Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Pharmaozon Ozonical Ozon Yağı 100 ml

Pharmaozon Ozonical Ozon Yağı 100 ml (4743)

0,00
Marka : Pharmaozon
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 85,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 80,75 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Pharmaozon Ozonize Sızma Zeytinyağında Saf Oksijen Molekülleri İçerir

Pharmaozon

Pharmaozon Ozonical Ozon Yağı

 

Pharmaozon Ozonize Sızma Zeytinyağında Saf Oksijen Molekülleri İçerir
 

Pharmaozon Ozonize %100 doğal sızma zeytinyağı, fregrance
 

Özellikleri:

Saf oksijen molekülleri içerir.Uzun süreçli naturel zeytinyağının ozon ile ileri teknoloji kullanarak doyurulmasıyla redoks işlemi sonucunda elde edilir. Ozon yağın içerisindeki asit ve diğer bileşenlerle bağ zincinciri ile hapsedilmiştir. Cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelere nüfuz eder. Hücrelerin ihtiyacı olan beslenme ve yenilenmeyi sağlar. Hücre yenileyici özelliği, ozonun dezenfektan etkisi, yaşam kağnağımız olan saf oksijenle beraber hücrenin nefes almasına yardımcı olan formüldür.

Ozon Yağının Faydaları:

Hücrelerin yenilenmesine, cilt defermasyonu ve kırışıklıklar,yaşlanma belirtilerini geciktirmeye, cilt lekelerine,sivilcelere, yanık izlerine,selülit ve çatlakların azalmasında,laser epilasyon sonrasında,kuru ciltlere,yağ parçalama ve bölgesel incelmeye,metobolizma hızlandırmaya yardımcıdır.

Kullanım şekli:

Ozonical ozon yağını yüzünüze sabah akşam uygulayınız. Tüm yüz ve vücuda masajla uygulanır. Uygulama sonrası hücre yenileme özelliğinden dolayı, uygulandığı bölgede hızla emilerek o bölgeyi nemlendirilir. Yüz ve vücuda uygulandığında dokuları gençleştirip, kırışıklıkların düzelmesini destekler.

Uyarılar;

Klinik araştırmalara göre, bugüne kadar bilinen hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır.%100 doğaldır. Formülünde hiçbir sentetik katkı maddesi içermez.

Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.