Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 30 ml - Yüz için Yüksek Faktörlü Güneş Koruma Kremi

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 30 ml - Yüz için Yüksek Faktörlü Güneş Koruma Kremi (5762)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 390,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 351,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Yüksek Koruma Seviyeli Mexoryl Sx/Xl Anti Uva/Uvb Nemlendirici Güneş Kremi

SkinCeuticals Ürünleri

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 30 ml - Güneş Kremi


SkinCeuticals Yüksek Koruma Seviyeli Mexoryl Sx/Xl Anti Uva/Uvb Nemlendirici Güneş Kremi

Bu güneş koruması ürünü, içerdiği Mexoryl SX ve XL ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Bu kozmetik özellikleri güçlü nemlendirici  ileri derecede UVA koruması sağlar.
kullanım
Ürünü güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.

Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneşe maruz bırakmayınız. Güneşe fazla maruz kalmak tehlikelidir. Bir güneş koruma ürünü kullanmış olsanız bile güneşte uzun süre kalmayınız; çünkü hiçbir ürün size %100 bir koruma sağlamaz. Gözle temas etmesi durumunda hemen ve bol suyla durulayınız.
Ürün Miktarı
30 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
SkinCeuticals Ultra, SkinCeuticals Facial, SkinCeuticals Defense, SkinCeuticals SPF, SkinCeuticals 50, SkinCeuticals 30, SkinCeuticals ml, SkinCeuticals, SkinCeuticals Yüz, SkinCeuticals için, SkinCeuticals Yüksek, SkinCeuticals Faktörlü, SkinCeuticals Güneş, SkinCeuticals Koruma, SkinCeuticals Kremi, Ultra Facial, Ultra Defense, Ultra SPF, Ultra 50, Ultra 30, Ultra ml, Ultra, Ultra Yüz, Ultra için, Ultra Yüksek, Ultra Faktörlü, Ultra Güneş, Ultra Koruma, Ultra Kremi, Facial Defense, Facial SPF, Facial 50, Facial 30, Facial ml, Facial, Facial Yüz, Facial için, Facial Yüksek, Facial Faktörlü, Facial Güneş, Facial Koruma, Facial Kremi, Defense SPF, Defense 50, Defense 30, Defense ml, Defense, Defense Yüz, Defense için, Defense Yüksek, Defense Faktörlü, Defense Güneş, Defense Koruma, Defense Kremi, SPF 50, SPF 30, SPF ml, SPF, SPF Yüz, SPF için, SPF Yüksek, SPF Faktörlü, SPF Güneş, SPF Koruma, SPF Kremi, 50 30, 50 ml, 50, 50 Yüz, 50 için, 50 Yüksek, 50 Faktörlü, 50 Güneş, 50 Koruma, 50 Kremi, 30 ml, 30, 30 Yüz, 30 için, 30 Yüksek, 30 Faktörlü, 30 Güneş, 30 Koruma, 30 Kremi, ml, ml Yüz, ml için, ml Yüksek, ml Faktörlü, ml Güneş, ml Koruma, ml Kremi, -Yüz, -için, -Yüksek, -Faktörlü, -Güneş, -Koruma, -Kremi, Yüz için, Yüz Yüksek, Yüz Faktörlü, Yüz Güneş, Yüz Koruma, Yüz Kremi, için Yüksek, için Faktörlü, için Güneş, için Koruma, için Kremi, Yüksek Faktörlü, Yüksek Güneş, Yüksek Koruma, Yüksek Kremi, Faktörlü Güneş, Faktörlü Koruma, Faktörlü Kremi, Güneş Koruma, Güneş Kremi, Koruma Kremi,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.