Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
S.O.S Labbra Dudak Balsamı
S.O.S Labbra Dudak Balsamı

S.O.S Labbra Dudak Balsamı (6248)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 23,75 TL(KDV Dahil)

S.O.S Labbra Koruyucu ve Yatıştırıcı Dudak Çatlak Kremi

S.O.S

S.O.S Labbra Dudak Balsamı


S.O.S Labbra Koruyucu ve Yatıştırıcı Dudak Çatlak Kremi

SOS Dudak Balsamı, her zaman kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kurtarıcı bir dudak balsamı olup, dudaklarınızın yumuşak ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için 2 etkiyi 1 formülde birleştirmektedir.

1 - Koruyucu Etki:  Güneş, soğuk ve rüzgar gibi dış etkenlere maruz kalmadan önce kullanıldığında nazik dudak derisini korur ve savunur.

2 - Yatıştırıcı Etki: Kurumuş, çatlamış ve nemsiz kalmış dudakların çok hızlı ve etkili bir şekilde yumuşak haline geri dönmesine doğal içerikler ile formüle edilen SkinSave® sayesinde destek olur.  Bu doğal yatıştırıcı formül Kapari, zeytin ve Frenk incirinden yapılmış olup, yatıştırıcı, tahriş karşıtı ve onarıcı özellikleri kanıtlanmıştır.

SOS Dudak Balsamı, doğal içerikler ile formüle edilen SkinSave® sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde etkisini gösterir. Bu doğal yatıştırıcı formül Kapari, zeytin ve Frenk incirinden yapılmış olup, yatıştırıcı, tahriş karşıtı ve onarıcı özellikleri kanıtlanmıştır.                                                 

    Kapari ve Zeytin yaprakları içerisinde bulunan flavonoidlerin  güçlü bir yatıştırıcı ve tahriş karşıtı etkisi vardır.
    Zeytin yaprakları içerisinde bulunan hidroksisinnamik, çok yüksek miktarda serbest radikallerin üretilmesi ile ilişkili olan dejeneratif sürecin  etkisini doğal bir şekilde karşı koyar.
    Frenk inciri sapları polisakkaritlerden oluşmuş olup, kollajen sentezini canlandırır. İmmünostimülasyon ve cildi yenileyici etkisi vardir.

    Virgin beeswax (balmumu), besleyici, yumuşatıcı ve koruyucu özellikli
    Allantonin, derma koruyucu ve nemlendirici etki
    E Vitamini, dudakları genç tutan doğal bir anti serbest radikal ile birlikte sinerjilendirilmektedir.

SOS Dudak Balsamı üzerinde gerçekleştirilen testler sonucunda, koruyucu etkisi ile birlikte yumuşatıcı ve pürüzsüzleştirici etkisi olduğu kanıtlanmıştır.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.