YENİ ÜRÜNLER
Protefix Diş Protezleri İçin Yapıştırıcı Yastık Alt Çene
Protefix Diş Protezleri İçin Yapıştırıcı Yastık Alt Çene

Protefix Diş Protezleri İçin Yapıştırıcı Yastık Alt Çene (10133)

0,00
Marka : Protefix
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 50,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 47,50 TL(KDV Dahil)

Alt Çene İçin Diş Protezleri İçin Garantili Yapıştırıcı Yastık

Protefix

Protefix Diş Protezleri İçin Yapıştırıcı Yastık Alt  Çene


Alt Çene İçin Diş Protezleri İçin Garantili Yapıştırıcı Yastık

Özellikle geçiş zamanındaki özel problem vakaları için diş hekimlerimiz oluşan boşlukların doldurulması için Protefix yapıştırma tamponu ürününü alt ve üst çene protezleri için önermektedirler.

Yapıştırma tamponları ince dokulu, damak yapısına uygun , sodyum aljinat içeren ve ıslatıldıktan hemen sonra yapıştırma işlevini destekleyen tül malzemeden oluşmaktadır. Böylece tamponlar baskı yapan noktalara ve iltihaplanmalara karşı etkili bir koruma sağlamaktadırlar.

Geçiş protezlerindeki öneminin yanı sıra çenenin kuvvetli şekilde gerilediği ve özellikle oldukça ince veya kuvvetli derecede düzleşmiş alt çenelerde bu ürünün etkinliği kanıtlanmıştır.

Bu nedenle ciddi yapıştırma problemi yaşayan tam protez taşıyıcıları için, eğer başka türlü artık hiçbir şey yerinde durmak istemiyorsa Protefix® Yapıştırma tamponu çoğu zaman son çaredir.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.