Note Makyaj Ürünleri

 Türkiye' de kısa sürede en çok tercih edilen makyaj ürünleri arasında yerini alan Note, Almanya merkezli Act Group çatısı altında bulunuyor. Note kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çekiyor. Her cilt tipi için uygun, cilt ile uyumlu ürünleri bulunuyor. Markanın hedefi, kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak kullanıcılar ile buluşturmaktır. Başarısının sırlarından biri de hedefinde saklıdır.

 Note markası ürün çeşidi olarak yüz, göz, tırnak ve dudaklar için birçok kategoride ürün çeşitliliği sunuyor. Markanın Note Ultra Rich Color Lip Pencil dudaklar için yumuşak dokulu kolay sürülebilen 6 farklı renk seçeneğine sahip ürünleriyle dudaklarınız için mükemmel bir görünüm sunuyor.

 Note Professional Eyeshadow Far Paleti, göz makyajınız için 5 farklı birbiriyle uyumlu renk seçeneği ile göz makyajınız tamamlamak için sizlere ayrıcalık sunuyor. Ayrıca içerdiği E vitamini ile hassas göz kapaklarınız için koruyucu bakım sağlar. İçeriğinde parfüm bulunmaz özel formüle sahiptir.

 Note Long Wearing Lipstick, 18 farklı renk seçeneğiyle canlı, baştan çıkarıcı tonlarıyla dikkat çekiyor. Note Long Wearing Lipstick ruj, içerdiği Macadomia ve shea yağı ile dudaklarınızda mükemmel bir doku oluşturur. Yumuşak dokusu ile kolay sürülür, dudaklarınıza nem sağlar. Özel formülü sayesinde uzun süre parlak, pürüzsüz ve rengini koruyan bir doku oluşturur.