Talya Biberiye Yağı 20 ml (10515)

0,00
Marka : Talya
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 13,50 TL(KDV Dahil)

Biberiye Yapraklarından Elde Edilen Saf Doğal Biberiye Yağı

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Talya Ürünleri

Talya Rosemary Oil 20 ml


Biberiye Yapraklarının Buhar Distilasyonu Yöntemi İle Elde Edilen Saf Doğal Biberiye Yağı

Kullanımı:
Haricen cilde masaj yapmak suretiyle uygulanabilir.
Haricen sabit yağlara eklenerek masaj yapılabilir. 
Dahilen bir bardak suya 1-5 damla eklenerek içilebilir. 
Aromaterapi lambasında oda alanının metre karesine bir damla olacak şekilde lambada bulunan suya eklenir ve inhalasyon yolu ile kullanılabilir.

İçeriği: Biberiye Yağı
Ambalaj Boyutu: 20 ml
Uyarı;
1. Uçucu yağlar sabit yağlarla karıştırılmadan cilde direkt olarak kullanılmamalıdır. Mutlaka seyreltilmelidir.
2. Uçucu yağlarla uygulamalarda yağlar metal malzemelerle temas etmemelidir.
3. Hamilelik döneminde kullanılması önerilmez.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.