Perricone MD Ürünleri

Dermatalog Prof. Dr. Nicholas Perricone tarafından uzun yılların bilimsel incelemeleri sonucunda geliştirilen formüllerle hazırlanan Perricone MD ürünleri, cildin genç ve her yaşta sağlıklı görünmesi için ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri içerecek kadar geniş bir yelpazeye yayılıyor. Amerikan Dermatoloji Derneği üyesi olan Prof. Dr. Nicholas Perricone tarafından bizzat yürütülen bilimsel araştırmalar neticesinde ortaya çıkan markanın bu ürünleri arasında nemlendiricilerden bakım kremlerine, serumdan boyun bölgesini sıkılaştıran ürünlere kadar her yaşın ve cilt yapısının ihtiyacına uygun ürünler yer almakta.

Mimik bölgesindeki kırışıklık ve derinleşen çizgilerin önlenmesinde, kazayağı gibi mevut kırışıkların etkisinin azaltılmasında etkili olan Perricone MD mimik bölgesi kırışıklık giderici markanın popüler ürünlerinin yalnızca biri. Yoğun nemlendirici etkisiyle cildi derinlemesine besleyen nemlendirici bakım serumu, boyun bölgesindeki sarkmaların toparlanmasına yardımcı sıkılaştırıcı etkili krem gibi bakım ürünlerine ek olarak markaya ait renkli fondöten gibi kozmetik ürünler de bulunmakta. Yüz bakımının güzellik algısında önemli yere sahip olan göz çevresindeki yaşlanma etkilerinin giderilmesi için Perricone MD imzası taşıyan göz çevresi serumlarıysa farklı cilt tiplerine ve sorunlara göre özel formüllere sahip.

Cildi hazırlayıcı ve toparlayıcı tonik, günlük nemlendirici krem ve aydınlatıcı etkiye sahip gündüz serumuyla her yaştan kadının kişisel bakım ve kozmetik ihtiyaçlarına güvenle tercih edilebilecek ürün seçenekleri sunan markaya ait yoğun C Vitaminli, tüp formlu leke giderici serum kremler de son zamanların en çok ilgi gören ürünleri arasında. Anti-aging etkisiyle yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan kırışıklık, sarkma ve ciltteki cansız görünüm problemlerinin önlenmesine ve geciktirilmesine yardımcı olan pürüzsüzleştirici ve canlandırıcı kremlerse pek çok kadının cilt bakımındaki vazgeçilmezi. Vücut ve dekolte bölgesinde sıkılaştırıcı etkiye sahip losyondan bakım maskelerine kadar Perricone MD imzayı taşıyan tüm ürünleri sitemiz üzerinden avantajlı fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.