Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası (11225)

Marka : Optone
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 19,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 18,91 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Yorgun ve Rahatsız Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası

Optone

Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası


Yorgun ve Rahatsız Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası

Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası yorgun ve rahatsızlık hissi veren gözleri tazeler, rahatlatır ve canlandırır.

Yoğun bir çalışma programı, düzenli bilgisayar kullanımı, kontakt lens, seyahat, merkezi ısıtma sistemi olan ortamlar ve hatta makyaj, gözlerinizi yoran faktörlerden yalnızca bazıları olup, gözlerinizi rahatsız ve tahriş ederler.

Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası modern yaşamın etkileriyle mücadeleye yardımcı olmak üzere özel olarak üretilmiştir.

Doğal bitki özleri içerdiği ve gözyaşı ile aynı PH değerinde olduğu için göz damlası, günlük kullanıma uygundur.

Damlanın uygulanması

Kullanmadan önce kontakt lensleri çıkarın, damlayı kullandıktan sonra lensleri takmadan en az 15 dakika bekleyin.
Başınızı geriye doğru itin ve her bir göze yavaşça 1 veya 2 damla sıkın.

Kontakt lens mi kullanıyorsunuz?

Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlası, kontakt lens takmaktan kaynaklanan rahatsızlığı azaltmaya yardımcı olur. Ancak Optone Yorgun Gözler İçin Ferahlatıcı Göz Damlasını kontakt lensleri takarken ya da takmadan hemen önce kullanmayın. Damlayı uyguladıktan sonra, kontakt lenslerinizi takmadan önce 15 dakika bekleyin.

Göz damlası kullanımında zorluk mu yaşıyorsunuz? Daha kolay bir kullanım için buraya tıklayın ve Optone Actimist Yorgun ve Rahatsız Gözler için 2si1arada göz spreyi ile tanışın
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.