Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Propoli EVSP Şurup 100 ml
Propoli EVSP Şurup 100 ml

Propoli EVSP Şurup 100 ml (10463)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 44,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 42,65 TL(KDV Dahil)

Propoli Ekstresi, Ekinezya ve Kuşburnu Meyveli Bitkisel Şurup

Propoli EVSP Şurup 100 ml


Propoli Ekstresi, Ekinezya ve Kuşburnu Meyveli Bitkisel Şurup

Burun Spreyi burun boşluklarını temizlemek için kullanılan bir tuzlu su çözeltisidir. İçerisindeki yumuşatıcı ve antioksidan özellikli bitkisel ekstreler ile dış etkenlere karşı koruma sağlayarak sağlıklı bir burun mukozasının devamını sağlar. Tuzlu içerik kapanmış burun mukozasını dekonjeste ederek nefes almayı kolaylaştırır.

Kullanımı:
Günde 1-2 kez, yemek aralarında, 5 ml'lik 1 doz ölçekten, tek başına veya az miktarda su veya meyve suyuna karıştırılarak, içilir.


İçeriği:

Doğal alkali kaynak suyu, Bal (% 37), Propolfenol Propolis Ekstresi (Propolis Cera) (% 12), Ahududu suyu konsantresi, Kuşburnu (% 70 Vitamin C) (% 0,90),
Kıvam artırıcı: Sodyum karboksimetil selüloz (E466),
Aroma verici: Doğal ahududu aroması, Ekinezya (Echinacea Purpurea) (% 0,20)
Koruyucu: Potasyum sorbat. 

1 Ölçek/ (5 ml)
Kuşburnu (Rosa Canina) Meyvelerinin kurutulmuş ekstresi %70 oranında Vitamin C içerisinde standardize edilmiş : 45 mg
Vitamin C: 31,5 mg
Ekinezya sp. (Echinacea Purpurea) kökü kuru ekstresi Polifenollerde %4 oranında standardize kurutulmuş: 10 mg
Toplam polifenoller: 0,4 mg
Hidrogliserik ekstre içeren Propolfenol Propoli Ekstresi (Propolis Cera. toplam polifenollerde %50 standardize edilmiş)  600 mg 16 mg
Toplam polifenol: 4,03 mg
Bal : 1850 mg
Konsantre Ahududu (Rubus İdeaus) meyvesi suyu (%4):  200 mg
Alkali doğal kaynak suyu     2235 mg
Kıvam artırıcı: Sodyum karboksimetil selüloz (E466)     25 mg
Koruyucu: Potasyum sorbat (E202)     < 10 mg 
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.