Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Nutraxin Nutribaby Omega 3 Balık Yağı Şurubu 100 ml
Nutraxin Nutribaby Omega 3 Balık Yağı Şurubu 100 ml

Nutraxin Nutribaby Omega 3 Balık Yağı Şurubu 100 ml (5002233)

0,00
Marka : Nutraxin
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 32,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 28,80 TL(KDV Dahil)

Doğal Balık Yağı, EPA & DHA, Vitamin A & D İçeren Çocuk Şurubu

Nutribaby 

Nutraxin Nutribaby Omega 3 Kokusuz ve Tatsız Doğal Balık Yağı Şurubu 100 ml

Doğal Balık Yağı, EPA & DHA, Vitamin A & D İçeren Kokusuz ve Tatsız Çocuklar İçin Balık Yağı Şurubu
 

Nutribaby Omega 3 balık yağı içerdiği yüksek oranda Omega 3 yağ asitleri ( 367 mg EPA / 551 mg DHA) ile gelişme dönemindeki çocukların beyin gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur. Nutribaby Omega 3 balık yağı, yağda çözünen vitaminlerden A ve D vitaminlerinin önemli bir kaynağıdır.
İçerik 5ml'de % DV
Balık Yağı 4,59 g *
EPA 367 mg *
DHA 551 mg *
Toplam Omega 3 Yağ Asitleri 1102 mg *
Vitamin A 1377 IU 52%
Vitamin D3 459 IU 230%
 
Kullanım Şekli:
1-4 yaş arası çocuklarda günde 2,5 ml ( 1/2 ölçek ), 4-10 yaş arası çocuklarda günde 5 ml ( 1 ölçek), 10 yaş ve üzeri çocuklarda 5-10 ml ( 2 ölçek) kullanılması önerilir.  1 yaşına kadar doktor kontrolünde kullanılmalıdır. İstenildiğinde su veya diğer içeceklerle karıştırılarak kullanılabilir.
Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız.
Nutribaby sağlıklı çocuklar için geliştirilmiş besin takviyeleri serisidir. Çocukların sağlıklı gelişimi ve hastalıklardan koruması için normal beslenme ile alamadıkları besin bileşiklerini besin destekleri ile alması önerilmektedir.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Ürün Miktarı
100 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.