Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçası
Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçası (9687)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 220,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 209,00 TL(KDV Dahil)

Üstün Beyazlatma, Temizlik ve Bakteri Plağı Temizliği Sunan Şarj Edilebilir Diş Fırçası

Oral-B

Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçası
 Üstün Beyazlatma, Temizlik ve Bakteri Plağı Temizliği Sunan Şarj Edilebilir Diş Fırçası


Dakikada 7,600 salınım hareketi yapan Oral-B Vitality 3D White Şarj Edilebilir Diş Fırçasının fırça başlığı bakteri plağını temizlemek ve lekeleri nazikçe gidermek üzere dişlerin her birine uyum sağlar.

    Gelişmiş Fırça Kılı Sistemi
    Mükemmel bakteri plağı temizliği
    Dişleri temizler ve doğal olarak beyazlatır

Fırçalamada mükemmel sonuçlar elde etmek için Vitality 3D White, dakikada 7600 titreşim dönme hareketi ile dişleri tam olarak sarmak, bakteri plağını kırmak ve uzaklaştırmak üzere, içeri ve dışarı yönde salınım hareketi ile, diğer diş fırçalarına göre %100'e kadar daha fazla bakteri plağı temizler.
Profesyonel zamanlayıcı:
En iyi sonuçlar için dişlerinizi diş hekimleri tarafından tavsiye edilen 2 dakika boyunca fırçalamanızı sağlayan profesyonel zamanlayıcı.
30 saniye aralıklarla çalan, hem duyabileceğiniz hem de hissedebileceğiniz kısa bir uyarı sesi ile ağzınızın dört bölümünün de detaylı ve tutarlı bir temizliği için eşit şekilde fırçalamanızı hatırlatır. Tavsiye edilen fırçalama süresinin sonuna gelindiğinde uzun bir uyarı sesi duyulur.
Fırça Başlıkları:
3D White fırça başlığı lekeleri hassasiyetle temizlemek üzere tasarlanmıştır. Doğal olarak daha beyaz dişler için diş hekimlerinden ilham alan parlatıcı kaba sahiptir.
Bataryası:
İki şarj arasında (günde iki defa 2'şer dakika fırçalamayla) 7 güne kadar dayanan batarya içeren şarj edilebilir bir fırça sapı.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.