Talya Argan Yağı 50 ml (10512)

0,00
Marka : Talya
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 42,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 38,25 TL(KDV Dahil)

Argan Ağacının Meyvelerden Elde Edilen Saf Doğal Argan Yağı

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Talya

Talya Argan Oil 50 ml


Argan Ağacının Olgunlaşan Meyvelerden Süper Kritik Sistem Yöntemiyle Elde Edilen Argan Yağı

Kullanımı:
Özellikle kuru ciltlerin nemlendirilmesi, elastikiyet kazandırılması, kırışıklıkların önlenmesi ve çatlakların giderilmesi için 4-5 damla argan yağı cilde parmak uçlarıyla masaj yapılarak uygulanabilir.

İçeriği: Argan Yağı
Ambalaj Boyutu: 50 ml
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Talya Argan, Talya Yağı, Talya 50, Talya ml, Argan Yağı, Argan 50, Argan ml, Yağı 50, Yağı ml, 50 ml,