırışıklık karşıtı, gözaltı morluk, şişlik ve torbalanmayı önlemeye yardımcı göz çevresi kremi.

Teoxane Advanced Filler Eyes Contour RII Göz Çevresi Kremi ile göz çevresinde de gençliğin sürdürülmesine yardımcı oluyor.

İçerdiği 3' lü etki ile? yeni kırışıklıkların oluşmasını engellemekte, içeriğindeki doğal etken maddeler sayesinde bu bölgede şişlik, torbalanma ve morlukların giderilmesini destekliyor.

Advanced Filler Eyes Contour Göz Çevresi Kremi? kolajene hasar veren enzimlerin etkinliğini engelleyerek kolajen ağının sıkılığını korumasına yardımcı oluyor.
İçeriğinde yer alan patentli Hyalüronik Asit ile ifade çizgilerinin giderilmesine ve göz çevresinin sıkılaşmasına, geçen zamanın getirdiği lekeleri, kızarıklıkları, genişlemiş gözenekleri azaltmanın yanı sıra cildin yaşlanmasını yavaşlatmaya da yardımcı oluyor.
Biyofiteks özelliği ile göz çevresinde mikro sirkülasyon düzenlenmekte, lenfatik dolaşım gelişmekte, damarların esnekliği artmakta, selüler matrikste yeniden düzenleme gerçekleşmekte, fibronektin ve kolajen sentezi artmakta, dermisin yapısında gelişim sağlanmakta ve bu sayede morlukların azalmasının yanı sıra tüm olası şişliklerin önüne geçilmekte, kırışıklık ve çizgilerde optik azalmalar izlenmektedir.


Kullanımı:
Temizlenmiş makyajdan arındırılmış Teoxane Advanced Filler Eyes Contour Göz Çevresi Kremi sabah ve akşam olmak üzere göz çevresine titanyum roll­on başlığı vasıtasıyla hafifce masaj yaparak uygulanır.

Saklama Koşulları:
Kullanmadan önce buzdolabının kapak kısmında muhafaza ediniz.
Daha sonra kullanınız.
Ürün Miktarı
15 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.