Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Rectiwa Saç Bakım Serumu - Anti Hair Loss Herbal Serum
Rectiwa Saç Bakım Serumu - Anti Hair Loss Herbal Serum

Rectiwa Saç Bakım Serumu - Anti Hair Loss Herbal Serum (6933)

0,00
Marka : Rectiwa
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 129,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 123,40 TL(KDV Dahil)

Tüm Saç Tipleri İçin Dökülmelere Karşı, Saçları Besleyici ve Onarılmasına Yardımcı Saç Bakım Serumu

Rectiwa

Rectiwa Anti Hair Loss Herbal Serum


Tüm Saç Tipleri İçin Dökülmelere Karşı, Saçların Beslenmesine ve Onarılmasına Yardımcı Saç Bakım Serumu

Rectiwa bitkisel özler yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan ve saçlarını korumak isteyenler için özel geliştirilmiş Nanoteknolojik Liposome içerikli serumdur. Rectiwa içeriğindeki Liposome Caffeine&Nettle, Herbal Complex ve Biotin ile saç köklerine etki eder ve  saçı kökten uca besler. Böylece saç deriye daha kuvvetli bağlanarak saç kaybı önlenir. Ayrıca, Rectiwa serum içerisinde bulunan %3 Procapil(Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripetide-1) kompleksi, saçtaki yaşlanma etkilerinin geciktirilmesine katkı sağlayarak saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgedeki saç gelişimini destekler.

Actıve renewal effect hakkında bilgi:

Rectiwa Anti Hair Loss Herbal Serum içeriğindeki Liposome, Caffeine & Nettle, Herbal Complex, %3 Procapil ve Biotin ile saça etki ederek, saçın kökten uca aktif yenilenmesine destek sağlar. Bu döngü her kullanımda yenilenerek, saç yüzeyinde dış etkenlere karşı direnç oluşturulur.

Ayrıca içeriğindeki % 3 Procopil ile, saçta yaşlanmayı geciktirici etki sağlamaya yardımcı olarak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur.

Rectiwa Teknolojisi

Liposome Caffeine & Nettle

Nano boyuttaki aktif Caffeine ve Nettle Lipozomları, saç derisinden kıl köklerine kolayca geçerek saç dökülmesine sebep olan unsurlara daha hızlı etki eder ve saç kaybının önlenmesine yardımcı olur.

Herbal Complex

Arctium Lappa(Dulavrat Otu), Betula Alba(Huş Ağacı), Thymus Vulgaris(Kekik), Nigella Sativa(Çörek Otu), Calendula Officinalis(Aynısafa Çiçeği), Citrus Aurantium(Turunç), Urtica Dioica&Urens(Isırgan), Vitis Vinifera(Üzüm Çekirdeği), Eucalyptus Globulus(Okaliptus), Panax Ginseng(Ginseng), Matricaria Recutita(Papatya), Aspalathus Linearis(Kızıl Çalı), içeriğindeki Vitaminler, Mineraller ve Flavonoidler ile saç köklerini besleyerek saçların uzamasına ve güçlenmesine yardımcı olur.

Biotin

Güzellik veya B7 vitamini olarakta bilinen bu vitamin, saçtaki Keratin kalitesini arttırarak, saça esneklik sağlar ve koparak dökülmeleri azaltır. Saç tellerinin sağlıklı gelişmesine yardımcı olur.

Procapil

İçeriğindeki Apigenin Flavonoidi ile saç derisindeki kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Biotinoyl Tripeptide-1 ile saç yapısındaki Keratin kalitesi arttırılmasına ve saçın Anajen fazı uzatılmasına, yaşlanma etkisi geciktirilmesine katkı sağlar. Oleanolic Asit ile saç dökülmesine sebep olan unsurların kontrol altına alınmasına yardımcı olur.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.