5,0 (0)
Ürün Kodu : 5408
Barkod : 4210201134558

Oral-B Black 7000 Smart Series Şarjli Diş Fırçası

Marka

  Tükendi!  

Oral-B Black 7000 Cross Action Smart Series Şarjli Diş Fırçası  


    Dünyada diş fırçası ve akıllı telefon arasında Bluetooth bağlantısı olan, türünün ilk örneği elektrikli diş fırçası.
    Sıradan manuel diş fırçasına göre %100 daha fazla plak giderir.
    Klinik olarak kanıtlanmış 3D temizleme, plağı sıradan manuel diş fırçasına göre parçalamak ve gidermek üzere sallanır, döner ve titreşir.
    Fırçalama esnasında gerçek zamanlı rehberlik sunmak üzere Oral-B Uygulamasına bağlanan Bluetooth 4.0 teknolojisi, fırçalama aktivitesini kaydeder ve kişiselleştirilmiş fırçalama programları hazırlamanıza yardımcı olur.
    6 modlu şarj edilebilir elektrikli diş fırçası: Günlük Temizleme, Diş Eti Bakımı, Hassas, Beyazlatma, Derinlemesine Temizlik ve Dil Temizleyici.
    Bluetooth Bağlantısı, Premium Seyahat Aksesuarı, Basınç Sensörü ve Kablosuz SmartGuide dahil
    Pakete dahil olan ürünler: 1 adet şarj edilebilir elektrikli diş fırçası sapı, 5 adet fırça başlığı: 2 adet CrossAction diş fırçası başlığı, 1 adet 3DWhite diş fırçası başlığı, 1 adet Sensitive diş fırçası başlığı, 1 adet FlossAction diş fırçası başlığı, 1 adet şarj ünitesi ve fırça başlığı kabı, seyahat aksesuarı, şarj ünitesi kesesi ve kablosuz SmartGuide

Ürün Bilgisi

Bluetooth'lu Oral-B Black 7000 SmartSeries, dünyada Bluetooth bağlantısı olan, türünün ilk örneği elektrikli diş fırçasıdır. Bluetooth bağlantısı, diş fırçalama alışkanlıkları hakkında gerçek zamanlı geri bildirimde bulunmak üzere diş fırçasının akıllı telefonunuzla bağlantı kurmasına izin verir. Cross Action fırça başlığının profesyonel araçlardan ilham alan tasarımı, her bir dişi 16 derecelik bir açıyla çevreler ve 3D temizleme hareketi sıradan manuel diş fırçasına göre %100'e dek daha fazla plağı parçalamak ve gidermek üzere sallanır, döner ve titreşir. Basınç sensörünün, zararlı biçimde diş fırçalamayı önlemek üzere dişleri fazla sert fırçaladığınızda yanar ve 6 mod - Günlük Temizleme, Diş Eti Bakımı, Hassas, Beyazlatma, Derinlemesine Temizlik ve Dil Temizleyici - ve diş hekimlerinin tavsiye ettiği biçimde 2 dakika boyunca diş fırçalamanıza yardımcı olan bir zamanlayıcı bulunur. Hepsinden iyisi, tüm bunlar size Oral-B tarafından sunulur - dünya çapında diş hekimlerinin tercih ettiği 1 numaralı marka.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER