5,0 (0)

Omega Royal Kapsül

Ürün Kodu : 11246
Ürün Barkodu : 8699580190045
250,92 TL %10
225,83 TLOmega Royal 30 Kapsül


OmegaRoyal Türkiye'nin havyardan yapılan ilk ve tek Omega 3'üdür.

OmegaRoyal, Ringa Balığı yumurtasından elde edilen tamamen doğal ve saf bir Omega 3'tür.

OmegaRoyal, yumurtadan elde edildiği için ağır metal içermez, saf ve doğaldır.

OmegaRoyal, diğer balık yağından elde ediken Omega 3'lere gore çok daha güçlüdür.  Günde tek doz alımı ile günlük besin takviyesini sağlamaktadır.

OmegaRoyal, beyin ve göz sağlığının korunmasında en önemli yağ asidi olan DHA'yı yüksek oranda içerir.

OmegaRoyal kokusuz olduğu için rahatsızlık vermez, ağız kokusuna neden olmaz.

OmegaRoyal'in kapsülü yumuşak ve küçük olduğu için kolayca yutulur.

OmegaRoyal, avlanmış ringa balığı havyarından elde edildiği için ekolojik dengeyi bozmaz.

Omega Royal 700 mg:

Omega 3 304 mg

DHA 210 mg

EPA 60 mg

Fosfolipidler 240 mg

Kolin 23 mg

İçindekiler: Havyar yağı (%71,43), yenilebilir jelatin(sığır jelatini),su, nem verici:sorbitol, aroma verici: tutti frutti aroması, antioksidan: tokoferolce zengin ekstrakt, aroma verici: maskeleyici aroma.

Net Miktar: 29,4 gram
Bir kutuda 30 kapsül bulunur.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı


Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER