Prozinc Salicade Şampuan 300 ml (5717)

0,00
Marka : Prozinc
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 32,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 27,97 TL(KDV Dahil)

Salicade Kepeğe Karşı Etkili Yağlı Saçlar İçin Şampuan

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye EtProzinc Salicade Şampuan 300 ml


Seboreik Dermatit, Egzama, İhtiyosis ve Psoriasiste Etkili Olarak Kullanılan Salicade Şampuan

Salicade Şampuan; Organik maddelerin destrüktif distilasyonu ile elde edilen ve sebum salgısını dengeleyen Huile De Cade; Saçın yapıtaşını oluşturan keratin ile aynı görevi gören ve saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren Phytokeratin (Hydrolyzed Corn Protein & Hydrolyzed Wheat Protein); Kepek önleyici etkisiyle Salicylic Acid; Sebum

Özellikler : Dengeleyici ve kepek engelleyici özelliğiyle Ichtammol içermektedir.
 Huile De Cade, Salicylic Acid ,Ichtammol, Pyhtokeratin ve Allantoin'e sahip aktif içeriğiyle saçlı deride oluşan pullanma, kabuklanma, kızarıklık ve kaşıntı gibi rahatsızlıklara karşı güçlü etkiye sahiptir. Seboreik Dermatit, Egzama, İhtiyosis ve Psoriasis te yardımcıdır.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Saçlar tercihen ılık suyla iyice ıslatıldıktan sonra, yeterli miktarda Salicade Şampuan iyice ovuşturularak deriye tatbik edilir ve durulanır. İkinci uygulamada, saçlı derideki köpük 2-3 dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanır. Doktorunuz başka türlü önermedikçe, saçlar haftada 2-3 kez Salicade Şampuan ile yıkanmalı ve kullanım süresince başka yıkayıcı ve sabun kullanılmamalıdır.