Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Raid Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Tablet
Raid Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Tablet

Raid Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Tablet (9715)

0,00
Marka : Raid
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 48,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 45,60 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Yeni Nesil Kokusuz 240 Saat Etkili Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Yedek Tablet

Raid

Raid Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Tablet


Raid Yeni Nesil Kokusuz 240 Saat Etkili Gece & Gündüz Elektro Isıtıcı ve Sivrisinek Kovucu Yedek Tablet

Sadece prize takın ve günde 24 saat süreyle 10 gün boyunca karasinek ve sivrisinekleri unutun! Raid gece & gündüz, yepyeni bir teknolojiye sahiptir; bir adet elektro ısıtıcının sıkıştırılmış kum içeren özel yedek ünitesi ile birleşiminden oluşur. Bu özel yedek ünite, karasinek ve sivrisineklere karşı 10 gün boyunca etkilidir. Ayrıca, yedek ünitesi karasinek ve sivrisineklere karşı etken maddeye dokunmanızı engelleyecek şekilde, plastikle kaplanmıştır. Elektro ısıtıcının önündeki kırmızı ışığın yanması cihazın çalıştığını gösterir. 10 gün sonra yedek ünitenin ortasında, kullanım göstergesindeki likidin kuruması ürünün bittiğini gösterir. Yedek ünitesini yenisiyle değiştirerek karasinek ve sivrisineklerden korunmaya devam edebilirsiniz. Gece-gündüz 24 saat kullanıldığı takdirde 10 gün boyunca etkilidir.

Kullanımı:
1.Ürünü birleştirmek için: Folyoyu yırtınız ve yedek ünitesini plastik kısmından tutarak çıkartınız. Yedek ünitesini elektro ısıtıcının arkasına yerleştiriniz ve saat yönünde çevirerek sabitleyiniz.
2.Ürünün bittiğini nasıl anlayacaksınız? Yedek ünitesinin üzerinde duran gümüş folyoyu çıkardığınızda ürünün üzerinde mavi likit içeren kullanım göstergesini göreceksiniz. Sadece elektro ısıtıcı prize takılı olduğunda, yedek ünitesinin içindeki sıvı buharlaşarak etrafa yayılacaktır. Sıvı kısım kuruduğunda yedek üniteyi yenisi ile değiştirebilirsiniz.
3.Ürünü etkinleştirerek sivrisinek ve karasineklerden korunmaya başlamak için elektro ısıtıcıyı 220V'luk prize takınız. Ürünü prize istediğiniz yönde takabilirsiniz. Kırmızı ışık ürünün etkin hale geçtiğini gösterir. Karasinek ve sivrisineklere karşı etkili formül, elektro ısıtıcının prize takılmasından sonra 5 dakika içinde etkin hale geçecektir.
4.Günde 24 saat boyunca gece & gündüz kullanabilirsiniz. Bir yedek ünite günde 24 saat kullanıldığı takdirde 10 gün boyunca etkilidir. 10 günün sonunda ürünün ortasındaki sıvının kuruması yedek ünitesini yenisi ile değiştirmeniz gerektiğini haber verir. Ürünü etkisiz hale getirmek için elektro ısıtıcıyı prizden çekmeniz yeterlidir. Bir adet Raid Yeni Nesil Elektro Sivrisinek ve Karasineklere Karşı, 20 metreküpe kadar olan alanlarda etkilidir.
Her kullanımdan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız ve çocukların, evcil hayvanların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.