Sudden Change Yeşil Çaylı Onarıcı Göz Kremi 21 gr (6214)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 68,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 65,46 TL(KDV Dahil)

Sudden Change Yeşil Çay Özlü Onarıcı Göz Çevresi Gece Bakım Kremi, Sudden Change Green Tea Night Repair Eye Cream

Sudden Change Ürünleri

Sudden Change Yeşil Çaylı Onarıcı Göz Kremi 21 gr


Sudden Change Green Tea Night Repair Eye Cream

Sudden Change Yeşil Çay Özlü Onarıcı Göz Çevresi Gece Bakım Kremi

Siz uyurken çizgilerin, kırışıklıkların ve koyu halkaları görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltan yüksek potansiyelli bir formülasyondur.

Cildin yenilenme hızını arttırıp, daha genç görünümlü bir cilde kavuşma süresini azaltan yeşil çayla demlenmiş bir üründür. İncelmiş cilt kuvvetlendirilip, elastikiyetin yeniden kazanılmasına yardımcı olur.

Onarıcı Gece Kremi aktif güçlendirilmiş yeşil çay ve içeriğinde üzüm çekirdeği özü ile portakal kabuğu yağı içeren EGCG formulasyonu içerir. Bu güçlü formül, cildi yumuşatır, nemlendirir ve korur. Göz altındaki koyu halkarı, çizgileri ve şişkinliklerin görünümünü azaltarak cildi gözle görülür bir şekilde iyileştirir. Bu formülasyon, göz altlarındaki incelmiş cildi güçlendirerek, gelecekte oluşabilecek kırışıklık ve koyu halkaların engellenmesine yardımcı olur. Diğer cilt bakım ürünlerinde bulunmayıp, formulü patenli olan bu krem, Georgia Medikal Üniversitesinde Cilt Hücre Bioloğu olan Dr.Stephen Hsu tarafından geliştirilmiştir.
 
Faydaları:
    Yorgun gözleri, genç görünümlü bir hale dönüştürür
    Koyu halkaların, şişliklerin ve kırışıkların görünümünü azaltır
    Göz altındaki cildin yeniden genç görünümüne kavuşabilmesine yardımcı olmak için hücre yenilenmesini arttırır
    Yeşil Çay içerir. Cilt yüzeyinin altına ulaşarak, genç cilt hücrelerinin cilt yüzeyine ulaşmasını hızlandırmaya yardımcı olan süper bir antioksidandır.Günlük kullanıldığında çizgileri, kırışıkları ve renk bozukluğunu azaltarak size çok daha genç görünümlü bir cilt sunar.
    Üzüm Çekirdeği Özü içerir.  Kırmızı üzüm çekirdeklerinden elde edilen doğal bir içeriktir. Antioksidanlar ile hücleri koruma altına alarak, sertbest radikallerin zarar görerek cilt problemlerine neden olmasına engel olur. Üzümdeki bu özel antioksidanların sağlıklı dolaşımı C vitamin, E vitamini ve Beta-Karoten den çok daha iyi yaptığı bilinmektedir. Üzüm çekirdeği ektresindeki en yararlı antioksidan; daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak için kolajen ve esneklik istikrarını sağlıyan oligomerik protoantosiyanidindir.
Parfümsüzdür

Kullanımı:
Parmak ucuna çok az bir miktarda şerin halinde sıkın. İç taraftan, dış tarafa doğru göz altı bölgesine nazikçe sürün. Gece kullanın.
  • Ürün Miktarı
    • 21 Gr
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.