Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Pharmaozon Plus Krem 30 ml

Pharmaozon Plus Krem 30 ml (9701)

0,00
Marka : Pharmaozon
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 240,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 228,00 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim Ücretsiz Kargo

Pharmaozon Plus Anti Aging ve Yoğun Nemlendirici Krem

Pharmaozon Plus Krem 30 ml

Tüm Cilt Tipleri İçin Uygundur
Pharmaozon Plus Anti Aging ve Yoğun Nemlendirici Krem
 

İçindekiler:

1.TÜP:
Hyaluronic acid,Lipex shea butyrospermum Parkii Butter, Chamomile Flower Extract, Aloe Vera Callus Extract, Calendula Officinalis Extract, D-phantenol,Tocopherol, Aqua, Cetyl stearyl alcohol, Cyclomethicone, Glycerin, Dimeticone,Glyceryl seterat, Ceteareth-20,Methylisothiazolinone,Fragrance

2.TÜP: Ozonated olive oil, Lipex shea butyrospermum Parkii Butter

Kullanımı:
Cildinizi temizledikten sonra, günde 2 kez uygulayınız. Her iki tüpten 1 - 2 kere sıkınız ve elinizin üzerinde karıştırarak yüzünüze uygulayınız. Jel ve krem formalarının aynı anda uygulanması ürünün emilimini ve verimini arttırır. Tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Başka bir nemlendirici kullanılmasına gerek kalmaz.

Pharmaozon Plus Krem Formülünde bulunan Hyaluronik asit (C14 H2O N Na ) uzun zincirli bir polisakkaittir. Hyaluronik asit cildin kendi yapısında bulunan bir etken maddedir. İnsan vücudunda bir yapı taşı olarak, her türlü dokuda ve eklem sıvısında bulunan mucizevi bir moleküldür. Gözün camsı sıvısı, kıkırdak, eklem sıvısı, alt deri ( dermis), üst deri (epidermis) gibi vücutta farklı bölgelerde bulunur. Otuzlu yaşlardan itibaren ciltte doğal olarak azalan Hyaluronik üretimi ve güneşten gelen zararlı UV ışınları, çevresel faktörler sonucunda cilt kurur, incelir, cildin nemi, esneklik ve gerginlik azalır. Cilt cansız ve mat bir görünüm alır. Hyraluronik asit eksikliğinde kollajen ve bağ dokusu fonksiyonları bozulur. Cildin kollajen yapısının bozulmasının ana sebebi, kollajeni destekleyen Hyraluronik asit stoğunun azalmasıdır. Yaşlılık belirtilerinin ilk görüldüğü yerler iki kaş arası, kaz ayakları, gözaltları, şakaklar ve dudak kenarlarıdır. Yani mimik çizgilerinin yoğun olduğu yerlerdir. Tüm bunlarla başa çıkmak ve yaşlanma sürecini geciktirmek sizin elinizdedir.

Hyaluronik asidin çok yüksek kapasitede su tutma özelliği vardır. Kendi hacminden 1000 kat fazla su tutar. Bu şekilde cildin esnek, pürüzsüz, parlak ve canlı görünmesini sağlar. Yüz bölgesindeki kırışıklıkların azalması ve izlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Yüzün şekillendirilmesinde; yerçekiminin etkisine bağlı zaman içinde gerçekleşen ovalite kaybının düzeltilmesinde kulanılır. Botoksla tümüyle açılamayan kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır.

    Deriye uygulandığında derinin nem oranı artar, deri üzerinde ince bir film tabakası oluşur ve deri yumuşar.
    Cildin esnekliği ve yeniden yapılanması sağlanır.
    Yüz, boyun, dekolte ve ellerde yaşlanma ve güneş hasarlarını azaltır.
    Kullanımı 2003'te ( FDA ) tarafından onaylanmıştır.
    Formülünde bulunan Lipex Shea Butter çok güçlü bir nemlendiricidir. Shea yağının yara izlerini giderici çeşitli döküntülerini ve sivilce oluşumunu engelleyici, kuru deriyi, cilt lekelerini, çatlakları, kırışıklık giderici, tahrişi azaltıcı özelliği vardır.
    Shea yağı doğal bir güneş koruyucusudur. Güneşin zararlı ışınlarını filtre eder, Anti aging özelliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Ciltte yağlı bir his bırakmadan kolaylıkla emilir.

Pharmaozon Plus Krem Formülünde bulunan Chamomilla Flower Extract;

Cilde topikal uygulandığında kızarıklık ve tahrişi yatıştırır. Bu nedenle cilt bakım ürünlerinde yaygın kullanılan bir bileşendir.
Formülünde bulunan Aloe Vera; Antioksidan, nemlendirici, cilt yumuşatıcı, cilt koruyucu ve yatıştırıcı özelliği vardır.
Formülünde bulunan Clandula Officinalis Extract; organik aynı sefa çiçeği özü cildi yatıştırır ve koruyucu bariyer sağlar.
Formülünde bulunan D- Panthenol derin nüfuz eden nemlendiricidir.
Tocopherol (E Vitamini) antioksidan özelliğinden dolayı formüle ilave edilmiştir.

Göze temas ettirmeyiniz. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Isı değişimine bağlı fiziksel görünüm değişikliği verim farklılığı oluşturmaz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayanız.

Ürün Miktarı
30 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.