Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
RoC Energising Cleansing Mousse Enerji Veren Temizleme Köpüğü 150 ml
RoC Energising Cleansing Mousse Enerji Veren Temizleme Köpüğü 150 ml

RoC Energising Cleansing Mousse Enerji Veren Temizleme Köpüğü 150 ml (9379)

0,00
Marka : RoC
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 54,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 48,60 TL(KDV Dahil)

Hassas gözler için bile ideal temizleyicidir, tam bir güvenlik içerisinde makyajı hızlı ve etkin bir şekilde temizleyen köpük

RoC Double Action Eye Make-Up Remover Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici 125 ml


Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici

RoC Double Action İki Fazlı Göz Çevresi Makyaj Temizleyici

İki Fazlı Göz Çevresi Makyaj Temizleyici
RoC Double Action Eye Make-Up Remover çok hassas gözler için bile ideal temizleyicidir, tam bir güvenlik içerisinde makyajı hızlı ve etkin bir şekilde giderir.

Göz kapakları ve kirpiklerdeki makyajı cilde zarar vermeden nazikçe temizler. Çok hassas cilde sahip olanların dahi göz çevresi makyajını su geçirmez dahi olsa tam bir güvenlik içinde hızlı ve etkin bir şekilde temizler. Özel formülü, şişe çalkalandığında birbirine karışan yağ bazlı ve su bazlı olmak üzere aktif olan iki faza sahiptir.
 
Cilt üzerine agresif olmadan göz kapağı ve kirpiklerden makyajı hafif bir şekilde uzaklaştırır. Suya geçirgen olmayanları bile dahil tüm makyaj malzemelerini mükemmle bir şekilde giderir. Hassas gözler için tavsiye edilir. Özel formulü iki fazlı etkiye sahiptir, biri su bazlı diğeri de yağ bazlı olan bu iki tabaka şişeyi sallamak suretiyle aktif olur.
 
Aktif Bileşenleri:
 
Sulu Faz : Makyaj ve kalan kirli maddeleri dehidrasyon sağlamadan kolayca uzaklaştırabilen nemlendirici maddeler içerir.
 
Yağlı Faz : Su geçirmez makyajı bile uzaklaştırabiliecek silicon ve ince esterler içerir.
 
Kullanımı:
RoC Double Action Eye Make-Up Remover Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyiciyi  sallayınız, hidrofil pamuklu bir bezi ıslatın ve gözkapağı ve kirpikler üzerinde hafifçe hareket ettiriniz.
Ürün Miktarı
150 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.