Nuxe Nuxellence cildin gençliğini açığa çıkaran tüm yaşlara ve tüm ciltlere uygun anti-aging bakım serisidir. Çarkıfelek özleri içeren bu anti-aging seri cildin gençliğini açığa çıkarmaktadır. Cildiniz için olmaz olmaz gençleştirme ve doğal parlaklık sunmak için kullanılır. Ürünlerin içeriğinde paraben içermediği için cilde uygulama sonrası tahriş etmeden bakım yapar. Göz çevresinde oluşan kırışıklıkları minimize etmek için kullanılır. Her yaşa uygun anti-aging ürünleri ile her yaş grubuna ait ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Cildi dolgulayıcı etki gösterir ve cilde sıkılığını veren kollajen bağlarını destekler. Cildinizi pürüzsüzleştirmek ve aydınlatmak için kullanılabilir.
Nuxe Nuxellence Detox Night Cilt Bakımınız İçin Anti Aging Gece Bakım Kremi
288,00 TLKDV Dahil
360,00 TL KDV Dahil
Göz bölgesi için optimum enerji seviyesini koruyucu çarkıfelek özleri içeren bakım kremi
196,00 TLKDV Dahil
245,00 TL KDV Dahil
Tükendi
24 Saat Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Emülsiyonu + Pürüzsüz ve Parlak Cilt Bakım Kremi
87,20 TLKDV Dahil
109,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Göz bölgesi için optimum enerji seviyesini koruyucu çarkıfelek özleri içeren bakım kremi + Enerji veren anti-aging bakım kremi + Anti aging gece bakım kremi
216,00 TLKDV Dahil
270,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.