Nuxe Nuxellence cildin gençliğini açığa çıkaran tüm yaşlara ve tüm ciltlere uygun anti-aging bakım serisidir. Çarkıfelek özleri içeren bu anti-aging seri cildin gençliğini açığa çıkarmaktadır. Cildiniz için olmaz olmaz gençleştirme ve doğal parlaklık sunmak için kullanılır. Ürünlerin içeriğinde paraben içermediği için cilde uygulama sonrası tahriş etmeden bakım yapar. Göz çevresinde oluşan kırışıklıkları minimize etmek için kullanılır. Her yaşa uygun anti-aging ürünleri ile her yaş grubuna ait ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Cildi dolgulayıcı etki gösterir ve cilde sıkılığını veren kollajen bağlarını destekler. Cildinizi pürüzsüzleştirmek ve aydınlatmak için kullanılabilir.
Göz bölgesi için optimum enerji seviyesini koruyucu çarkıfelek özleri içeren bakım kremi
180,00 TL KDV Dahil
225,00 TL KDV Dahil
Nuxe Nuxellence Detox Night Cilt Bakımınız İçin Anti Aging Gece Bakım Kremi
256,00 TL KDV Dahil
320,00 TL KDV Dahil
Nuxe Enerji Veren Anti-aging Bakım Kremi
220,00 TL KDV Dahil
275,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Göz bölgesi için optimum enerji seviyesini koruyucu çarkıfelek özleri içeren bakım kremi + Enerji veren anti-aging bakım kremi + Anti aging gece bakım kremi
180,00 TL KDV Dahil
225,00 TL KDV Dahil
Tükendi
24 Saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Emülsiyonu + Pürüzsüz ve Parlak Cilt Bakım Kremi
87,20 TL KDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.