Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Prozinc Salicade Şampuan 300 ml
Prozinc Salicade Şampuan 300 ml

Prozinc Salicade Şampuan 300 ml (5717)

5,00
Marka : Prozinc
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 64,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 58,41 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Salicade Kepeğe Karşı Etkili Yağlı Saçlar İçin ŞampuanProzinc Salicade Şampuan 300 ml


Seboreik Dermatit, Egzama, İhtiyosis ve Psoriasiste Etkili Olarak Kullanılan Salicade Şampuan

Salicade Şampuan; Organik maddelerin destrüktif distilasyonu ile elde edilen ve sebum salgısını dengeleyen Huile De Cade; Saçın yapıtaşını oluşturan keratin ile aynı görevi gören ve saçın kaybettiği aminoasitleri geri kazandırarak saçı nemlendiren, besleyen ve güçlendiren Phytokeratin (Hydrolyzed Corn Protein & Hydrolyzed Wheat Protein); Kepek önleyici etkisiyle Salicylic Acid; Sebum

Özellikler : Dengeleyici ve kepek engelleyici özelliğiyle Ichtammol içermektedir.
 Huile De Cade, Salicylic Acid ,Ichtammol, Pyhtokeratin ve Allantoin'e sahip aktif içeriğiyle saçlı deride oluşan pullanma, kabuklanma, kızarıklık ve kaşıntı gibi rahatsızlıklara karşı güçlü etkiye sahiptir. Seboreik Dermatit, Egzama, İhtiyosis ve Psoriasis te yardımcıdır.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Saçlar tercihen ılık suyla iyice ıslatıldıktan sonra, yeterli miktarda Salicade Şampuan iyice ovuşturularak deriye tatbik edilir ve durulanır. İkinci uygulamada, saçlı derideki köpük 2-3 dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanır. Doktorunuz başka türlü önermedikçe, saçlar haftada 2-3 kez Salicade Şampuan ile yıkanmalı ve kullanım süresince başka yıkayıcı ve sabun kullanılmamalıdır.
Ürün Miktarı
300 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.