5,0 (0)
Ürün Kodu : 6457
Barkod : 8023628200098

Synchroline Aknicare Cream 50 gr Akneli Cilt Bakım Kremi


  Tükendi!  

Synchroline  Aknicare Cream 50 gr
 

Akneli Ciltlerin Bakım Kremi

Synchroline Aknicare Krem Akne Tedavisinin İdamesinde ve Akneye Meyilli Ciltlerin Günlük Bakımında Kullanılır.

. Akne tedavisinin idamesinde (AKNICARE LOTION sonrasında) ve akneye meyilli, hiperseboreik ciltlerin günlük bakımında kullanılır.
. Formülündeki Trietilsitrat ve Etillinolate hiperseboreyi baskılayıp, akneyi engellerken hyalüronik asid cildin ihtiyacı olan nemi sağlar.
. Diğer tedavilerin yanında (sistemik ve topikal retinoid tedavileri gibi) cildin nemlendirilmeye ihtiyaç duyduğu durumlarda kullanılabilir.
. Farklı tedavi metodları ile alınan başarılı sonuçların idamesinde de ideal bir seçenektir (örneğin oral ve topikal izotretinoin, topikal retinoik asid, benzoil peroksid, oral ve topikal antibiyotikler gibi).
. Akne ve akne skarlarının tedavisi için yapılan peelinglerin (örnegin ENERPEEL SA, GA gibi) ara dönemlerinde kullanılabilir. Aktif akne oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.


Özellikle yağlı ve akneye meyilli ciltler için tasarlanmış, oluşan sivilceleri öncesinden engellemeye ve oluşmuş olan sivilcelerinizi gidermeye yardımcı olan Aknicare ürünleri farklı formları ile kullanımınıza sunulmuştur. İçerisindeki etken maddelerin, yurt dışında yapılan çalışmalar ile, akneyi oluşturan faktörleri aynı anda ortadan kaldırmaya yardımcı olduğu ispatlanmıştır.
 

Kullanım Şekli

Cilt AKNICARE REMOVER ile temizlendikten sonra günde 2 kez kullanımı önerilir.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER