Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Sodasan Ürünleri

Sodasan Sodasan 3.500 çeşit sertifikalı organik ürünleri ile Türkiye’nin En Büyük Organik Mağazasıdır. Güvenilir, kaliteli, ahlaklı ve dürüst hizmet vermeyi amaçlayan marka kurulduğun günden bu yana denetimleri, analizleri ve belgelendirilmiş SERTİFİKALI Ekolojik ve Organik ürünlerin satışını yapmaktadır.
Temiz bir dünya ve sağlıklı bir gelecek için %100 organik içeriğe sahip Sodasan markasının ürünleri ile bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin ciltlerine uygun deterjanlar ile kıyafetlerin temizliği yapılmaktadır. Hamileler ve emziren anneler için de kullanılan bu ürünler güvenle kullanılabilir. Markanın bulaşık deterjanı, bulaşık makinası tozu, bulaşık makinası parlatıcısı, bulaşık makinası tableti, deterjan, leke çıkarıcı ve sabunlar gibi daha birçok %100 organik ürünlere sahiptir.
Ekolojik dengeyi bozmadan organik deterjanlar ve temizleyiciler kullanarak hem kendinizin hem de bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Doğanın bize değil, bizim doğaya ihtiyacımız vardır. Doğayı bozmadan formüle edilen bu ürünler tüm organik sevenlerin dikkatini çekebilir. Organik sıvı sabunlar her cilt tipine uygundur. Yumuşatıcı ve rahatlatıcı etki sunar. Hoş kokusu ile hiç bir renklendirici ve koruyucu içermez. Sağlıklı ve hoş kokulu oda spreyi isteyenler için lavantalı, sandal ağacı, limonlu, yaban gülü ve Hindistan cevizi kokuları ile odanızın güzel kokmasını sağlarken organik içeriği ile sağlığınıza zarar vermez. Ayrıca katı sabunları ile el ve cilt temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hoş kokuları ve organik içerikleri ile her cilt tipine uygundur. Cildi yumuşatır ve rahatlatır.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.